Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Casovi za matematiku I

[es] :: Matematika :: Casovi za matematiku I

[ Pregleda: 8349 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Freespirit

Član broj: 5666
Poruke: 107
*.NBS.BG.AC.YU



Profil

icon Casovi za matematiku I30.10.2003. u 12:30 - pre 248 meseci
Da li bi neko ko dobro poznaje teoriju iz matematike I (akcenat na matamtiku na FON-u) bio spreman da mi drzi casove za razumnu cenu?
 
Odgovor na temu

darkosos
Darko Šoš
Beograd

Član broj: 5053
Poruke: 1131
*.ptt.yu



+64 Profil

icon Re: Casovi za matematiku I31.10.2003. u 05:55 - pre 248 meseci
Vec sam drzao casove FON-ovcima. Ako hoces, kontaktiraj me preko mail-a ili PM. Razumna cena? Mozemo da se dogovorimo.
 
Odgovor na temu

Muharem Serbezovski
Dejan Ilic
Novi Sad

Član broj: 99576
Poruke: 58
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.poljoprivredaiselo.co..


+3 Profil

icon Re: Casovi za matematiku I27.06.2006. u 10:04 - pre 216 meseci
Da ne otvaram novu temu odmah nakon sto sam se uclanio...

Ja dajem casove matematike u Novom Sadu i naplacujem ih po 600 dinara. Posto mi to nije jedini izvor prihoda mogu sebi da priustim luksuz da ih naplacujem malo skuplje (u odnosu na neke likove koji drze sat i po za 300 dinara) i ne bih se samopotcenjivao jer ako vodoinstalater naplacuje izlaz 10 evra mislim da se sat i po intelektualnog rada treba vrednovati bar toliko, ali zbog ponude i potraznje sumnjam da bi iko dolazio kod mene ako bih uzimao 10 evra/90 minuta. Kakva je situacija u vasem gradu? Ima li posla? Kako se reklamirate?

Kakvu metodologiju koristite? Da li vi radite vise u zelji da predjete sto vise gradiva za manje vremena ili pustate da djaci rade, a vi ih nadgledate?
 
Odgovor na temu

Cypher
Sarajevo

Član broj: 29207
Poruke: 66
*.PPPoE-924.sa.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Casovi za matematiku I27.06.2006. u 12:26 - pre 216 meseci
Da to nije malo preskupo ipak 17 km za sat i po... je po meni skupo! Ja da dajem časove išao bi na cijenu od oko 5 km (175 dinara) po času!
 
Odgovor na temu

Muharem Serbezovski
Dejan Ilic
Novi Sad

Član broj: 99576
Poruke: 58
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.poljoprivredaiselo.co..


+3 Profil

icon Re: Casovi za matematiku I27.06.2006. u 12:50 - pre 216 meseci
Znas kako kad odu na pijacu, prodavcima je uvek prejeftino, a kupcima je preskupo. :)

1 KM je 45 dinara sto ce reci da 600 dinara nije 17 nego 13 KM, a 5KM je 225 dinara sto daje 450 dinara za dvocas sto je ipak ispod NS proseka (naravno postoje studenti koji obaraju cenu).

Moguce je da je u Sarajevu ta vrsta usluge jeftinija. Secam se kad sam bio nedavno u SA da sam platio autobusku kartu 1,5 ili 1,7 KM sto je u odnosu na novosadskih 25 dinara (0,6 KM) preskupo.

Znaci, za sada imamo NS i SA. Kako je u BG, bavi li se ko ovim u inostranstvu, da li je uopste dozvoljena ta delatnost bez registrovanja firme?


 
Odgovor na temu

Cypher
Sarajevo

Član broj: 29207
Poruke: 66
*.PPPoE-2870.sa.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Casovi za matematiku I27.06.2006. u 21:03 - pre 216 meseci
@Muharem Serbezovski:

Izvini nisam znao da je takav kurs, mislio sam da je 1 km= 35 dinara najviše!
Što se tiče autobuskih karata oni nisu nei parametri skupoće života u navedenim gradovima jer je naš GRAS da te Bog sačuva, već trebaš uporedit neke cijene namirnica (sok,hljeb...itd)!

U mojoj školi profe su naplaćivali instruktivnu (kolektivno) 3 km po času na svakog učenika! e sad ne znam kolko bi to iznosilo u km/ času za jednog učenika! al realna cijena jednog časa bi trebaala biti oko 5-7 km!
 
Odgovor na temu

[es] :: Matematika :: Casovi za matematiku I

[ Pregleda: 8349 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.