Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Samsung C160-kako skinuti šifru

[es] :: GSM - servisiranje :: Samsung C160-kako skinuti šifru

[ Pregleda: 5878 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bockyman

Član broj: 165558
Poruke: 241
*.info-net.co.yu.



+2 Profil

icon Samsung C160-kako skinuti šifru27.07.2008. u 15:19 - pre 190 meseci
Ukratko,nedavno sam kupio ovaj simpatični telefončić u MT:S-u,koji osim FM radija (zbog kojeg sam ga i kupio),nema ništa drugo posebno. Kada sam stavio Telenor karticu u njega,potvrdila se moja pretpostavka da je telefon zaključan za MT:S mrežu (između ostalog ima i MT:S logo na njemu). Ali nisam dobio obaveštenje kao kod drugih zaklučanih telefona (npr. Samsung C130) da je pogrešna kartica,već mi je telefon zatražio da unesem šifru (a naslov,da ga nazovem podmenija, je Zaključavanje mreže). Kada sam uneo neki broj bez veze,dobio sao odgovor da je uneta pogrešna šifra i da mi je ostalo još 9 pokušaja. Ovo me navodi na pomisao da telefon ne mora softverski da se otključava i dekodira,već je to moguće prostim unošenjem (ispravne) šifre,koju ja naravno-ne znam. E,zato molim vas,dobre ljude,da ako neko zna gorenavedenu šifru da je podeli sa mnom,ili javno preko ovog foruma,ili ako je to na neki način nedozvoljeno,onda neka mi piše na PP. Pozdrav svima!
Hedonizam jača organizam!!!

www.limundo.com/ref/Bockyman
 
Odgovor na temu

skymobile
Sibir u Srbiji

Član broj: 21411
Poruke: 1565
93.86.66.*



+8 Profil

icon Re: Samsung C160-kako skinuti šifru29.07.2008. u 00:13 - pre 190 meseci
Ta sifra nije univerzalna, za svaki tel je razlicita. Moze se dobiti od operatera, mada nisam siguran da MTS ima uslugu da ti uz novcanu naknadu kazu sifru za tvoj tel. Telefon se mora dekodirati da bi mogao da koristis druge kartice.
P.S. Ne unosi pogresne kodove, samo mozes napraviti stetu.
When things look bad, I just remember that I've got a real big dick and things seem much better...
 
Odgovor na temu

Bockyman

Član broj: 165558
Poruke: 241
*.info-net.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Samsung C160-kako skinuti šifru05.08.2008. u 14:10 - pre 190 meseci
Ja sam mislio da postoji neka univerzalna šifra,kojom bih mogao da otključam telefon. Malo mi je čudno da za svaki telefon postoji posebna šifra,jer nije to telefon reda cene 200 i više evra... Ali,ostaje mi da ti verujem,i da odnesem telefon u servis na dekodiranje.Hvala i pozdrav!
Hedonizam jača organizam!!!

www.limundo.com/ref/Bockyman
 
Odgovor na temu

svakaVamcast
www.gsmreverse.com

Član broj: 183096
Poruke: 546
*.eunet.rs.



+5 Profil

icon Re: Samsung C160-kako skinuti šifru05.08.2008. u 17:44 - pre 190 meseci
Lose mislis,niti za jedan jedini telefon koji postoji,bio on vredan 5e ili 5.000e kod zakljucavanja nije isti,niti ijedan kod (mrezni,podmrezni......) !
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - servisiranje :: Samsung C160-kako skinuti šifru

[ Pregleda: 5878 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.