Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

paypal

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: paypal

[ Pregleda: 11705 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ayrton
Danko Vasiljevic
Lajkovac-Lazarevac

Član broj: 14054
Poruke: 167
*.bitsyu.net

ICQ: 54220145


Profil

icon paypal30.10.2003. u 10:20 - pre 248 meseci
Da li je neko koristio uslugu ili ima iskustva sa servisom paypal, sa adrese:
www.paypal.com
Mislim da bi bilo interesantno, jer se na ovaj nacin moze puno toga poruciti od elektronskih komponenti iz inostranstva.


** rec DEMOKRATIJA je nastala od grcke imenice "demos" sto znaci NAROD i srpskog
glagola KRATITI **
 
Odgovor na temu

guja011
Bgd

Član broj: 15025
Poruke: 8056
*.rcub.bg.ac.yu



+128 Profil

icon Re: paypal30.10.2003. u 11:53 - pre 248 meseci
ja gledam da iskopam sta god mogu u nemachkoj pa to uvalim dobavljachima.
ako ima na stoku to bude brzo ovde.
opet, bode u ochi njihov procenat . josh od vremena sankcija nikako da sidje sa 30 posto. ajde da vidimo kad se ljudi jave kakva je matematika. dal je regularni kanal
npr ovo koje ti navodish +poshtarina+carina jeftinije od 30 posto "na slepo".
nekada je bila zvaka o nemogucnosti naplate meverstojera na robu iz nemachke,
sada mi se chini da to funkcionishe pa bi i usluga trebala biti jeftinija.
velika razlika postoji u poluprovodnicima ako se dovlache iz nemachke u odnosu na "zutace".
 
Odgovor na temu

komad
Nikola Komadinic
Boegrad

Član broj: 3887
Poruke: 53
195.252.126.*



+1 Profil

icon Re: paypal03.11.2003. u 16:07 - pre 248 meseci
Da bi koristio Paypal, moras biti iz jedne od 30 zemalja koje su na spisku (pogledaj sajt). Ako nemas racun u banci tamo, nemoj ni da pokusavas :)

Ako mozes da dobijes neciji, na koriscenje, onda je prava stvar. Ja sam do sada potrosio nekoliko stostina dolara, ali mi to neko drugi pokriva, preko bankovnog racuna, a ja ovde kesiram. Provizija je par procenata, a idealno je u kombinaciji sa E-bay i sl. sajtovima. Jedni za*** je sto carina ima zadnju; ako hoce, odrace te :(

Jos jednom, zaboravi ako nemas nekog ko je u zemlji koja je na spisku, i ko je voljan da ti da bankovni racun na koriscenje.

Pozdrav, Nikola.
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.net.yu



+6455 Profil

icon Re: paypal04.11.2003. u 14:51 - pre 248 meseci
Ako se fizcki ne nalazis u zemljama koje PayPal dozvoljava, nemoj za dzabe da se trudis... Samo ces zamrznuti kes bez veze...
 
Odgovor na temu

anaca34
Aleksandar
DR

Član broj: 102821
Poruke: 5
*.centennialrd.com.



Profil

icon Re: paypal05.07.2007. u 02:59 - pre 203 meseci
Ja imam otvoren racun na PayPal-u i mogu vam reci da iz ovih postova sto su postavljeni nista nije tacno pa cu vam ukratko objasniti kako on funkcionise.Moj racun je otvoren na Dominikansku Republiku i to je jedna od 30 zemalja koja moze da ima takav racun. Uspeo sam da ga otvorim dopunjavajucom visa karticom. Za koju vam ne treba bancani racun vec samo 40 dolara i dobijete je odmah. Posle verifikacije koju trazi PayPal odmah vam otvore racun za placanje i primanje novca. Verifikacija se dobije pozivom Banke preko koje je izdata kartica i pitate koliki iznos je naplatio Pay Pal obicno je od 1 do 2 dolara nikad vise. kad ubacite tacan iznos racun postaje verifikovan i ukidaju vam limit za placanje. Znaci placanje ide super kao i primanje novca, e sada ukratko kako se prima novac, cim vam neko posalje novac na racun dobijete obavestenje emailom, preko koga ce te otici direktno na svoj racun tamo ce vas pitati da autorizujete uplatu klikom na njega pojavice se dve opcije prva je da ubacite bancani racun (ako ga imate) i druga je da ce te bancani racun ubaciti kasnije i da prihvatate uplatu. ja koristim ovu drugu opciju, Istog momenta uplata ce se manifestovati na racunu pay Pala. Po novom zakonu payPala bancani racun mogu ubaciti samo drzavljani USA ne znam zasto je tako. E sto se tice podizanja novca sa PayPal racuna ja koristim servis Xoom.com ali koliko vidim Srbija nije na listi, ali se moze potraziti slican servis. Za vise informacija mozete mi poslati email na [email protected]
Ukoliko prodajte,primate donacije preko vaseg sajta obratite se radim posredovanje preko paypala.
 
Odgovor na temu

miki-citerm
Milan Cincovic
Beograd

Član broj: 146205
Poruke: 6
*.eunet.yu.

Sajt: www.citerm.com


Profil

icon Re: paypal05.07.2007. u 13:35 - pre 203 meseci


Zdravo,

Potrebna mi je usluga koju sam spreman da dobro platim.

Vlasnik sam privatne firme i zelim da ponudim svoje proizvode na EBAY.

Treba mi resenje Paypal problema, zelim da primam uplate preko paypal-a.

Treba mi trajno resenje, a ne par transakcija pa blokada sredstava.

Kontaktirajte me na mail [email protected]

poz.
Milan
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: paypal

[ Pregleda: 11705 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.