Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

dealextreme.com - iskustva?

[es] :: E-Kupovina :: dealextreme.com - iskustva?
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 788227 | Odgovora: 4102 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Compo

Član broj: 24137
Poruke: 241
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.04.2013. u 14:09 - pre 134 meseci
Postar ni meni nije doneo juce (subota).
 
Odgovor na temu

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+144 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.04.2013. u 17:16 - pre 134 meseci
Ni kod mene poštar ne nosi pakete subotom ali zato ako vidim da je paket prebačen u petak uveče u moju poštu ja mogu da odem po njega lično Kratka šetnja do pošte sigurno ne može da škodi :P
 
Odgovor na temu

epicurus001
Beograd

Član broj: 45309
Poruke: 112
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.04.2013. u 17:23 - pre 134 meseci
Da li neko ko koristi TrackChecker za Android ima rešenje za kinesku poštu? Ostale mi pošte fino funkcionišu na telefonu ali kineska ne pa pretpostavljam da je problem u captcha koji se traži na sajtu.
 
Odgovor na temu

mrsoje

Član broj: 17466
Poruke: 1895



+68 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.04.2013. u 17:34 - pre 134 meseci
Citat:
epicurus001: Da li neko ko koristi TrackChecker za Android ima rešenje za kinesku poštu? Ostale mi pošte fino funkcionišu na telefonu ali kineska ne pa pretpostavljam da je problem u captcha koji se traži na sajtu.


Dodaj Sao(cn) servis
 
Odgovor na temu

epicurus001
Beograd

Član broj: 45309
Poruke: 112
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.04.2013. u 17:49 - pre 134 meseci
Citat:
mrsoje: Dodaj Sao(cn) servis


Evo probao sam ali, bar kod mene, ne funkcioniše. Artikli za koje je već bilo par promena ovde ništa ne pokazuju.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.04.2013. u 18:00 - pre 134 meseci
Citat:
mrsoje:Da li neko ko koristi TrackChecker za Android ima rešenje za kinesku poštu? Ostale mi pošte fino funkcionišu na telefonu ali kineska ne pa pretpostavljam da je problem u captcha koji se traži na sajtu.

Ja koristim TrackPack za android, do sada nikad nije omasio.
Probaj.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

epicurus001
Beograd

Član broj: 45309
Poruke: 112
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.04.2013. u 18:03 - pre 134 meseci
Citat:
bakara: Ja koristim TrackPack za android, do sada nikad nije omasio.
Probaj.


Hm, meni neće Kineze ni tu. Probao sam da nađem SAO ali ga tamo uopšte nemaju u ponudi. Moguće da je problem do kineske pošte jer nešto slabije ažuriraju ovih dana...

Sada sam probao da u TravelPack promenim iz kineske u srpsku (budući da oni automatski određuju poštu na osnovu koda) i onda mi prijavljuje postansku adresu CN 210025.

I to je bar nešto. Hvala.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8092



+1755 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.04.2013. u 18:49 - pre 134 meseci
Glavni sajt kineske poste je mrtav danima, pa kad oni ne rade, verovatno svi sajtovi i servisi koji uzimaju podatke odatle ne mogu nista da dobiju. NAsa posta dobija podatke u nekakvoj razmeni, a ne preko javnih sajtova pa uvek ima osnovne podatke. Sao.cn javlja not found, a ima ga kod nase poste.

Ja kad sam pitao danas o tome niko ni da bekne, a tebi se polomise da odgovore :D

@ Fliz

Blago tebi pa ti je posta blizu. Ja imam dve jednu malu i jednu vecu od kojih nijedna nije paketska, postar uzima pakete i pisma iz 3. koja nemam pojma zasto pokriva moj reon jer je bar 3 km udaljena i ne isplati mi se da idem nikako , najmanje peske :D To sam procitao na sajtu , mislio sam da postar ide iz Glavne opstinske koja je otprilike isto udaljena pa ni tamo ne bih isao.

[Ovu poruku je menjao ademare dana 14.04.2013. u 20:02 GMT+1]
 
Odgovor na temu

epicurus001
Beograd

Član broj: 45309
Poruke: 112
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.04.2013. u 19:02 - pre 134 meseci
Valjda su ljudi bili rasploženiji popodne :)

Jesi li poručivao nekada preko Focalprice? Ja se nisam usudio jer sam na nekoliko sajtova nalazio kako nisu pouzdani...
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8092



+1755 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.04.2013. u 19:19 - pre 134 meseci
Nisam jer primaju samo paypal ,a mi smo ga dobili tek pre neki dan. Ja sam na sajtovima nalazio i odvratne ocene za DX, njima je neki prosek na primar od 1-5 , ocena 2,nesto. Jer obicno nezadovoljni ljudi imaju potrebu da nesto kazu, da upozore druge, malo se isprazne, ili napisu malu osvetu sajtu, vec ko ima kakav motiv. Dok oni koji su imali normalno , pozitivno iskustvo retko imaju zelju da pisu po takvim sajtovima. Tako da sve treba uzimati sa rezervom, i najbolji sajtovi grese . Focalprice spada sigurno u top 10. kineskih sajtova.

Edit: evo linka jedne stranice sa bloga koji se naziva obscure handheld i koje je autor licno proverio kao fanatik te oblasti. Blog je o Kineskim konzolama a lista linkova je solidna.

http://obscurehandhelds.wordpress.com/where-to-buy/



[Ovu poruku je menjao ademare dana 14.04.2013. u 20:33 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mrsoje

Član broj: 17466
Poruke: 1895



+68 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.04.2013. u 20:12 - pre 134 meseci
Cene za posilku od 60 grama .Kina > Srbija

 
Odgovor na temu

joojant200

Član broj: 1953
Poruke: 712



+47 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.04.2013. u 20:51 - pre 134 meseci
Citat:
ademare Jel ima jos neko problema sa "cuvenim" pracenjem preko CN poste ?? NJihov sajt onaj zvanicni mrtav vec 3 dana, ne moze se otici na njega od 12.

Ja sam hteo juce isto to ovde da pitam, ali reko valjda se podrazumeva da ne radi pa odustao :D


Citat:
ademare: a sam na sajtovima nalazio i odvratne ocene za DX, njima je neki prosek na primar od 1-5 , ocena 2,nesto. Jer obicno nezadovoljni ljudi imaju potrebu da nesto kazu, da upozore druge, malo se isprazne, ili napisu malu osvetu sajtu, vec ko ima kakav motiv.

Napisao sam na Dx-u review za onu pracku za bubamare, ali ga nisu objavili i nisam dobio svoja 2 poena ;)
Vec su samo uneli moju ocenu (2) za artikal bez reviewa.
Posle sam malo gledao i deluje da review sa ocenom 3 i vise se objavljuje, a ispod 3 se ne objavljuje na dx-u - vec se samo unese ocena? Ili mozda nisu objavili zbog naslova: Odlicna pracka za lov - umrece od smeha ako ih budete gadjali sa time :)
Tako da sad gledam ocene 3 i ispod mnogo vise nego ranije, i kad nema reviewa znam da nesto ne stima.
(A juce narucih suprotno za jedan artikal: bila je 1 ocena 4 i 2 2ke - ali reko odlicna je cena i deluje mi ok na opisima na yt pa sam reskirao 22,5$).

A na Aliju smatraju samo 4 i 5 pozitivnom ocenom, a 3ka je za njih negativna ocena- bas pucaju na visoko.

 
Odgovor na temu

virus_crew

Član broj: 104968
Poruke: 737



+39 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.04.2013. u 20:55 - pre 134 meseci
Citat:
Fliz:
Ni kod mene poštar ne nosi pakete subotom ali zato ako vidim da je paket prebačen u petak uveče u moju poštu ja mogu da odem po njega lično :) Kratka šetnja do pošte sigurno ne može da škodi :P

Pa jel to moze, nisam znao, meni je posta na 3 min od kuce, eh jeb sutra mi ionako prepodne donosi, sto ne rece to u subotu?
 
Odgovor na temu

virus_crew

Član broj: 104968
Poruke: 737



+39 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.04.2013. u 21:02 - pre 134 meseci
Sto se tice CN poste, ne radi im sajt vec par dana pa tako nijedna aplikacija ili bilo sta ne moze da vam da informaciju o trenutnom stanju vase posiljke jer je sajt out.
Jedino restilizovani 17track ima to da kada je sajt down iz baze uzima odakle je krenuo paket tj. CN poste.
Opusteno desava im se to cesto bar po par dana u toku dve nedelje da im padne sajt, vidim da su sredjivali te prelazne ''stanice'' sad daju informacije gde god ide paket, recimo meni je predhodni isao preko Estonije pa u Frankfurt, pa u Wienu pa kod nas na aerodrom, to je ovaj sto sutra stize kuci iz poste, a predhodni je direktno isao CN Frankfurt, BG, tako sredjuju verovatno da bude sve preglednije i tacnije.
 
Odgovor na temu

deki999
Dejan Spasić
šef
beograd

Član broj: 15898
Poruke: 504
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.04.2013. u 22:16 - pre 134 meseci
Citat:
virus_crew:
Citat:
Fliz:
Ni kod mene poštar ne nosi pakete subotom ali zato ako vidim da je paket prebačen u petak uveče u moju poštu ja mogu da odem po njega lično :) Kratka šetnja do pošte sigurno ne može da škodi :P

Pa jel to moze, nisam znao, meni je posta na 3 min od kuce, eh jeb sutra mi ionako prepodne donosi, sto ne rece to u subotu?


Ko prima dosta paketa, a nije kuci pre podne (JA!) moze da uzme post restant u posti.
Ta usluga kosta 22 dinara, traje mesec dana (moze da se obnavlja) i posto imate broj za pracenje znate kad je stiglo i odete u postu.

Bez toga, cekam postara da ostavi ceduljce i jurim posle posla u postu.
Dodjem u postu posle 18:00, a salterusa gleda mrko..."jel'nije to moglo da saceka sutra"...more maj.. ti ...ja te placam...grrr...



deki
 
Odgovor na temu

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+144 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.04.2013. u 22:27 - pre 134 meseci
Ja ništa ne plaćam, samo zapišem broj pošiljke i odem na poštu ali to važi samo subotom, radnim danami znači ponedeljak<->petak poštar ostavi ceduljicu ako nisam kući i onda mogu posle 15h da odem po pošiljku...
 
Odgovor na temu

miki-bgd89
sef
preduzetnik

Član broj: 309906
Poruke: 255
92.244.135.*



+9 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 00:08 - pre 134 meseci
Znaci to je fora, server, zato ne dobijam nikakav update od 3 posiljke vec nedelju dana.
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.static.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 09:37 - pre 134 meseci
Izgleda je proradio tracking kod CN pošte, dobio sam jutros "tonu" statusa odjednom, sve tipa "NULL, PEK PEK; NULL, MUC MUC; NULL, FRA FRA; NULL, VIE VIE"... :-)

Što se poštara tiče, onomad kad sam vijao moj tablet po poštama, u lokalnoj pošti su mi rekli da oni ne isporučuju pošiljke, samo pisma, a to mi je i tašta posredno potvrdila kad je rekla da post express-ov kombi donosi kineske pakete. Tako da možda džabe čekate vašeg poštara subotom, ali opet valjda zavisi i kako je organizovana poštanska služba u vađem kraju...

Inače, da još jednom pohvalim Pandawill, zamolio sam ih onomad da tablet pošalju u jednom paketu, a ostatak stvari u drugom, tablet je krenuo još pre deset dana a za vikend sam dobio i drugi tracking broj, tako da mogu da pratim oba paketa. Sećam se da su neki spominjali da su na drugim sajtovima imali deljene pakete, pa su dobijali samo jedan tracking broj, tako da je ovo po meni potez za pohvalu :-)
 
Odgovor na temu

Filip.ue
Uzice

Član broj: 263102
Poruke: 319
*.opera-mini.net.



+21 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 10:51 - pre 134 meseci
Citat:
Fliz:
Neko je nešto ozbiljno za*ebo na pošti u Hong Kong-u!
Imam tri paketa koja putuju preko HK pošte,
jedan poslat 28 marta, pojavio se na sajtu HK pošte tek 6-tog aprila i od tad ni makac dalje
drugi poslat 29 marta, pojavio se na sajtu HK pošte 6-tog aprila i isto dalje ni makac...


Jesu li ti se promenili statusi za ove posiljke?


Filip
 
Odgovor na temu

miki-bgd89
sef
preduzetnik

Član broj: 309906
Poruke: 255
92.244.135.*



+9 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?15.04.2013. u 10:58 - pre 134 meseci
Meni je za jedan paket na HK posti 6og aprila status primenjen u "being processed..." i od tada ni makac.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: dealextreme.com - iskustva?
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 788227 | Odgovora: 4102 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.