Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

dealextreme.com - iskustva?

[es] :: E-Kupovina :: dealextreme.com - iskustva?
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 786165 | Odgovora: 4102 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+144 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 11:08 - pre 133 meseci
Citat:
Filip.ue:
Citat:
Fliz:
Neko je nešto ozbiljno za*ebo na pošti u Hong Kong-u!
Imam tri paketa koja putuju preko HK pošte,
jedan poslat 28 marta, pojavio se na sajtu HK pošte tek 6-tog aprila i od tad ni makac dalje
drugi poslat 29 marta, pojavio se na sajtu HK pošte 6-tog aprila i isto dalje ni makac...


Jesu li ti se promenili statusi za ove posiljke?



nisu, znači hk pošta officially suck big time :/
 
Odgovor na temu

Compo

Član broj: 24137
Poruke: 241
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 11:18 - pre 133 meseci
Ni danas mi nije doneo paket koji je jos prosle nedelje bio spreman,
vec je stavio papir u post.sanduce, iako sam bio kuci celo prepodne.
Na papiru pise da mogu da dodjem narednog dana u postu da uzmem, znaci cekam jos jedan dan.
 
Odgovor na temu

miki-bgd89
sef
preduzetnik

Član broj: 309906
Poruke: 255
92.244.135.*



+9 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 11:22 - pre 133 meseci
Meni ni jednom nije doneo na kucu, sve papir u sanduce pa da idem (Pancevo je u pitanju)

Nego, mozes ti to i danas da pokupis, ali kasnije. U Pancevu je to posle 3 ili 4, znaci kad se postar vrati u postu. Proveri ako mozes nekako.
 
Odgovor na temu

Compo

Član broj: 24137
Poruke: 241
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 11:33 - pre 133 meseci
A kad odes u postu kaze ti da ti nije doneo jer navodno nije bilo nikog kuci?
 
Odgovor na temu

miki-bgd89
sef
preduzetnik

Član broj: 309906
Poruke: 255
92.244.135.*



+9 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 11:38 - pre 133 meseci
Pa kao. Mada nam je ostavio poruku poslednji put da ne moze da nas nadje, posto je stan u zgradi ali u prizemlju i nema veze sa glavnim ulazom u zgradu. I to posle 3 posiljke.

A na posti ne pricas sa postarom nego sa drugim sluzbenikom. Postar ode raznese sta ima, posle toga se vrati u postu da ostavi izvestaje i nedostavljene posiljke, i tu njegov posao staje.
 
Odgovor na temu

deki999
Dejan Spasić
šef
beograd

Član broj: 15898
Poruke: 504
*.apdoo.com.



+3 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 11:48 - pre 133 meseci
Citat:
Compo:
Ni danas mi nije doneo paket koji je jos prosle nedelje bio spreman,
vec je stavio papir u post.sanduce, iako sam bio kuci celo prepodne.
Na papiru pise da mogu da dodjem narednog dana u postu da uzmem, znaci cekam jos jedan dan.


Kod mene je slučaj da je u jednoj (većoj) pošti tog dana do 19:00, od sutra je u mojoj (manjoj) pošti.
Tu je čuvaju 5 dana.

deki
 
Odgovor na temu

Compo

Član broj: 24137
Poruke: 241
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 12:08 - pre 133 meseci
Kreteni nas maltretiraju...
 
Odgovor na temu

adzo_
Ivan Adžić

Član broj: 150302
Poruke: 464



+256 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 12:14 - pre 133 meseci
Citat:
miki-bgd89: Meni je za jedan paket na HK posti 6og aprila status primenjen u "being processed..." i od tada ni makac.


Znaci ja sam najgori, meni je poslednja promena na paketu bila 5-tog aprila i od tada nista... isto HK posta
A gomila statusa mi je tek danas stigla sa datumom 12.4. i to bas onako razumljivi NULL, MUC MUC; NULL, PEK PEK; NULL FRA FRA....itd itd
Sta je bolje HK posta koja ne salje nista ili CN posta koja salje gomilu NULL-ova
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8077



+1752 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 13:00 - pre 133 meseci
Citat:
valjan:
Izgleda je proradio tracking kod CN pošte, dobio sam jutros "tonu" statusa odjednom, sve tipa "NULL, PEK PEK; NULL, MUC MUC; NULL, FRA FRA; NULL, VIE VIE"... :-)

Što se poštara tiče, onomad kad sam vijao moj tablet po poštama, u lokalnoj pošti su mi rekli da oni ne isporučuju pošiljke, samo pisma, a to mi je i tašta posredno potvrdila kad je rekla da post express-ov kombi donosi kineske pakete. Tako da možda džabe čekate vašeg poštara subotom, ali opet valjda zavisi i kako je organizovana poštanska služba u vađem kraju...

Inače, da još jednom pohvalim Pandawill, zamolio sam ih onomad da tablet pošalju u jednom paketu, a ostatak stvari u drugom, tablet je krenuo još pre deset dana a za vikend sam dobio i drugi tracking broj, tako da mogu da pratim oba paketa. Sećam se da su neki spominjali da su na drugim sajtovima imali deljene pakete, pa su dobijali samo jedan tracking broj, tako da je ovo po meni potez za pohvalu :-)


Pa kad kupujes one " jeftine" tablete. Da si kupio onaj od 39 $ sigurno ti ne bi titrali. Pojavio se na Pandi u ponudi novi mini tablet od 4,3 inca koji bi trebao da ispravi upravo najvecu boljku S18 a to je kapacitativni ekran, plus jeftiniji od njega i ima kamericu. Bas kad sam ja Baksuz porucio S18 :D

Tako da ko je nameravao da uzima S18 neka razmisli o ovome . Ti su sigurno kao OEM pravili i za Optical Storage koji prodaje ovakve iste u U.K.
 
Odgovor na temu

virus_crew

Član broj: 104968
Poruke: 737



+39 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 14:26 - pre 133 meseci
Citat:
valjan:
Izgleda je proradio tracking kod CN pošte, dobio sam jutros "tonu" statusa odjednom, sve tipa "NULL, PEK PEK; NULL, MUC MUC; NULL, FRA FRA; NULL, VIE VIE"... :-)

Što se poštara tiče, onomad kad sam vijao moj tablet po poštama, u lokalnoj pošti su mi rekli da oni ne isporučuju pošiljke, samo pisma, a to mi je i tašta posredno potvrdila kad je rekla da post express-ov kombi donosi kineske pakete. Tako da možda džabe čekate vašeg poštara subotom, ali opet valjda zavisi i kako je organizovana poštanska služba u vađem kraju...

Inače, da još jednom pohvalim Pandawill, zamolio sam ih onomad da tablet pošalju u jednom paketu, a ostatak stvari u drugom, tablet je krenuo još pre deset dana a za vikend sam dobio i drugi tracking broj, tako da mogu da pratim oba paketa. Sećam se da su neki spominjali da su na drugim sajtovima imali deljene pakete, pa su dobijali samo jedan tracking broj, tako da je ovo po meni potez za pohvalu :-)

Da to je tacno ali sto se tice posiljke i pisma, jedno pojasnjenje, oni posiljku smatraju preko 2KG a pismo je sve ispod 2KG tako da je to tebe malo zbunilo.
Ovo sto 90% nas dobija je PISMO a ne posiljka.
 
Odgovor na temu

virus_crew

Član broj: 104968
Poruke: 737



+39 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 14:34 - pre 133 meseci
Citat:
adzo_:
Citat:
miki-bgd89: Meni je za jedan paket na HK posti 6og aprila status primenjen u "being processed..." i od tada ni makac.


Znaci ja sam najgori, meni je poslednja promena na paketu bila 5-tog aprila i od tada nista... isto HK posta
A gomila statusa mi je tek danas stigla sa datumom 12.4. i to bas onako razumljivi NULL, MUC MUC; NULL, PEK PEK; NULL FRA FRA....itd itd
Sta je bolje HK posta koja ne salje nista ili CN posta koja salje gomilu NULL-ova :D

Ovo nerazumljivo sto kazes to su sve gradovi kuda je paket prosao, FRA je naprimer Frankfurt, ATH ti je Atina itd.
Pazi gde je sve moj paket putovao pre nego je dosao kod nas u zemlju:
1.Prvo CN
2.Estonija-Tallinn Lennart Meri, Tallin, Estonia (TLL)
3.Nemacka-Frankfurt Am Main International, Germany (FRA)
4.Austrija-Schwechat (Vienna International), Vienna, Austria (VIE)
5.Grcka-Eleftherios Venizelos International, Athens, Greece (ATH)
6.Konacno Nikola Tesla
E to je ovaj paket sto mi je dosao pre sat vremena celih 30 dana je putovao od 16.3 do danas 15.4, reci video je vise sveta nego ja....
@ademare to je paket sa onim jonizatorom pa danas kad ga isprobam da li radi javljam ti da li se isplati da dajes 3,7$ koliko je mene kostao ili se ne isplati.
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.static.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 14:52 - pre 133 meseci
Citat:
virus_crew:
Da to je tacno ali sto se tice posiljke i pisma, jedno pojasnjenje, oni posiljku smatraju preko 2KG a pismo je sve ispod 2KG tako da je to tebe malo zbunilo.
Ovo sto 90% nas dobija je PISMO a ne posiljka.


Nije mene ništa zbunilo, ja tutunuo onaj papirić šalteruši pod nos, ona mi rekla da oni sa takvim pošiljkama nemaju ništa, to druga ekipa razvozi. Objasnio sam to pre mnoooogo stranica, ko će se sad setiti na kojoj je to moje preganjanje sa novosadskim poštarima...

BTW, malo pre sam dobio i treći tracking number od Pandawilla... Nisu valjda krenuli svaki artikal zasebno sa šalju? :-)
 
Odgovor na temu

bantes9
Beograd

Član broj: 119554
Poruke: 1058
89.216.58.*



+39 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 14:53 - pre 133 meseci
Planiram da kupim Android HD media player sa air mouse-om, tipa:

http://dx.com/p/android-4-1-du...h-1gb-ram-8gb-rom-black-176755
u paketu


http://dx.com/p/mk808-dual-cor...m-8gb-rom-wi-fi-tf-hdmi-160535
http://dx.com/p/measy-rc11-2-4...mart-android-os-3-x-aaa-144871
posebno

Tastatura ima da se kupi i kod nas za OK pare sa garncijom.
http://www.emmi.rs/tastature-c...sy-rc1.11.html?productId=30298
Ortak je imao problem sa prvim primerkom i tek sa drugim je imao srece, tako da mozda nije lose to kupiti ovde a player preko kineza.

Ima li neko neku preporuku?

Kupovao bih na dx-u, td-u i slicnim sajtovima, aliexpress ispada jer nemam zelju da se dopisujem i jurim sa trgovcima.

[Ovu poruku je menjao bantes9 dana 15.04.2013. u 16:23 GMT+1]
Mrav radi, tegli, i od njega nije postalo ništa,
a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovek.

Brana Crnčević
 
Odgovor na temu

Compo

Član broj: 24137
Poruke: 241
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 15:29 - pre 133 meseci
Mislim da posiljka koju treba primim sedi u posti, da je postar nije ni nosio jer ga je mrzelo nego je samo doneo papiric. Sta takvi postari ocekuju, mozda treba da ga "castim" nesto da bi mi doneo posiljku sto je njegov posao.
Ko jos ima problem sa nedonosenjem posiljki, mozemo da se zalimo, da nesto posaljemo medijima?
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8077



+1752 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 16:08 - pre 133 meseci
@ virus_crew

Vredelo je cekati :) Nemoj da zuris kad budes imao vremena , ti ga prostudiraj ;)

@ bantes9

Android HD playeri su ubedljivi najjeftiniji na DX-u. Kad sam juce pisao da nije na Aliju bas sve najjeftinije , zaboravio sam na ovu ipak vaznu oblast. Cene pocinju od 33$ za skromnije varijante, a imas i sa 2 jezgra ispod 40 $. Nigde na Net-u nema jeftinije. Ova mis tastatura verovatno i ima negde jefftinije, ali sami pleyeri nigde.

Sto se tice same tastature , misa , meni nije bila nimalo prakticna i ne svidja mi se. Ti ako si probao kod druga, onda u redu. Mozda tebi odgovara.
 
Odgovor na temu

bantes9
Beograd

Član broj: 119554
Poruke: 1058
89.216.58.*



+39 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 16:18 - pre 133 meseci
@ademare

Da li su ovi media player-i sto sam naveo Ok, na sta po tebi treba da obratim paznju?

Gledao sam da imaju podrsku za eksterni hdd i koje formate citaju.

p.s. nisam probao tastaturu, vec mi je par ljudi reklo da po njima ok radi.
Mrav radi, tegli, i od njega nije postalo ništa,
a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovek.

Brana Crnčević
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8077



+1752 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 19:34 - pre 133 meseci
Tesko je reci, jer niko nije probao sve . Ja sam jos prosle godine probao, malo koristio onaj jedan od prvih MK 802 i utisci su bili pomesani. Ljudi u sustini imaju prevelika ocekivanja od ovih stvarcica. Za multimediju ne bi trebalo da bude problema , malo neta i tu bi bio negde kraj. Mnogil judi ocekuju da ce ovo moci da koriste kao pravi komjuter ili jeftini tablet, a daleko je ovo od oba. U svakom slucaju pruza vise mogucnosti od onga sto Samsung i drugi veliki proizvodjaci guraju u televizore i prodaju pod imenom Smart.

Ovi prvi modeli kao sto je originalni Mk 802 i jos neki kao cx1 mada mnogo manje su i koliko toliko podrzani , od strane entuzijasta, koji su izdali par kastom romova i slicno. Ovih stotine novijih nemaju tako nesto, i za vecinu korisnika je to sto je proizvodjac upakovao . Za mis i tastaturu pogledaj na Youtubu ima snimaka, ja nikako nisam uspeo da se naviknem na taj nazovimo ga 3d mis , dok sa klasicnim radi lepo, ali posto razmisljas o ovome verovatno bi zeleo klasicni mis i tastaturu da izbegnes, mada ne znam sta bi i radio sa klasicnom tastaturom, sigurno ne bi dugo kucao.

Tako da bi najbolje bilo da negde pogledas uzivo, a ako nisi u mogucnosti, ja bih ti preporucio ipak da uzimas odvojeno, znaci prvo player, pa kad ti stigne da vidis da li ti uopste odgovara potrebama, a kasnije je lako dokupiti , mis tastaturu. Sto se tice modela nema tu neke velike razlike osim cipsetova, sve ostalo je manje vise isto i istih mogucnosti, znaci oni koji imaju Allwiner A -10 svi ce raditi skoro isto, ili RK 3066 sa dva jezgra.

Za ove android pleyere vazi isto kao i za tablete, s tim sto ovde nema poznatijih brendova kao kod kineskih tableta koji bi se izdvajali od ostalih, a to je da je svaka serija razlicita cak i ako izlaze iz iste fabrike i isto se zovu.

Znaci prvi savet bi bio odvojena kupovina pleyera i tastature, tek kad vidis da ti pleyer odgovara, a za konkretni model je tesko dati savet jer iskazane cene cesto nemaju nikakve veze sa kvalitetom. Uredjaj koji kosta na primer 60 $ ne mora ni po cemu biti bolji od onoga od 50 $ ako je isti SOC , osim sto su razliciti proizvodjaci pa razlicito cene svoje proizvode. Tako da ja licno ne bih po svaku cenu isao na neke extra skupe modele, jer niko ne garantuje da su bolji od jeftinijih.
 
Odgovor na temu

epicurus001
Beograd

Član broj: 45309
Poruke: 112
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 22:34 - pre 133 meseci
[quote]deki999:
Citat:
virus_crew:
Citat:
Fliz:


Ko prima dosta paketa, a nije kuci pre podne (JA!) moze da uzme post restant u posti.
Ta usluga kosta 22 dinara, traje mesec dana (moze da se obnavlja) i posto imate broj za pracenje znate kad je stiglo i odete u postu.




Možeš da pojasniš ovo za post restant?
 
Odgovor na temu

Filip.ue
Uzice

Član broj: 263102
Poruke: 319
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+21 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 22:45 - pre 133 meseci
"Post restant" je adresa koja podrazumeva uručenje paketa na šalterima pošta.
Filip
 
Odgovor na temu

deki999
Dejan Spasić
šef
beograd

Član broj: 15898
Poruke: 504
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?16.04.2013. u 06:33 - pre 133 meseci
Paket ostaje u posti, postar ne nosi ni paket ni ceduljice o pristiglim paketima.
Nema ogranicenja od 5 dana za cuvanje paketa.
Vrlo korisna stvar.
deki
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: dealextreme.com - iskustva?
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 786165 | Odgovora: 4102 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.