Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telenor dopuna preko interneta - eShop

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Telenor dopuna preko interneta - eShop

[ Pregleda: 16429 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bmatrix
BGD

Član broj: 16408
Poruke: 104
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Telenor dopuna preko interneta - eShop03.06.2008. u 12:57 - pre 192 meseci
Dobio sam obaveštenje preko sms-a da je moguće obaviti kupovinu kredita preko interneta.
Posedujem Maestro (debitnu) karticu BancaIntesa...koja je ponuđena na sajtu kao vid mogućeg plaćanja,
međutim transakcija je bila odbijena :(
Polje u kojem bi trebalo da se upiše "Sigurnosni kod" je samo za Visa i Master Card, te sam ga ostavio prazno.

Mogući uzroci odbijanja, po njima, su:
- neispravno uneti podaci sa kartice,
- nedovoljno sredstava na računu,
- platna kartica nema mogućnost plaćanja na internetu

(Ukoliko MAESTRO zaista ne prolazi, a postoji njegova slika na sajtu, onda bih dao po "5 bambija" i Telenor-u i Intesa-i)

Da li je neko uspeo da dopuni kredit na ovaj način?

p.s Call Center banke kao i Telenor-a, nije znao da mi da odgovor, što sam i očekivao.
I don't like an idea that I am not in control of my life
 
Odgovor na temu

zALFex
Beograd

Član broj: 150893
Poruke: 192
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Telenor dopuna preko interneta - eShop03.06.2008. u 16:50 - pre 192 meseci
Mislim da je to zbog toga sto Intesina Maestro kartica nije za placanje na internetu, dok bi, recimo, Societe Generale Maestro (Semestro) karticom placanje verovatno bilo moguce.
Ili cemo naci put ili cemo ga sami napraviti.
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Telenor dopuna preko interneta - eShop03.06.2008. u 17:14 - pre 192 meseci
Upravo tako! Ja se dopunjem (i dopunjujem druge) Intesinom Visom Electron koja je takođe besplatna.
 
Odgovor na temu

bmatrix
BGD

Član broj: 16408
Poruke: 104
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Telenor dopuna preko interneta - eShop03.06.2008. u 19:44 - pre 192 meseci
Citat:
zALFex: Mislim da je to zbog toga sto Intesina Maestro kartica nije za placanje na internetu, dok bi, recimo, Societe Generale Maestro (Semestro) karticom placanje verovatno bilo moguce.


Jasno je meni od početka da MAESTRO ne funkcionište preko neta, jer je debitna.

Ali ne mogu da verujem da su stavili i njen logo kao jednu od mogućnosti dopunjavanja.

Još su polje, gde bi trebalo ukucati sigurnosni kod kreditne kartice, naznačili zvezdicom uz objašnjenje da je to samo za VISA i MASTER CARD. Što bi logički moglo značiti da su ipak imali na umu i MAESTRO.

U BancaIntesa call centru su me samo slali od jednog sektora na drugi, tako da sam odustao. To je ipak njihova sramota!

Imam VISA INTERNET pa ću preko nje dopunjavati.
I don't like an idea that I am not in control of my life
 
Odgovor na temu

bmatrix
BGD

Član broj: 16408
Poruke: 104
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Telenor dopuna preko interneta - eShop03.06.2008. u 19:52 - pre 192 meseci
Evo i zvaničnog obaveštenja admin-a sa http://forum.telenor.rs/viewtopic.php?f=20&t=4319:

"Maestro kartice mogu da plaćaju preko interneta,...ali,...u našoj zemlji još uvek ne funkcioniše prijavljivanje Maestor kartice na secure system koji omogućava plaćanje i Maestro karticom. Banka Intesa će biti prva koja će to omogućiti svojim korisnicima od septembra mesecu kako kažu iz banke.

Logotip maestro kartice je na sajtu jer možete kupovati sa stranim Maestro karticama koje su prijavljene na taj secure system".



I don't like an idea that I am not in control of my life
 
Odgovor na temu

bmatrix
BGD

Član broj: 16408
Poruke: 104
*.eunet.rs.



Profil

icon Re: Telenor dopuna preko interneta - eShop27.09.2008. u 22:54 - pre 188 meseci
Ovih dana ne mogu da dopunim kredit preko VISA INTERNET kartice, a do sada sam mogao!
Da li još neko ima sličan problem?
I don't like an idea that I am not in control of my life
 
Odgovor na temu

miki78ns
Austria

Član broj: 161690
Poruke: 143
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: Telenor dopuna preko interneta - eShop24.08.2009. u 09:01 - pre 177 meseci
Evo ja sam danas dopunio kredit preko visa internet karticom od intese.
 
Odgovor na temu

VIDAKOVICV

Član broj: 31396
Poruke: 421
93.86.185.*



+6 Profil

icon Re: Telenor dopuna preko interneta - eShop24.08.2009. u 16:20 - pre 177 meseci
A da li su omogućili da se Maestro može koristiti?
 
Odgovor na temu

sasa063

Član broj: 227872
Poruke: 40
*.dynamic.stcable.net.



+6 Profil

icon Re: Telenor dopuna preko interneta - eShop14.01.2012. u 17:26 - pre 148 meseci
Ja imam Master Card omladinsku karticu ERSTE banke i kad unesem sve podatke sa kartice da bi kupio dopunu izadje mi obavestenje ONLY LOCAL CARD ALLOWED, zna li neko o cemu je rec, napominjem da imam sredstva na racunu i na drugim stranim sajtovima placanje radi , ali na Telenor Eshop-u i MTS SHOP-u ne radi sa tom karticom.
 
Odgovor na temu

espresso
Beograd

Moderator
Član broj: 31423
Poruke: 1758



+181 Profil

icon Re: Telenor dopuna preko interneta - eShop14.01.2012. u 21:43 - pre 148 meseci
Sigurno ti se kartica vodi kao da je u inostranstvu a ovi ne dozvoljavaju inostrane. Neki dil tvoje banke.
 
Odgovor na temu

sasa063

Član broj: 227872
Poruke: 40
*.dynamic.stcable.net.



+6 Profil

icon Re: Telenor dopuna preko interneta - eShop17.01.2012. u 11:08 - pre 148 meseci
Jeste u pravu si, kartica se vodi kao da je u Hrvatskoj, ali kontaktirala je Erste Banka Banku Intesu, i sad mogu da dopunim kredit sa mojom karticom.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Telenor dopuna preko interneta - eShop

[ Pregleda: 16429 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.