Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zvuk tokom cele prezentacije u power point-u?

[es] :: Office :: Zvuk tokom cele prezentacije u power point-u?

[ Pregleda: 20329 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dellco
Marko Markovic
Nis

Član broj: 90550
Poruke: 85
*.beobug.com.



Profil

icon Zvuk tokom cele prezentacije u power point-u?11.07.2008. u 00:04 - pre 191 meseci
Kada napravim prezentaciju (slide show sa mog aparata-nebitno) i na prvoj strani postavim naslov prezentacije i ubacim
muziku u pozadini, muzika svira samo za vrime prvog slajda.
Kako da mi se cuje muzika tokom cele prezentacije.
Kad su Srbi pevali uz gusle svet nije ni znao sta je kompjuter ;-)
 
Odgovor na temu

bantes9
Beograd

Član broj: 119554
Poruke: 1058
79.101.218.*



+39 Profil

icon Re: Zvuk tokom cele prezentacije u power point-u?11.07.2008. u 09:18 - pre 191 meseci
Nakon dodavanja zvuka na prvi slajd kliknuces na zvucnik koji ce se pojaviti i dobices opcije kao na slici:



Nakon toga potrebno je da podesis da zvuk traje tokom cele prezentacije a to sredjujes podesavanjem kao na slici opcije zaokruzene crvenim bojom.
Ovo je za Office 2007.
Mrav radi, tegli, i od njega nije postalo ništa,
a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovek.

Brana Crnčević
 
Odgovor na temu

dellco
Marko Markovic
Nis

Član broj: 90550
Poruke: 85
91.150.84.*



Profil

icon Re: Zvuk tokom cele prezentacije u power point-u?08.08.2008. u 00:27 - pre 190 meseci
Eee.. ja imam ofice 2003, kako sa njim?
Kad su Srbi pevali uz gusle svet nije ni znao sta je kompjuter ;-)
 
Odgovor na temu

djolep
Beograd

Član broj: 10598
Poruke: 739



+53 Profil

icon Re: Zvuk tokom cele prezentacije u power point-u?08.08.2008. u 12:02 - pre 190 meseci
Desni klik na ikonu insertovanog zvuka, izaberi Custom Animation. U desnom panelu pored selektovanog zvucnog fajla klikni na strelicu i izaberi Effect Options. U delu Stop Playing izaberi kada da se prekine muzika.
 
Odgovor na temu

Dripac
Panchevo

Član broj: 67271
Poruke: 240
79.101.18.*



+2 Profil

icon Re: Zvuk tokom cele prezentacije u power point-u?09.01.2009. u 01:35 - pre 185 meseci
ja sve odradim i namestim da se posle zadnjeg slajda zavrsi muzika ali problem je sto to radi samo na mom kompu..........cim posaljem nekome on nema tona vec samo gleda slike.......to mi nikako nije jasno.......moze pomoc??????
 
Odgovor na temu

Davor Stanković

Član broj: 161855
Poruke: 533
*.sa.hs-hkb.ba.



+26 Profil

icon Re: Zvuk tokom cele prezentacije u power point-u?01.02.2009. u 22:20 - pre 184 meseci
Pa ja sam taj problem rjesavao tako sto sam u folder gdje je smjestena prezentacija, koja se na nekom drugo racunaru mora pustiti, stavio i taj audio zapis koji je koristen u prezentaciji...
Dakle, ako je u pitanju mp3 pjesma, pored .ppt fajla stavim i taj mp3 koji je koristen u toj prezentaciji i onda ce sigurno biti melodije :)...
 
Odgovor na temu

EviYan
Aleksandrovac/Negotin/

Član broj: 131848
Poruke: 21
*.DIALUP-SMIN.neobee.net.



Profil

icon Re: Zvuk tokom cele prezentacije u power point-u?15.03.2009. u 09:55 - pre 183 meseci
Nakon što mi dozlogrdilo da moljakam za pomoć,setih se ES.sajta i pronađoh upravo ono što me interesuje-KAKO DA MUZIKA PRATI SLIKE O PPS-u....ali,nakon što pročitah desetak puta,u samoj primeni objašnjenja,nije nimalo lako niti jednostavno to izvesti.....Ili ja ne pročitam kako je napisano,ili moj ''Power Point'' radi na svoju ruku---što je malo verovatno.Ubacim slike / za probu 5.kom/,izaberem naslov i podnaslov,u ''INSERT'' nađem zvučnik i klikom na njega otvara mi se meni pomoću kojeg biram muziku.To što sam izabrao,ostaje na sred srede slike u samom zvučniku /kojeg doduše pomeram na stranu/.....ali,nikakav desni klik ne ide na njega tako da muziku mogu da imam samo na toj jednoj slici.Nemam više snage da experimentišem.Neko mi je poslao par paketa u ''pps''....ali ne zna kako su pravljeni i ne može mi pomoći.Ne bih da dužim,ali ovo treba da rečem; nakon pokretanja dotičnog paketa u pps-u,počinje muzika koja se nesmetano reprodukuje sa prvom fotografijom.Ništa joj ne smeta ni prelazak na drugu fotografiju.....muzika teče konstantno.Pošto je u tom paketu 6.-ta fotografija izuzetna....odmah stignem na tu fotografiju i uz muziku u ž i v a m.Nakon završetka muzike,ista se startuje od početka,a sliku ne moram da pomerim na ekranu....tako nebrojeno puta,u nedogled.Hteo bih i ja da uradim tako što.....hteo bih,ali ne umem.A i nisam više u dobu gde i kad mogu u letu da uhvatim stvari.Treba mi poveća pomoć oko toga---da li je mogu dobiti ?!
Lako je bilo Bogu, da vlada -
imao je samo Evu i Adama!
 
Odgovor na temu

EviYan
Aleksandrovac/Negotin/

Član broj: 131848
Poruke: 21
80.74.160.*



Profil

icon Re: Zvuk tokom cele prezentacije u power point-u?17.03.2009. u 03:45 - pre 183 meseci
Snašao sam se---ukoliko nekoga interesuje,mogu da objasnim kako -- MS Ofis 2007. ... pozdrav!
Lako je bilo Bogu, da vlada -
imao je samo Evu i Adama!
 
Odgovor na temu

savanah

Član broj: 78922
Poruke: 410
93.86.43.*



+4 Profil

icon Re: Zvuk tokom cele prezentacije u power point-u?21.05.2009. u 20:26 - pre 180 meseci
Daj objasni nikako da sredim ovo, muzika mi svira samo u prvom slajdu ostali su nemi
 
Odgovor na temu

maliradoznalac
radoznalac, okolina

Član broj: 215676
Poruke: 278
*.dynamic.stcable.net.



+10 Profil

icon Re: Zvuk tokom cele prezentacije u power point-u?11.06.2009. u 20:53 - pre 180 meseci
evo ti objasnjenje za PowerPoint 2003
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Zvuk tokom cele prezentacije u power point-u?

[ Pregleda: 20329 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.