Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[PowerPoint] poredjenje PPT fajlova

[es] :: Office :: [PowerPoint] poredjenje PPT fajlova

[ Pregleda: 1858 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

maksi B

Član broj: 159371
Poruke: 7
*.ptt.rs.



Profil

icon [PowerPoint] poredjenje PPT fajlova17.07.2008. u 13:59 - pre 191 meseci
pozdrav svima!!

zna li neko koji se softver moze koristiti za poredjenje PPT fajlova? ono sto zelim da uporedim je:
- tekst (detaljno, case sensitive),
- postojanje objekata (shapes, slike, zvuk, video)
- vrstu i vreme trajanja animacije za svaki objekat na bilo kom slajdu
- vrstu i vreme trajanja tranzicije slajdova
- komentare
- ukupan br. slajdova i trajanje cele prezentacije


evo u cemu je problem: u firmi je vise ljudi radilo na nekim projektima pa je tako nastala gomila fajlova, razlicitih verzija, razbacanih kojekamo. kako nisu svi bili na vreme azurni i sinhronizovani, sad to sve treba pregledati, sistematizovati i cuvati sve verzije (za ovo zadnje ne pitajte zasto, ja o tome ne odlucujem, tako pretpostavljeni zahtevaju)
fajlovi nisu mali, 40-60 slajdova, tako da ''rucno'' poredjenje ne dolazi u obzir.

probala sam sinhronizaciju sa total commander-om ali on daje samo koji fajlovi se razlikuju, ne detaljise. kako se meni skoro svi fajlovi razlikuju, treba mi detaljisanje

probala sam i neke od onih compare programa (npr. DiffDoc), koji je btw odlican, ali mi ni on ne pomaze toliko detaljno koliko mi treba. vecina tih programa poredi samo tekst (i to je neka pomoc, u krajnjem slucaju) ali nisam nasla nista sto daje ikakav report o ovim animacijama i ostalim sadrzajima.

ubih se od googlanja. ima li neko resenje?

hvala unapred
 
Odgovor na temu

maksi B

Član broj: 159371
Poruke: 7
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: [PowerPoint] poredjenje PPT fajlova18.07.2008. u 13:18 - pre 191 meseci
uh.... zar bas niko nema resenje? mozda pitanje nisam najbolje postavila?
 
Odgovor na temu

3okc
Χoᴘᴦoѡ

Moderator
Član broj: 811
Poruke: 1319

Jabber: 3okc@elitesecurity.org


+116 Profil

icon Re: [PowerPoint] poredjenje PPT fajlova18.07.2008. u 16:13 - pre 191 meseci
Pitanje si dobro postavila: prilično je "jasno" da ti nema spasa. =)

Za ovako specifične probleme teško da postoji komercijalni softver/alat, no neću da tvrdim, ne znam. To je nešto što ćeš morati sama da napišeš ili da platiš (ne ti ali firma, da) nekome da uradi. Ovo je čitav projekat, samo jedan savet teško da ti može pomoći. Ovde treba zasukati rukave. :)
Have you found helpful examples, solutions or ideas-in-work, please consider the
following:
• Citation of *actual page* you are going to using is welcome.
• Have you saw "Value Added" examples you are going to incorporate to your
profitable blog, daily job or any money making venture: How about online donation?
↗Ana & Vlade Divac Foundation
Hvala!
 
Odgovor na temu

maksi B

Član broj: 159371
Poruke: 7
89.110.220.*



Profil

icon Re: [PowerPoint] poredjenje PPT fajlova19.07.2008. u 18:10 - pre 191 meseci
uh, tako sam i pretpostavljala, al ipak ''ko pita ne skita''..... mozda napisem nesto o tome i microsoftu, da ubaci u verziju 2020, mozda jos nekom nekad zatreba ;-)

za sada, ucinicu sta mogu sa DiffDoc3, a dalje nekom drugom prilikom.... npr. kad microsoft izbaci tu novu verziju ;-)


thanks anyway
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: [PowerPoint] poredjenje PPT fajlova

[ Pregleda: 1858 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.