Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Visa Internet kartica - Vojvodjanska banka

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Visa Internet kartica - Vojvodjanska banka
(TOP topic, by Davor Vlajkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 179073 | Odgovora: 400 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

doktor24
Nikola Trajkovic
Beograd

Član broj: 18863
Poruke: 46
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu



Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke24.07.2004. u 14:34 - pre 239 meseci
zasto Voban internet ne radi na Auction paymenys,odbijaju me ne znam vec koliko ko da smo mi iz Srbije slogirani.Neko mi je rekao da je usper da plati money order sa auctionpayment uz pomoc Voban kartice.Mene odbijaju stalno u banci kazu nisu dobili ni zahtev za autorizaciju.Ma iznervirali me skroz.Ako neko zna pomoc moze hitno treba da platim!
 
Odgovor na temu

Dejan Bizinger

Član broj: 10102
Poruke: 291
*.239.eunet.yu

Sajt: www.linkedin.com/in/bizin..


+10 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke26.07.2004. u 10:44 - pre 239 meseci
Da li je neko izvrsio placanje na Go Daddy u poslednje dve nedelje sa Visa Internet karticom? Izgleda da postoji neki problem a do nedavno je sve bilo OK. U Visa Centru su mi rekli da znaju da ima neki problem sa Go Daddy.
Karike.com - povezuje korisnike sa Balkana i
dijaspore od 2007.
Automatika.rs - najveći inženjerski portal na
Balkanu
 
Odgovor na temu

msf

Član broj: 18783
Poruke: 4
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu



Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke26.07.2004. u 16:23 - pre 239 meseci
Tacno 22.07. sam izvrsila poslednju uplatu na Go Daddy, bez ikakvih problema.
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke10.08.2004. u 19:54 - pre 238 meseci
Koji je najnoviji broj call centra za visa internet karticu? Onaj na 021 sto su menjali broj?
 
Odgovor na temu

Balša
Srbija

Član broj: 8626
Poruke: 469
*.yubc.net



+1 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke10.08.2004. u 20:20 - pre 238 meseci
Prešli su na digitalnu centralu, pa dobili peticu ispred.

Znači: 021 520333
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651
Via: [es] mailing liste



+165 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke10.08.2004. u 20:26 - pre 238 meseci
Hvala.

A dobro sto mi je neko dao novu karticu na kojoj pise ispravan broj.. ccc.
 
Odgovor na temu

mist
Milos Stanic
Kragujevac

Član broj: 4871
Poruke: 210
*.netpro.co.yu



+190 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke31.08.2004. u 13:50 - pre 238 meseci
Totalno razočarenje!!!
Danas sam probao da iskoristim Visa Internet Vojvođanske banke na Google da platim AdWords kampanju. U stvari, ne da platim, nego samo da aktiviram račun, bez ikakvog skidanja sredstava. Ali Google mi vraća "Card Declined". I to ga vraća tako brzo da mi je skoro neverovatno da zaista proverava validnost kartice.
Posle toga okrenem call centar Vojvođanske banke, i devojka mi kaže da je kartica aktivna a da oni uopšte nisu imali nikakav zahtev za autorizaciju. Kada sam probao da joj objasnim gde sam probao da upotrebim karticu, ona kaže "ma sigurno je do sajta"... i tako se to završilo


http://www.kgonline.info - Prvi kragujevački portal i forum
 
Odgovor na temu

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
*.vdial.verat.net

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke31.08.2004. u 14:23 - pre 238 meseci
Stvarno je problem u sajtu, a ne u kartici ma kako ti to suludo zvučalo. Google nas je od skora bacio na neku black listu -> pročešljaj malo ES i naći ćeš temu koja se odnosi na taj problem i njegovo prevazilaženje.

Meni je do sada ova kartica u 100% slučajeva prolazila. Uglavnom sam je koristio za kupovinu knjiga i stručne literature.
 
Odgovor na temu

mist
Milos Stanic
Kragujevac

Član broj: 4871
Poruke: 210
*.213.EUnet.yu



+190 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke01.09.2004. u 10:12 - pre 238 meseci
@Buum:

Jeste, evo sad sam i ja dobio odgovor od google supporta (na srpskom jeziku, nećete verovati). Google trenutno odbija sve kartice iz naše zemlje, kažu da je problem kod njih i da rade na rešenju pa će sve korisnike iz SCG da obaveste čim bude proradilo.
Izvinjavam se ostalim vlasnicima Visa Internet kartice ako sam ih malo uplašio sa ovim novostima juče. Dakle, kartica nam je super, ali zemlja nam nešto baš i nije mnogo popularna...
http://www.kgonline.info - Prvi kragujevački portal i forum
 
Odgovor na temu

fanea112
Nat Bran

Član broj: 36210
Poruke: 3
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke02.10.2004. u 17:57 - pre 237 meseci
Vidim da gotovo svi vi imate pozitivna iskustva sto se tice vob internet kartice

Ok.Ja imam 2 pitanja:

1.Da li se uplaceni evri (deo kojim uplacujem) konvertuje u $,ako je cena necega 5$ na primer...da li ce se taj deo evra prebaciti u " $ " usd...prilikom net kupovine? ili moram da ulozim $

Btw.Jel ce se to konvertovanje sigurno,i "tacno" izvrsiti,s obzirom da je $ little bit manji od evra,trenutno...

2.Usluga koju cu probati je da se pretplatim na mesecnu clanarinu na net sajtu (to become member - membership)...pitanje ovde je : da li moram otkljucavati karticu pri kraju meseca,ako je posle uplate zakljucam,posto je sistem "automatic" i svakog meseca odbija 5$...ali nekako me je strah da je zakljucavam ako se uclanim...iz tih razloga....ne znam na kojem principu radi taj auto sistem mesecne clanarine...da li svo vreme drzi karticu pod nadzorom (da ne istekne itd...),ako da...onda bolje da je posle ne zakljucavam... ugovor za auto-oduzimanje 5$ mesecno se prosto ponistava pritiskom na dugme...ali u svakom slucaju..

Znam da je 2. pitanje malo vise konfuzno

Any 1 know?
 
Odgovor na temu

Balša
Srbija

Član broj: 8626
Poruke: 469
*.yubc.net



+1 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke02.10.2004. u 18:15 - pre 237 meseci
1. Imaš samo račun u evrima, a transakcije u drugim valutama se, naravno, konvertuju u evro. Kurs je korektan, ali zavisi od tačnog datuma kada ti se skine novac s računa, i to ne mora obavezno biti onaj trenutak kada ti Web sajt kaže da je kupovina obavljena.

2. Ako ti je kartica zaključana, nijedan sajt ti ne može skinuti novac. Mesečna pretplata i automatsko plaćanje samo znači da će tog i tog dana sajt pokušati da skine novac s tvog računa, isto kao da si opet ručno uneo sve podatke. Nema tu nikakvog nadzora, osim što sajt zna kada ti ističe kartica (jer je to jedan od podataka koje si uneo).
 
Odgovor na temu

fanea112
Nat Bran

Član broj: 36210
Poruke: 3
*.ppp-bg.sezampro.yu



Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke02.10.2004. u 20:08 - pre 237 meseci
Okej. Hvala puno Balasa . Jos 1 pitanje ako moze? pretty please

Kada sam danas zvala centralu 021 520 333 (broj mi niko nije rekao,nego je naravno...ovde pronadjen) javio se neki covek...prvo rece da nezna o nalogu,a onda mu ja rekla da je rec o internet kartici,onda me pitao ime i prezime... da li kartica ima 3 ili 4 sigurosna broja...pa ja to izdiktirala,a onda...(stvarno ne znam da li je to ok) - on mene pita zadnja 4 broja (od onih 16)...i ja mu i to rekla...sada se bojim da mi neko ne ispiska sa racuna..posle mi je rekao da mi je trenutno stanje 0 evra...jer sam danas uplatila,a treba proci 24 sata...to me malo umirilo..cim mi dade neku informaciju..tako da ne znam da li ja rekoh pravu stvar...ha,ili me je zeznuo?
On je svakako sa centrale jer je rekao "vojv. banka" izvolite...ali se ja ipak bojim....Da li se svi ti brojevi (sigurosni i zadnjih 4) i od vas traze kada otkljucavate nalog?

Molim vas odgovorite
 
Odgovor na temu

Vukan Karadžić
NS

Član broj: 4675
Poruke: 586
*.mobtel.com



+7 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke02.10.2004. u 20:34 - pre 237 meseci
Nemas razloga za brigu ;)
 
Odgovor na temu

Balša
Srbija

Član broj: 8626
Poruke: 469
*.yubc.net



+1 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke02.10.2004. u 21:01 - pre 237 meseci
Meni kada god pozovem traže:
1) poslednje 4 cifre broja kartice
2) ime i prezime
3) password (koji sam ostavio kada sam potpisivao ugovor)

I ništa više. Sigurnosni kod (CVV - one tri cife u donjem desnom uglu) mi nikad nisu tražili, a i da jesu, nešto ne bih bio raspoložen da im ga kažem. Šta će im?

Što se love tiče, pare uvek legnu narednog dana ujutru, tako da tu nemaš brige.
 
Odgovor na temu

smark
Principal Manager, Software Development,
Microsoft
Prague

Član broj: 20964
Poruke: 437
*.vdial.verat.net

Sajt: cz.linkedin.com/in/msmark..


+11 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke02.10.2004. u 22:32 - pre 237 meseci
I meni isto traze poslednje 4 cifre, ime i prezime i pass. A sto se tice uplate, to je vec malo cudno. Uplatio sam, valjda u sredu i da nisam trazio da mi posalju nekakav bonus, pare ne bi stigle na racun verovatno do petka. Inace, od kako sam dobio karticu izvrsio sam dva placanja i sve je proslo bez ikakvih problema.
 
Odgovor na temu

hecky
Milan Topalov
Göttingen

Član broj: 10602
Poruke: 885
*.panline.net



+5 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke03.10.2004. u 05:23 - pre 237 meseci
Ako prilikom uplate novca na racun napomenete da vam je hitno potreban na kartici, do uvece ce te ga imati na raspolaganju (bar je meni tako bilo).
 
Odgovor na temu

pyc
Marko Domanović
Beograd

Član broj: 2771
Poruke: 902

Sajt: www.getmonero.org


+80 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke03.10.2004. u 11:14 - pre 237 meseci
U vezi Voban Visa Internet kartice... Kako stoji stvar sa uplatom na istu karticu na eBay-u? Da li kartica, u principu, moze da prima uplate sa Intereta?
 
Odgovor na temu

hecky
Milan Topalov
Göttingen

Član broj: 10602
Poruke: 885
*.panline.net



+5 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke03.10.2004. u 12:31 - pre 237 meseci
Pa kartica je vezana za devizni racun u banci. Tako da svako moze da ti uplati novac, na taj racun (npr. SWIFT-om).
 
Odgovor na temu

pyc
Marko Domanović
Beograd

Član broj: 2771
Poruke: 902

Sajt: www.getmonero.org


+80 Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke03.10.2004. u 15:32 - pre 237 meseci
Znaci samo preko SWIFTa... nije moguce preko PayPal-a ili eBay-a.... Da, tako sam i mislio...
 
Odgovor na temu

fanea112
Nat Bran

Član broj: 36210
Poruke: 3
*.ppp-bg.sezampro.yu



Profil

icon Re: Visa Internet kartica Vojvođanske banke04.10.2004. u 06:22 - pre 237 meseci
ok,hvala svima...ako mi neko nesto mazne zbog security coda,onda ode sve u vazduh :D ... private policy...onda pravo u jail...corku .! ***** ** ******
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Visa Internet kartica - Vojvodjanska banka
(TOP topic, by Davor Vlajkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 179073 | Odgovora: 400 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.