Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hp Pavilion dv6000 Problem sa zvucnicima

[es] :: Laptopovi :: Hp Pavilion dv6000 Problem sa zvucnicima

[ Pregleda: 4846 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

medjutim
Beograd

Član broj: 74049
Poruke: 12
79.101.240.*



Profil

icon Hp Pavilion dv6000 Problem sa zvucnicima20.06.2008. u 18:06 - pre 192 meseci
Zdravo ja sam Milan i imam veoma veliki problem sa zvucnicima na laptopu koji sam kupio u decembru prosle godine u Americi ...
Naime radio je prvih 3 meseca perfektno a onda su zvucnici poceli da krce i zvuk da se gubi!
Operativni sistem je Vista home premium i probao sam sa zamenom svih mogucih drajvera , reinstalacijom sistema ipodesavanjima ...
Slusalice , mikrofon i eksterne zvucnike kad prikljucim normalno rade , ali zvucnici na lap topu nikako !
Inace u control panel-u i u svim ostalim opcijama pise da hardver radi normalno bez ikakvih problema !

Ako neko ima neku ideju ili slican problem molim ga da mi pomogne !

[Ovu poruku je menjao Binary Mind dana 29.06.2009. u 00:16 GMT+1]
 
Odgovor na temu

veljadj
Đurđević Velimir
Veliki Crljeni

Član broj: 25943
Poruke: 692
79.101.26.190



+32 Profil

icon Re: Hp Pavilion dv6000 Problem sa zvucnicima10.07.2008. u 12:17 - pre 192 meseci
Kod mene su isti simptomi i mislim da crkla zvucna karta,nisam nosio u servis najverovatnije se ne isplati popravka.
Koristim USB zvucnike a drivere za zvucnu kartu sam deinstalirao.
 
Odgovor na temu

djuka_ns
Nikola Djukic
Novi Sad

Član broj: 76883
Poruke: 39
*.ADSL.neobee.net.

ICQ: 190434706


Profil

icon Re: Hp Pavilion dv6000 Problem sa zvucnicima28.06.2009. u 22:30 - pre 180 meseci
Zdravo Milane,

Imao sam slican problem sa svojim HP dv6000t. Samo meni je prestao prvo da radi desni zvucnik, a ubrzo zatim i levi. Problem sa ovom serijom laptop-ova je trakasti kabel koji spaja maticnu plocu i dugme za paljenje (kabel prenosi zvuk na zvucnike, zvuk sa mikrofona na ekranu, signal za dugme za paljenje...).

Ovaj trakasti kabel (volimo da koristimo izraz flat kabel ) usled loseg kvaliteta i (jos losijeg postavljanja) pocne praviti probleme koji zavrsavaju nedostatkom zvuka sa zvucnika (power led ne svetli, mikrofon ne radi...). resenje je ili da narucis novi kabel (nikako preko hp-a, deru, nego preko ebay-a, mnogo je jeftiniji).
Ja sam sebi problem privremeno resio (dok ne stigne nov kabel) tako sto sam drugi flat kabel sa multimedia board-a zamenio sa ovim kablom (identicni su iako nose razlicite oznake). I voila - problem resen.

Nadam se da ce ti ovo pomoci.
Ukoliko ti trebaju detaljnija uputstva kako zameniti kabel bice mi drago da pomognem.

Nikola
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Hp Pavilion dv6000 Problem sa zvucnicima

[ Pregleda: 4846 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.