Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

dealextreme.com - iskustva?

[es] :: E-Kupovina :: dealextreme.com - iskustva?
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 786786 | Odgovora: 4102 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bane4444

Član broj: 253783
Poruke: 59
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+17 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?23.05.2012. u 10:25 - pre 144 meseci
Kada ću moći da vidim gde se nalazi pošiljka? :)

Paket je poslat 18. maja, a kad kliknem na onaj link za praćenje dobijem polje u koje ukucam kod, i pojavi se samo ovo:

Citat:
Mail Tracking

OTHERS
 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
2001:8c8:2000:1:2438:ddad:c4..

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?24.05.2012. u 17:48 - pre 144 meseci
obicno treba 2-4 dana da se pojavi na sajtu HK poste, mada nema pravila...
inace, toplo preporucujem: http://17track.net/SingleEn.html pa unesite tracking broj, sam izbaci i za nasu Postu...

“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

kana

Član broj: 111284
Poruke: 617



+28 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?25.05.2012. u 21:33 - pre 144 meseci
Tinydeal mi vec dva dana odbija karticu, u Intesi tvrde
da je sa karticom sve u redu, da oni ne vide odbijanje i
da je problem verovatno kod prodavca.

Inace sam sa karticom imao probleme kada sam je uzeo
pre desetak dana a posle intervencije u banci napravio
sam jednu narudzbinu na tinydeal pre desetak dana i
placanje je proslo.

Jel neko mozda ima probleme, sta se desava?

 
Odgovor na temu

kana

Član broj: 111284
Poruke: 617



+28 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?25.05.2012. u 21:52 - pre 144 meseci
5/26/2012 Pending Credit Card Number:************9999; Amount:USD32.73;Error Message:430450 Not authorised;

Nesto mi se cini da je ipak problem do kartice (banke), ili gresim???

 
Odgovor na temu

edge91

Član broj: 212760
Poruke: 83
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?25.05.2012. u 22:21 - pre 144 meseci
Dosadašnje iskustvo mi govori da te poruke (error messages) ponekad nemaju veze sa pravim problemom. Imaj na umu:
1. da li imaš dovoljno novca na računu - moraš imati više novca nego što želiš da potrošiš, konkretno u ovom slučaju 32,73USD + 5% = 34,37USD. nevezano za tvoj problem preporučujem ti da tinydeal kao valutu koristiš evre a na dx dolare. ako imaš online banking samo proveri da li imaš dovoljno novca na računu, meni se ponekad dešava da mislim da imam dovoljno a ustvari nemam.
2. imaš ograničen broj mogućih grešaka (na tinydealu), što znači da ako više puta uneseš pogrešan broj kartice, ili pogrešan expire date ili cvv2 kod mogu odbijati tvoju karticu privremeno ili trajno.
3. imaš ograničen broj porudžbina (na tinydealu) na mesečnoj i dnevnoj bazi. Negde na njihovom sajtu stoje ta pravila ali to mi se čini da su zastarela i malo nejasna, ali koliko se sećam možeš imati max. 8 porudžbina mesečno sa jednog naloga, max 8 porudžina mesečno sa jedne kartice. Ako napraviš porudžbinu i onda ti izbaci error message to se računa kao porudžbina bez obzira da li je prihvaćena ili nije tako da pazi i na to.
4. da imaš ponudjena sredstva plaćanja, a tvoje je Visa, možda si slučajno pogrešio pa izabrao Master ili AmEx.

Ako ti je ovo druga porudžbina, nisi dosad pogrešio podatke, dao Visa kao sredstvo plaćanja onda topla preporuka da zoveš korisničku podršku inteze (nemoj im pisati). Takodje nemoj da ideš u expozituru jer se barem meni dešava da službenici u banci nemaju pojma šta tražim od njih.

Možda bi nam pomoglo ako bi rekao koje si probleme imao sa karticom.
 
Odgovor na temu

kana

Član broj: 111284
Poruke: 617



+28 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?26.05.2012. u 00:28 - pre 144 meseci
Citat:
edge91: Dosadašnje iskustvo mi govori da te poruke (error messages) ponekad nemaju veze sa pravim problemom. Imaj na umu:
1. da li imaš dovoljno novca na računu - moraš imati više novca nego što želiš da potrošiš, konkretno u ovom slučaju 32,73USD + 5% = 34,37USD. nevezano za tvoj problem preporučujem ti da tinydeal kao valutu koristiš evre a na dx dolare. ako imaš online banking samo proveri da li imaš dovoljno novca na računu, meni se ponekad dešava da mislim da imam dovoljno a ustvari nemam.
2. imaš ograničen broj mogućih grešaka (na tinydealu), što znači da ako više puta uneseš pogrešan broj kartice, ili pogrešan expire date ili cvv2 kod mogu odbijati tvoju karticu privremeno ili trajno.
3. imaš ograničen broj porudžbina (na tinydealu) na mesečnoj i dnevnoj bazi. Negde na njihovom sajtu stoje ta pravila ali to mi se čini da su zastarela i malo nejasna, ali koliko se sećam možeš imati max. 8 porudžbina mesečno sa jednog naloga, max 8 porudžina mesečno sa jedne kartice. Ako napraviš porudžbinu i onda ti izbaci error message to se računa kao porudžbina bez obzira da li je prihvaćena ili nije tako da pazi i na to.
4. da imaš ponudjena sredstva plaćanja, a tvoje je Visa, možda si slučajno pogrešio pa izabrao Master ili AmEx.

Ako ti je ovo druga porudžbina, nisi dosad pogrešio podatke, dao Visa kao sredstvo plaćanja onda topla preporuka da zoveš korisničku podršku inteze (nemoj im pisati). Takodje nemoj da ideš u expozituru jer se barem meni dešava da službenici u banci nemaju pojma šta tražim od njih.

Možda bi nam pomoglo ako bi rekao koje si probleme imao sa karticom.


Na racunu imam 70e tako da otpadaju problemi zbog novca na racunu.
Koje sam probleme imao prvi put nebih umeo da objasnim, iz podrske su rekli da
je u pitanju neko usaglasavanje i tog dana sam tri puta intervenisao i tek
iz treceg puta su 'sredili' ali kako ni tada nisam mogao da platim iz podrske
su mi rekli da sam verovatno prekoracio broj pukusaja i da probam za 24casa.
Sutradan je uspelo.
Kada sam juce probao (prvo sam probao sa evrima) nije islo, a iz podrske su rekli
da oni nemaju registrovano odbijanje i da je verovatno do sajta, ja sam posle toga
probao jos dva puta u dolarima jer sam posumnjao da je mozda odbijanje zato
sto pokusavam u evrima. Iskljucene su greske u kucanju brojeva jer sam vrlo pazljivo
unosio. Kako juce 24. nisam uspeo, sacekao sa 24 sata i probao 25. u vecernjim
satima ali ni tada nije proslo.

Malo si me razocarao, nadam se da mi nisu trajno odbili karticu.
Da li je moguce ako su to uradili zbog pokusaja da mi je odblokiraju ako napisem
pismo podrsci?

Sada sam izbrojao, imam 8 order-a, dve kupovine su iz aprila ali sa karticom druge banke,
jedna kupovina je iz maja, to je ta od pre desetak dana kada sam uzeo Intezinu karticu
i ostalo su pokusaji (3 x Cancelled i 2 x Pending) tj kada nije htelo da prodje placanje.

Po ovome sto si napisao nisu trebali juce da me odbiju s obzirom da sam pre toga
imao samo jednu kupovinu u tekucem mesecu i nekoliko pokusaja.

????

Bice mi krivo ako mi budu odbili karticu trajno jer sam planirao puno sitnica da narucim :(



[Ovu poruku je menjao kana dana 26.05.2012. u 01:40 GMT+1]
 
Odgovor na temu

edge91

Član broj: 212760
Poruke: 83
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?26.05.2012. u 00:49 - pre 144 meseci
Ja dosad nisam čuo da bi nekome TinyDeal trajno odbio karticu ali sam pročitao da se to može desiti. Sada gledam na njihovoj facebook strani i niko se ne žali da ima problema. Ja sam juče poručivao kod njih i nisam imao problema, mada ja sam plaćao Master karticom. Pošto si već poručivao 3 puta sačekaj do nedelje. Moje mišljenje je da je to do banke i da su oni nešto zezli, a moja preporuka je da pokušaš da poručiš nešto sa dealextrema, neku glupost za neku sitnu lovu, čisto da vidiš da li će da prođe. Ako baš ne želiš ništa, poruči najjeftiniju stvar i posle sat vremena otkaži porudžbinu, naravno ako prođe.

Sada vidim da si editovao pa da se nadovežem.

Pročitaj ovo. Zadnji put kad sam ga ja čitao bilo je samo 8 stavki a sad ih ima 10.

http://faq.tinydeal.com/Default/Faq_Info/681

Pre je bilo da ne možes u periodu od 30 dana kupiš sa jednom karticom zajedno više od 200e, mada ni tad to nije pisalo. Tako da, ako ti sve porudžbine sa intezinom karticom u zadnjih 30 dana prelaze sumu od 200e vrlo lako je da će ti je blokirati sve dok u zadnjih 30 dana ne bude ukupno više od 200e u porudžbinama. Znači ne uzima se koji je mesec, nego period od 30 dana.







[Ovu poruku je menjao edge91 dana 26.05.2012. u 02:05 GMT+1]
 
Odgovor na temu

kana

Član broj: 111284
Poruke: 617



+28 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?26.05.2012. u 11:38 - pre 144 meseci
Na dx radi, proverio, znaci nije do kartice (i banke).

...The same credit card cannot be used to pay at more than 4 IP addresses (including 4) within one month....

Da li je moguce da ovo moze da bude problem, verujem da su retki korisnici koji imaju fiksnu IP adresu ???

 
Odgovor na temu

edge91

Član broj: 212760
Poruke: 83
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?26.05.2012. u 15:40 - pre 144 meseci
Mozda je i to problem ali ne mora biti. Preporucujem ti da iskljucis pa ukljucis modem, da bi dobio novu IP adresu. Ako i to ne uspe sacekaj do polovine juna da prodje 30 dana od prve kupovine pa pokusaj onda.
 
Odgovor na temu

kmkole

Član broj: 62199
Poruke: 12
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?30.05.2012. u 12:05 - pre 144 meseci
ako imas jos neku karticu probaj sa njom na tiny deal. cak i ako ti blokiraju karticu, odes u intesu isplate te sta imas na visa internet ugasis je i das zahtev za novu posle nekog vremena i eto ti je nova kartica :D takodje intesa ima odlican sajt, gde mozes da proveris svaki racun, koliko imas na racunu koliko ti je rezervisano itd. inace juce su mi stigle dve posiljke od DX, i sve bi bilo to ok da kojim slucajem mi nisu stigle zajedno dva paketa gde je jedan napustio hong kong 12, a drugi 18 maja. e sad gde je ovaj prvi paket proveo 6 dana vise ne znam, ali bitno da je stigao :D znaci nije sve do DX. posiljka koju sam sada narucio, stajala dva dana "order is procesing" upadnem na chat kazu da nemaju taj artikal, u fazi nabavke su. sutra dan status posiljke je bio pripremanje za slanje, isti taj dan, poslato.

ja sam imao problem sa karticom kod komercijalne banke. otkazao sam narudzbinu i dobio poruku da su mi pare refundirane, i izvadio stanje sa racuna pare su tu, ali kad hocu da kupim kaze nema para :D i pogresio sam na DX jedno mnogo puta jer nisam kapirao o cemu se radi. na kraju pisao mail podrsci i rekose da su mi pare od otkazane narudzbine jos uvek rezervisane i zato pravi problem, a na izvodu stanja to ne pise :s inace komercijalna banka menja sve visa internet kartice, kako nove su sigurnije itd itd itd.
 
Odgovor na temu

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+144 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?30.05.2012. u 12:28 - pre 144 meseci
Ajde već kad smo prebacili raspravu na tiny deal, ima tamo neki dres koji bi hteo da uzmem ali ga nema trenutno nego je "coming soon" pitanje: dal se takvi proizvodi zaista i vrate na stanje ili ih nikad više ne bude?

A kada su u pitanju kartice i banke banka intesa ne naplaćuje ništa za njihovu internet karticu ali ima taj nedostatak da samo vlasnik može da je puni, ne može recimo tetka koja je 500km od tebe da uplati na tu karticu lovu mada bi mogli u banci automatski da odrade zamenu u difolt valutu koja je na računu, evri, dolari itd... Koliko komercijalna banka naplaćuje njihove visa internet kartice???
 
Odgovor na temu

kmkole

Član broj: 62199
Poruke: 12
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?30.05.2012. u 14:02 - pre 144 meseci
i u komercijalnoj banci se odrzavanje visa internet(electron) ne naplacuje nista, niti moras da bude komitent banke niti sta, stim sto razlika izmedju intesine i komercijalne je sto kod intese dobijas i karticu racuna koji je vezan za visa internet a kod komercijalne to nema, msm taj racun je vezan za karticu ali ti to ne vidis i sta uplatis na njega to se odmah vidi na kartici, nije potrebno prebacivanje kao kod intesine kartice, sa racuna na karticu. sad koliko je to dobro ili lose, zavisi kako kome dogovara. takodje kod intese uplacujes valutu, eu dolari ili sta si vec izabrao, a kod komercijalne uplacujes dinare, a oni pri kupovini vrse konverziju. ali i tu se prica ne zavrsava, setlment valuta za nase banke je euro a za karticu komercijalne banke je dolar. i sad npr kupujes nesto sto kosta 10 dolara, oni tih deset dolara pretvore u euro po reutersovom kursu pa onda iznos u euro prebace u dinare po prodajnom kursu banke i toliko ti naplate. mislim da uplate na racun i kod komercijalne moze da vrsi samo korisnik. jedina pogodnost u tome da imas obe kartice je u tome sto, npr kod mene u ekspozituri intesa banke nemaju uvek dolare da mi prodaju, pa tako elem ne mogu ni da ih uplatim na racun, pa je onda bolje da uplatim u komercijalnoj banci dinare nego da idem preko euro jer je cesto konverzija dolara u euro na sajtovima po nekom levom kursu, a obicno se po sajtovima sve prodaje u dolarima, ili vrse konverziju iz valute kojom placate u dolare.

a da zaboravih za to uplacivanje, npr tetka i ostali 500 km :D znas koliko banke uzimaju proviziju na takvu uplatu ili slanje novca :) pa me i ne cudi to sto samo vlasnik moze da uplacuje na racun :D
 
Odgovor na temu

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+144 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?30.05.2012. u 14:17 - pre 144 meseci
au, ti mora da kupuješ na hiljade dolara kad intesa nema dolare da ti proda :D daj ubaci i mene u biznis i ovako nemam posao, valjalo bi nešto da se valja :D Ja lepo odem kod mog poznanika u menjačnicu, kupim 50-100 dolara, odem u banku, dam im ličnu kartu i kažem da mi to uplate na račun, za 5 minuta sam kući i mogu da pazarim...
 
Odgovor na temu

kmkole

Član broj: 62199
Poruke: 12
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?30.05.2012. u 16:57 - pre 144 meseci
uh pa to su cifre koje nisu za javnost, kucaju se u dva reda xD , ako ti kazem, moracu da ubijem neduznog zeku, a ti ne zelis da ja ubijem neduznog zeku, jel da, hahah, zez ..... xD xD xD :D :D :D rekao sam u ekspozituri banke u mome mestu, a ja zivim u centralnoj srbiji u jednom malom mestu u kome postoje cele dve ekspoziture banaka i to komercijalne i intese i cele dve menjacnice koje menjaju samo jednu valutu, imas pravo da pogodis samo jednom koju xD :D inace nemas pojma koje sam probleme imao dok sam objasnio ljudima u komercijalnoj banci da ja hocu visa internet, a ne obicnu visa karticu. to objasnjavanje je trajalo danima, pa sam morao da saljem mailove korisnickoj podrsci u bg da mi oni slaju prijavnice itd jer ovi ovde poooojma nemaju :) pa onda sva ta objasnjenja stampaj i nosi u banku, i posle toga te pogleda sef i kaze, "jel ti hoces karticu da sufrujes ili da kupujes po internetu" , iiiii jebajga :D :s
 
Odgovor na temu

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+144 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?30.05.2012. u 19:17 - pre 144 meseci
ovo za komercijalnu mi uopšte nije čudno, ja kad sam kod njih otvarao račun onda su mi rekli: kada na računu ima priliva naplaćuje se održavanje, kada nema priliva ne naplaćuje se održavanje računa i ja kad sam ostao bez posla lepo podigo šta sam imao na računu i ostavim ga otvorenog, nikad se ne zna možda zatreba i posle 4 meseca mi stiže obaveštenje da mi je račun u minusu za nekih 700 dinara??? Pametnjakovići su u međuvremenu promenili "politiku" i počeli da naplaćuju održavanje računa bez obrzira da li leže nešto na račun ili je prazan mesecima, naravno gomilu reklama su mi slali sms-om a ovo se nisu setili da jave, stoke. Otišo sam kod šefa expoziture, objasnio mu kako im poslovna politika smrdi na kilometre i kako neću više da sarađujem s njima nikad, dao mu 200 dinara koliko su bili troškovi zatvaranja računa, vratio čekove, karticu i rekao mu da hoću da račun bude zatvoren za 24 sata, ne interesuje me kako.

I posle 6 meseci kako nisam više bio njihov klijen stiže meni pismo da mi je stigla nova kartica da dođem da je preuzmem u expozituru komercijalne banke o_O WTF??? Odneo sam im pozivnicu i pošteno im se ismejo koliko su glupi...
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?31.05.2012. u 08:50 - pre 144 meseci
Ako nemaš pravno valjan dokument koji potvrđuje da si zatvorio račun, mislim da ćeš se razočarati kada vidiš ko je ispao glup.

 
Odgovor na temu

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+144 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?31.05.2012. u 12:27 - pre 144 meseci
Naravno da imam crno na belo, da im poturim pod nos ako opet nešto zeznu. Kao sekta su, jednom kad uđeš neće te izbrisati sa spiska narednih 100 godina!!!
Nego, da ja pitam vezano za temu: gledao sam na dx-u nemaju a hteo bi da uzmem AVR USB programator, po mogućnosti za oko 10tak dolara, je lima toga kod braće kineza, video neko možda ?
 
Odgovor na temu

edge91

Član broj: 212760
Poruke: 83
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?04.06.2012. u 23:55 - pre 144 meseci
Šta raditi kada vam stigne pogrešna stvar? Naime stigla mi je pogrešna stvar jer je neko pogrešno zalepio kod na kutiju. Naručio sam:

http://dx.com/p/uni-t-ut204a-1...-multimeter-1-x-9v-6f22-127969

a stiglo mi je ovo:

http://dx.com/p/uni-t-ut61b-2-...timeter-red-grey-1-x-9v-127971

Nastaje problem što ja ne znam šta da radim s tim, pošto meni to nije potrebno. Ne želim odmah njih da kontaktiram ne zbog toga što nisam poštena osoba jer iz dna duše mrzim njihovu podršku. Pošto nije jako veća cena pokušaću da ga prodam sledećih dana a ako ne uspem kontaktiraću njihovu podršku. Mene zanima da li je već neko imao sličnih problema i ako jeste šta je na kraju uradio. Ne bih želeo da ga šaljem nazad u Kinu jer se plašim da se možda negde ne zagubi. Da li je neko slao paket (od nekih 500g) u inostrantvo? Kakve bi to mogli biti otprilike cene?

P.S. ako je ta stvar nekome potrebna neka mi se javi.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?05.06.2012. u 08:35 - pre 144 meseci
Citat:
edge91
Nastaje problem što ja ne znam šta da radim s tim, pošto meni to nije potrebno. Ne želim odmah njih da kontaktiram ne zbog toga što nisam poštena osoba jer iz dna duše mrzim njihovu podršku. Pošto nije jako veća cena pokušaću da ga prodam sledećih dana a ako ne uspem kontaktiraću njihovu podršku. Mene zanima da li je već neko imao sličnih problema i ako jeste šta je na kraju uradio. Ne bih želeo da ga šaljem nazad u Kinu jer se plašim da se možda negde ne zagubi. Da li je neko slao paket (od nekih 500g) u inostrantvo? Kakve bi to mogli biti otprilike cene?

P.S. ako je ta stvar nekome potrebna neka mi se javi.

Ja bih ih odmah kontaktirao i trazio instrukcije za vracanje, a samo vracanje iz srbijice ne ide u opste glatko i prilicno je skupo tako da odmah napomenes da ocekujes da plate troskove shippinga.
Oni ce traziti da im posaljes iskljucivo sa tracking kodom. cena slanja za kinu je oko 2-3000 din, i kada to budes rekao kinezu ima da kukaju kako je to za njih mnogo, kako oni imaju malu marginu, i da rastegnu prepisku na bar 2 meseca, dok se ti ne ohladis i pristanes na bilo sta.

Najbolje i najbrze za tebe bi bilo da to prodas, ali trebas naci nekoga ko ce sad za to dati 46$
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+144 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?05.06.2012. u 08:43 - pre 144 meseci
Nažalost nema jednostavnog rešenja (osim prodaje), morao bi da kontaktiraš njihovu podršku, da uslikaš šta si dobio i uporediš to sa sku brojevima i onda će ti oni reći da im vratiš to pošto je skuplja stvar u pitanju a tu nastaje problem pošto treba da pošalješ paket tako da ima broj za praćenje što značajno poskupljuje slanje, oni će ti to refundirati na kraju ali će proći mesec dana minimum i plus još samo slanje će verovatno izaći papreno, oko 3000-4000 din!!! Naravno pre toga će ti poslati jedno 5-6 uzajamnih mailova gde oni pokušavaju da te ubede da zadržiš ono što si dobio i nađeš neku primenu za to a ti ćeš njima pokušavati da objasniš kako ti to ne treba...
Najbolja varijanta je da prodaš ako možeš, ja sam baš gledao da uzmem takav multimer, to je jedan od novih modela sa automatskim određivanjem opsega i nisu loši ali ja sam gledao nešto jeftinije, ovaj bi mi bio extra ali je preskup za mene :(

P.S. pogledao sam na sajtu pošte i slanje EMS pošiljke bi koštalo oko 2600 dinara, bakara je bio bliži :)
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: dealextreme.com - iskustva?
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 786786 | Odgovora: 4102 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.