Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

montiranje emisije, molim vas za savet. hitno je!!!!

[es] :: Video produkcija :: montiranje emisije, molim vas za savet. hitno je!!!!

[ Pregleda: 2668 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vagrant86
Producent
Beograd

Član broj: 178214
Poruke: 10
*.bvcom.net.

Sajt: www.novagod.com


Profil

icon montiranje emisije, molim vas za savet. hitno je!!!!21.05.2008. u 19:52 - pre 192 meseci
Dobio sam zadatak da napravim 15 emisija o putovanjima, dakle neku vrstu putopisa o Grckoj, Turskoj, za mesec i po dana... Te emisije treba da traju po 10 min svaka... Ali ono sto mene interesuje koliko bi mogao da naplatim to... Nema puno sirovog materijala, najvise sat vremena po traci. Ja radim u televiziji ali ovo cu odraditi privatno... Inace sutra treba da kazem cenu pa bih vas zamolio za pomoc! Hvala puno!
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
77.46.241.*

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: montiranje emisije, molim vas za savet. hitno je!!!!21.05.2008. u 20:52 - pre 192 meseci
Zavisi od mnogo stvari...
Kome prodajes, koliko treba da se cimas, koliko inace naplacujes...

Ja bih rekao 800-1000e
 
Odgovor na temu

vagrant86
Producent
Beograd

Član broj: 178214
Poruke: 10
*.bvcom.net.

Sajt: www.novagod.com


Profil

icon Re: montiranje emisije, molim vas za savet. hitno je!!!!22.05.2008. u 01:36 - pre 192 meseci
Citat:
Mister_rap: Zavisi od mnogo stvari...
Kome prodajes, koliko treba da se cimas, koliko inace naplacujes...

Ja bih rekao 800-1000e



U pitanju je turisticka agencija koja posluje godinama i taj materijal ce koristiti u marketinske svrhe....


A ja nisam do sad radio privatno vec samo za firmu... I sad sam zavrsio prvu emisiju, cimao sam se satima, dok sam ispeglao zvuk jer je bio uzasan, negde previse glasan, negde samo na jednom kanalu, pa dok sam ubacio efekte (koristio sam after effects)...

Koliko bi po ovom trebalo da naplatim? Hvala puno!!!
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
*.eunet.yu.



+3 Profil

icon Re: montiranje emisije, molim vas za savet. hitno je!!!!28.05.2008. u 09:55 - pre 192 meseci
Pozdrav. Mislim da cena od 100€ po emisiji nije mnogo. Turisticka agencija materijal moze da koristi godinama... Ako si ugovorio po ceni koju je Mister rap naveo i to je ok. Nemoj odmah davati sve od sebe, vidi kakvi su njihvi kriterijumi i imaj uvek "lufta" da povecas kvalitet a naravno i cenu
 
Odgovor na temu

[es] :: Video produkcija :: montiranje emisije, molim vas za savet. hitno je!!!!

[ Pregleda: 2668 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.