Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Experimental GTK+ theme engine will add CSS support

[es] :: Art of Programming :: Experimental GTK+ theme engine will add CSS support

[ Pregleda: 3527 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Stefan Markic

Član broj: 82674
Poruke: 759
*.dynamic.sbb.rs.



+73 Profil

icon Experimental GTK+ theme engine will add CSS support20.07.2008. u 00:17 - pre 191 meseci
http://arstechnica.com/journal...me-engine-will-add-css-support

Koliko ce brze ili sporije Gtk aplikacije raditi?

Inace, mnogo mi se svidja ovo.
 
Odgovor na temu

valajbeg
Student/TS
Sarajevo

Član broj: 5069
Poruke: 615
109.175.83.*

ICQ: 127234502
Sajt: www.microsoft.ba


+10 Profil

icon Re: Experimental GTK+ theme engine will add CSS support03.07.2012. u 20:00 - pre 143 meseci
Dosta tehnologija u poslednje vrijeme ide prema developerima i korisnicima.

To je nacelno super stvar, ali da se tako radilo recimo sa Linux Kernelom ili da se tako radilo u Debianu ... nebi sigurno nista bilo od te tako super cool i pametne strukture projekata i definitivno bi nam svima trebala po dva tri procesora da vrtimo sve ove budalastine.

Ja samo cekam dan da se totalno otisnem i od Chrome browsera jer je slican shhhit upitanju.

Radi fantasticni ali 20 tabova uzme i po 3X vise memorije nego firefox + ne mogu da shvatim da browser zauzme i preko 3GB memorije a nista posebno od Sadrzaja en prikazuje???? Pa nemam ja server ispod stola...

IMHO ovaj shhhit sto omogucava odvajanje tabova u nezavisne procese i ostalo.. ma to je samo fina ideja, ja nikakve koristi od toga jos nisam vidio...
www.microsoft.ba
Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house.
 
Odgovor na temu

[es] :: Art of Programming :: Experimental GTK+ theme engine will add CSS support

[ Pregleda: 3527 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.