Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 34266 | Odgovora: 132 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Joker
Subotica

Član broj: 646
Poruke: 1559
79.101.206.*

Sajt: jokerleather.net


+79 Profil

icon Re: mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama03.06.2008. u 15:07 - pre 193 meseci
@Nesha_bg
Da li imamo mogućnosti da pričamo sa nekim osim sa operaterom u CC ? Na Vašem forumu sam dobio odgovor NE, prema tome jedino Vama možemo da dosađujemo i da Vas smaramo.
format c: /udari_disk_o_beton /jako
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama03.06.2008. u 16:17 - pre 193 meseci
Mi smo korisnička isfrustrirana masa,
Vašim operatorima nema spasa,
Neka se ceo MT:S zatalasa,
OD silnih poziva bićete bez glasa!
Mi smo korisnička besna masa,
Vama je para puna kasa,
Baš vam je direktor neki dasa,
Cene u nebo visoko baca...
Mi smo korisnička ljuta masa,
Šaljete za Tadića da se glasa,
šaljete poruke o raznim sranjima,
a ne o uslugama cenama, stanjima!
Mi smo ljuta masa korisnička,
vaš direktor je prava .....,
Od tarifa ste glupost napravili,
i time bazu korisnika smanjili!
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama03.06.2008. u 16:21 - pre 193 meseci
Ne, sledeće je zaokruživanje poruka na deset poruka...
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama03.06.2008. u 16:35 - pre 193 meseci
Agasoft, a zasto imas potrebu da ih podsecas?
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

demi035

Član broj: 183303
Poruke: 268
212.200.184.*



+4 Profil

icon Re: mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama03.06.2008. u 17:00 - pre 193 meseci
Dobra ti je ova ideja da pocnu da zaokruzuju poruke na 10 sms, sada cu pozvati 789 da im uputim ovaj predlog I da proverim da li su nesto promenili od poslednjeg poziva.

A pazite, cekate druga, devojku… I dosadjujete se, sta da radite? Pozovite 789 da vam pravi drustvo… Vozite se gradskim I dosadno vam je… pozovite 789… kada ujutru ustanete pozovite 789 I pozelite im dobro jutro… kada lezete da spavate uvece… nemojte da zaboravite da pozelite laku noc onim finim ljudima na 789… Pozovite 789 … vole oni da vam cuju glas

Da li su nesto promenili u MTS-u? Pozovite 789 da proverite, tamo vas cekaju Vesele devojke, ali ne placate 20din po minutu :), a dobro ako ste maler I dobijete muskarca ne ocajavajte, samo pozovite ponovo :)
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama03.06.2008. u 17:42 - pre 193 meseci
Pa jeste, zovimo 789 kad god nam je dosadno i onda naiđe neki važan razgovor a ono baterija potrošena. ;)
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
79.101.86.*



+21 Profil

icon Re: mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama03.06.2008. u 18:18 - pre 193 meseci
Imate zvaničan mts-ov forum pa prosipajte žuč tamo, čini mi se da će imati možda više efekta nego ovde.
A od nepotrebnog zivkanja 789 može samo da nam se desi da počnu i to da nam naplaćuju, kad konkurencija već to i radi.
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.rcub.bg.ac.yu.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama03.06.2008. u 18:32 - pre 193 meseci
Nema svrhe smarati ljude na 789 ili u poslovnicama mts, oni APSOLUTNO nista ne mogu da urade tj oni rade samo ono sto im kazu.
To shvatih kada sam se prosle godine izvikao na radnicu u telenorovom ccu , a ona mi je jadna rekla da me potpuno razume, da sam apsolutno u pravu ali ona stvarno ne moze nista da uradi jer ni nju ne pitaju za misljenje korisnika.

Jbg, posle mi bese zao jadne devojke ...
 
Odgovor na temu

demi035

Član broj: 183303
Poruke: 268
212.200.181.*



+4 Profil

icon Re: mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama03.06.2008. u 18:45 - pre 193 meseci
Sta se cimate, pa sta ako I pocnu da naplacuju? A jeste sigurno ce zbog mene da pocnu da naplacuju, a realno samo je pitanje dana kada ce I poceti, jer vidite da se sve dogovaraju. Ja sam ih za ovih 7-8god mozda zvao 5-6 puta, pa sta ako I pocnu da naplacuju tih 10din poziv. Sta ih vi to zovete toliko pa se cimate za ovih 10din? Sada su me iznervirali pa im samo malo vracam. Inace ih nikada I ne zovem, a da samo sto necu da idem na njihov lopovski forum! A I kakav si ti moderator, pa valjda je u interesu ovog foruma da ima sto vise clanova? A efekat I ovde I tamo tezice nuli (0) ali eto psihijatar mi je rakao da osecanja moram da iskazujem I da ih ne drzim u sebi :)
 
Odgovor na temu

Dishko
David Isaak
Network/System Administration, Direct
Group d.o.o.
Karaburma, Beograd

Član broj: 90554
Poruke: 174
*.dishko.com.



+3 Profil

icon Re: mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama03.06.2008. u 18:50 - pre 193 meseci
Citat:
Nema svrhe smarati ljude na 789 ili u poslovnicama mts, oni APSOLUTNO nista ne mogu da urade tj oni rade samo ono sto im kazu.
To shvatih kada sam se prosle godine izvikao na radnicu u telenorovom ccu , a ona mi je jadna rekla da me potpuno razume, da sam apsolutno u pravu ali ona stvarno ne moze nista da uradi jer ni nju ne pitaju za misljenje korisnika.


Žao mi je, plaćam, i sve dok nisam neprijatan i bezobrazan, imam pravo da ih maltretiram koliko hoću, jer ja uredno plaćam, i na ovaj način mi se izbijaju pare iz džepa, a sve samo zato što je neka tamo partijska gnjida na čelu upravnog odbora, a na ideju svojeg poltrona koji gleda kako da nastavi da muze državni Telekom, a radi u jebenom finansijskom sektoru kompanije potpisao plan cenovnika. HEBITE SE BRE! A operaterima je posao da odgovaraju na pitanja korisnika, i da prema korisniku budu ljubazni, a ne da se žale kako ih zovemo, i da budu ONI neprijatni, ako već imaju kretenski menadžment, neka se sami snalaze kako će protiv korisnika, pošto - TO JE NJIHOV POSAO, A MI PLAĆAMO. Šta tu nije jasno. Odnos, mušterija - KUPAC!

Zamisli molim te - odeš u prodavnicu, kupiš pivo kojem je istekao rok (protivzakonito je držati robu koja je sa isteklim rokom uporabe, npr ... mada u ugovorima mt:s-a piše da imaju pravo promene uslova, bez kontakta korisnika, ali opet) i onda šta - kao nećeš da se žališ PRODAVCU ? Nego ćeš da ćutiš ?

Ili npr, lepo odeš i kupiš laptop koji je pokvaren ili auto kome je zagrebana instrument tabla ? i kao nećeš da se žališ ?

Ajte bre - paljba. Moje pare, hoću za iste najbolju uslugu.

Btw, Telenor naplaćuje uslugu CC-a, ŠMip ne naplaćuje koliko se sećam.

A promotivno je bilo PRENOŠENJE MINUTA, a ne UPLAĆENI MINUTI ZA ODREDJENI NOVAC, isti su napravljeni svojevremeno kao odgovor na Mobtelove pakete pro 30, 60, 90, 120. Još neke tamo 2003-e.


Rekoh i ranije, znam da CC operateri ne kreiraju politiku mt:s-a, ali - unatoč tome što mi se može istrošiti baterija, uvek imam preusmerene pozive ka drugom, i sa drugog na prvi, pa ako je baš hitan poziv, mraka nema, tako da ću dosadu da praznim na mt:s-u .

Istina je da ne bi SMELI DA BAŠ NIŠTA NE MOGU - naime, ranije sam 5 godina kukao Mobtel/TeleSmor korisničkom, i stalno slao mailove, i stalno su me zvali da me pitaju šta mi se ne sviđa, zašto mi se određena stvar ne sviđa, i tako, i nisam imao problem da im kažem, i neke su se stvari menjale, tipa - jednom sam im rekao da Telenor u Norveškoj ima bolje pakete, te kada ćemo ih mi ovde imati, nije prošlo malo, bilo je sijaset novih paketa. CC i radnici poslovnica moraju služiti kao feedback prodajnoj diviziji mt:s-a ili Telenora ili već ŠoderFon/Vip-a jer bez ispitivanja tržišta izravnom komunikacijom nikada neće biti dovoljno konkurentni.No, koliko sam danas shvatio - gledajući im svima ponude, oni su jebeni kartel, i zato zapravo operateri zato nemaju nikakvog efekta kao feedback osovina prema korisnicima.


No price is too high to pay for the privilege of owning yourself.
(Friedrich Nietzshe)
 
Odgovor na temu

demi035

Član broj: 183303
Poruke: 268
212.200.184.*



+4 Profil

icon Re: mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama03.06.2008. u 21:30 - pre 193 meseci
Ali pazite koliko svi cute u vezi ovoga, ne postoji ni jedna televizija, ni jedna drzavna institucija, ministarstvo, nema nevladinog sektora… nema udruzenja za zastitu potrosaca… znaci niko nije nista rekao u vezi ovoga? Jos kada je Telenor ovo uradio trebali su da reaguju. Da li mislite da ce Komisija za zastitu konkurencija da pokrene istragu da li ovde postoji kartel? A ove ugovore koje smo potpisali bi trebalo da proveri ombudsman, cisto da vidi da li smo mi prevareni na neki nacin I da li smeju da se ponasaju na ovaj nacin I Telenor I MTS?! Potpisemo ugovore na 2god, a onda oni menjaju uslove kako pozele, ko je nas upozorio da oni tek tako mogu da urade sta pozele? Pa ja nisam pravnik pa da se razumem u te stvari… Ljudi pisite zalbe, tuzbe, prijave…. Pa valjda ce neko da se nadje da malo ispita ovakvo ponasanje ovih lopova I da nas zastiti. Ja sam napisao jednu, Trzisnoj inspekciji, toliko od mene. A meni brzo istice ugovor… ali ima onih koji imaju jos skoro 2 god…..
 
Odgovor na temu

stsung
NS

Član broj: 12899
Poruke: 432
89.110.198.*



+2 Profil

icon Re: mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama03.06.2008. u 21:50 - pre 193 meseci
Pozd.

@demi035 - hehe zaista si ih ovako zvao? :)

Nego, shta htedoh reci ... nachin pravne borbe protiv ovoga sigurno postoji. Zamislite sutra banka u kojoj ste uzeli kredit za npr auto i koja azhurno skida tih 200 evra svaki mesec, kazhe - znate kako, banka je imala nekih loshih investicija pa nam eto treba para da bi opstali. Zato smo odluchili da vam tripliramo kamatu. U stvari konkretan primer bi bio da vas o tome pride i ne obaveste, vec samo u prodavnici: oh oprostite nemate para na kartici, ne mozhete kupiti pelene za bebu, ali eno imate preko puta shumu pa naberite malo lishca, ja voleti dzhejn. E sad (nisam 100% siguran da li je moguce u praksi, nisam chitao ugovore), ali ovakav nachin poslovanja bih rekao da krshi neke kodekse, i tu bi vas zashtitila NBS kao "oruzhje" protiv ovoga. Za ovaj sluchaj - sigurno postoji mogucnost da udruzhenje potroshacha napravi neku pravnu akciju bez obzira shta pishe u ugovoru... ne bi bilo loshe da nam neki pravnik kazhe da li je ovako neshto moguce. Da li postoji neka odredba zakona (u USA mislim postoji neka ovakva varijanta) da se ugovor recimo mozhe proglasiti nevazhecim ako je potpisan od gradjanina bez prisustva njegovog advokata koji bi mu takav ugovor rastumachio, jer prosto nisu svi pravnici da mogu da razumeju sav taj pravnichki zhargon.

Svako dobro.
 
Odgovor na temu

strba
Nenad Štrbić
BiB
Beograd

Član broj: 3631
Poruke: 656
89.110.198.*

Jabber: strba@elitesecurity.org
Sajt: https://www.facebook.com/..


+1 Profil

icon Re: mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama03.06.2008. u 22:17 - pre 193 meseci
Kamo srece da su telekomunikacioni operateri kao banke... Bankarsko trziste je jedno od najsredjenijih u ovoj zemlji... mada banaka ima 33 i to prilicno razlicitih, razlicitih ponuda i sa raz. vladnickim strukturama a telekomunikaciona operatera 3 :) od kojih jedan ima vecinu korisnika na svojoj strani, a ostali ne pruzaju toliko bolje uslove da bi se kod njih preslo....
i da ono sto pise u Vasem ugovoru sa bankom, osim ako nije precizirano se ne menja
a ljudi menjaju banke dok ne nadju onu sa kojom su zadovoljni... i bar imaju veliki izbor da to urade...

Promenice se nesto i u telekomunikacijama valjda....:?:(
 
Odgovor na temu

demi035

Član broj: 183303
Poruke: 268
212.200.181.*



+4 Profil

icon Re: mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama03.06.2008. u 22:40 - pre 193 meseci
Zvao sam ih vec par puta na ovu foru, od reci do reci je tekao razgovor… I nastavicu da ih zovem I nadalje na ovaj nacin dok mi ne dosadi… a pozivam I vas sve da ih ovako zezate, pa cekajte malo, ako oni ne zele da mi posalju sms I obaveste o promeni uslova onda ja moram njih da zovem I proveravam da li postoji neka promena, zvacu ih na ovu foru svakog dana po par puta. A ponekada ih samo pitam da li planiraju mozda da me obaveste da su promenili uslove paketa? I Prijavio ih Trzisnoj inspekciji I ne znam koji je tacno posao ombudsmana I gde se nalazi da se I njemu obratim I pisao sam mail nekom udruzenju za zastitu potrosaca, ali posto sam video da su im MTS I Telenor nekakvi sponzori.. od njih znaci nema valjde, znaci koju god da nadjem komisiju ili agenciju koja ima ikakve veze sa ovim ima da ih zovem, a pozivam I sve vas da pisete zalbe I tuzbe koga se god setite, ja znam za ove: Ministarstvo telekomunikacija, RATEL, Komisija za zastitu konkurencije, Trzisna inspekcija, Ombudsman. Za sada sam ih prijavio samo za ne obavestavanje za promenu paketa, a kasnije idem da ih tuzim za netacan servis *797# jer kasni 2 dana, mislim da je to krivicno delo, tamo ti pokaze da imas besplatne minute.. a ti ih potrosio, onako laicki mislim da je I to krivicno delo ili recimo to sto neko ko je na BEL 100 placa 550din i dobija 100minuta razgovora, a na MIX 500 za 500din dobijes 150 minuta... a ako imas ugovor ne mozes da predjes na ovaj paket, malo sumljivo, zar ne?
 
Odgovor na temu

Nesha_bg
c:\Beograd\Sremcica

Član broj: 44776
Poruke: 118
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

ICQ: 193210132
Sajt: www.srecnanova.com


Profil

icon Re: mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama03.06.2008. u 22:51 - pre 193 meseci
Citat:
demi035: Zvao sam ih vec par puta na ovu foru, od reci do reci je tekao razgovor… I nastavicu da ih zovem I nadalje na ovaj nacin dok mi ne dosadi… a pozivam I vas sve da ih ovako zezate, pa cekajte malo, ako oni ne zele da mi posalju sms I obaveste o promeni uslova onda ja moram njih da zovem I proveravam da li postoji neka promena, zvacu ih na ovu foru svakog dana po par puta. A ponekada ih samo pitam da li planiraju mozda da me obaveste da su promenili uslove paketa? I Prijavio ih Trzisnoj inspekciji I ne znam koji je tacno posao ombudsmana I gde se nalazi da se I njemu obratim I pisao sam mail nekom udruzenju za zastitu potrosaca, ali posto sam video da su im MTS I Telenor nekakvi sponzori.. od njih znaci nema valjde, znaci koju god da nadjem komisiju ili agenciju koja ima ikakve veze sa ovim ima da ih zovem, a pozivam I sve vas da pisete zalbe I tuzbe koga se god setite, ja znam za ove: Ministarstvo telekomunikacija, RATEL, Komisija za zastitu konkurencije, Trzisna inspekcija, Ombudsman. Za sada sam ih prijavio samo za ne obavestavanje za promenu paketa, a kasnije idem da ih tuzim za netacan servis *797# jer kasni 2 dana, mislim da je to krivicno delo, tamo ti pokaze da imas besplatne minute.. a ti ih potrosio, onako laicki mislim da je I to krivicno delo ili recimo to sto neko ko je na BEL 100 placa 550din i dobija 100minuta razgovora, a na MIX 500 za 500din dobijes 150 minuta... a ako imas ugovor ne mozes da predjes na ovaj paket, malo sumljivo, zar ne?


Ok , mislim da nisi u pravu a bas si me malo iznervirao. Sto jednostavno neraskines ugovor sa mts-om ? Veruj mi da ti ti operateri u CC nisu krivi.Ako si jednom dobio informaciju sad slobodno zovi na 5 minuta. A onda kad dodje ono pitanje zasto ja cekam po pola sata na 789 koristicu tvoj post kao odgovor.


Sremcica bez ZICA
 
Odgovor na temu

boban779

Član broj: 16815
Poruke: 433
*.adsl-1.sezampro.yu.



+41 Profil

icon Re: mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama04.06.2008. u 00:02 - pre 193 meseci
Demi, prvo pročitaj ugovor koji si potpisao sa Mtsom pa onda reci da li smeju da rade to što rade. Ne ulazim u to da li je opravdano to što rade ali tada te nije bilo briga šta potisuješ već si hteo što pre telefon za 1 dinar. Zato te molim da prestaneš da pišeš kojekakve nebuloze po forumu i uštedi vreme i sebi i drugima tako što ćeš prestati da pišeš žalbe i da bezveze zoveš 789. Zašto ljudima otežavati posao zbog toga što tebe mrzi da pročitaš ugovor i vidiš koja su ti prava i obaveze?
Vidim da si mlad i neiskusan pa si lepo naseo na marketinški trik telefon za 1 dinar. Zaista sada nemaš nimalo prava da se ljutiš na Mts što nisi pročitao ugovor pre potpisivanja.
To što nisi pravnik pa kažeš da nisi dužan da sve iz ugovora razumeš te uopšte ne opravdava. Poslovno si sposobna osoba i pre svakog stupanja u ugovorni odnos moraš znati koja su ti prava i obaveze. Neka ti to bude nauk za ubuduće.
Takođe bi još neki koji kažu da banke nemaju pravo da dižu kamate kako hoće trebalo da pogledaju neki bankarski ugovor o kreditu pa će videti da su u krivu. To da se korisnici bilo kojih usluga u Srbiji ne poštuju od strane davaoca usluga stoji. Ali upravo su za to krivi korisnici koji lakoverno nasedaju na marketing. A država nam je takva kakva je, umesto da štiti običan narod, staje na stranu velikih firmi koje rade šta im je volja.
Keep clicking.
 
Odgovor na temu

Joker
Subotica

Član broj: 646
Poruke: 1559
79.101.206.*

Sajt: jokerleather.net


+79 Profil

icon Re: mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama04.06.2008. u 06:35 - pre 193 meseci
Slažem se da su se ugovorom lepo zaštitili, ali jedan od problema je što ne pošalju sms o promenama tarifiranja ? Ako ja moram da poštujem njihov ugovor zašto ga oni ne poštuju ?? Reklamacija mi je rešena posle 50 dana, a u ugovoru piše da je rok 8 tj. maksimalno 15 dana. Kome da se žalim ?
format c: /udari_disk_o_beton /jako
 
Odgovor na temu

MP3MP3
Kragujevac

Član broj: 153128
Poruke: 841
*.dynamic.sbb.rs.



+36 Profil

icon Re: mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama04.06.2008. u 11:38 - pre 193 meseci
Cudno da telenor ne reaguje jer uvek moraju da budu skuplji od mt:s-a.
Ili ce teleSMor da napravi presedan ovoga puta... da bar jednom budu oni povoljniji ...

Strasno je sto za mt:s-ovu promenu neznaju ljudi koji koriste te pakete. Otici ce im minuti mnogo brzo ako su navikli na krace razgovore...
 
Odgovor na temu

__ZEVS__
Darko Kulic
Bgd
Yugoslavia

Član broj: 13734
Poruke: 53
82.117.192.*

Sajt: alas.matf.bg.ac.yu/~mr000..


Profil

icon Re: mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama04.06.2008. u 12:25 - pre 193 meseci
Pa telenor je izmedju ostalog prvi i uveo prenesi kao i tarifne dodatke i sl... Bili su povoljniji po ~mesec dana dok to mts isto ne uvede sa -0.10 din.
Sad se izgleda ukida obrnutim redom... Ne znam sta ce oni sad da smisle jer im se paket zove prenesi pa je malo teze ukinuti prenosenje...
A i oni imaju tu prednost sto nigde ne pise da su dodatni minuti promocija ili sl. Takodje sa Pro50 se moze prebaciti na Prenesi 60 i sl dok kod mts-a to ne moze (u ugovornoj obavezi, tj promena pretplate 300->250, 540->500 je dozvoljena).
Ali oni nemaju tarifne dodatke na prenesi sto je bas bezveze i velika prednost mts-a (npr internet dodatak mi je jako koristan kod mts-a). Takodje mts ima povoljniji roming u CG i u RS (telenor ni nema u RS)...

U svakom slucaju sad su svi nepovoljniji, pa treba od dva (ili ako neko racuna i vip, tri) zla izabrati manje.
===========================
The end!
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.rcub.bg.ac.yu.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama04.06.2008. u 18:03 - pre 193 meseci
Citat:
demi035: ... recimo to sto neko ko je na BEL 100 placa 550din i dobija 100minuta razgovora, a na MIX 500 za 500din dobijes 150 minuta... a ako imas ugovor ne mozes da predjes na ovaj paket, malo sumljivo, zar ne?

Slazem se, bezobrazluk!


Citat:
Nesha_bg: Ok , mislim da nisi u pravu a bas si me malo iznervirao. Sto jednostavno neraskines ugovor sa mts-om ? Veruj mi da ti ti operateri u CC nisu krivi.Ako si jednom dobio informaciju sad slobodno zovi na 5 minuta. A onda kad dodje ono pitanje zasto ja cekam po pola sata na 789 koristicu tvoj post kao odgovor.

Demantujte me ali nije vise moguce zvati 789 i "drzati vezu" jer ako su svi operateri zauzeti automat vam automatski prekida vezu uz prethodno obabestenje da su svi operateri zauzeti i da pozovete kasnije ...

 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: mt:s: Promene tarifiranja u pojedinim postpaid tarifama

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 34266 | Odgovora: 132 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.