Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa instalacijom VMWARE

[es] :: Virtualizacija :: Problem sa instalacijom VMWARE

[ Pregleda: 2957 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

machiavelli
Beograd

Član broj: 7080
Poruke: 216
*.dynamic.sbb.rs.



+164 Profil

icon Problem sa instalacijom VMWARE19.05.2008. u 21:21 - pre 193 meseci
Kratka istorija... Pre mesec dana sam imao Vistu i instalirao VMWare 6.0.2 koji je radio najnormalnije. U medjuvremenu sam instalirao AVG antivirus i dodao 1GB RAM memorije, plus verovatno par nekih poznatih aplikacija (non-security). Pre neki dan, VMWare jednostavno nije hteo da se pokrene, a VMWare servisi su bili stopirani. Prilikom pokretanja servisa, javljala se neka greska...Uradio sam uninstall, ali nakon toga nisam mogao da uradim instalaciju. Prilikom pokretanja instalacionog fajla, onaj VMWare prozor se pojavi za milisekund i nestane...Bez ikakve greske. Probao sam iz safe moda da pokrenem instalaciju, onda sam uspeo da stignem da se CAB fajlovi otpakuju u TEMP folder, pa sam nakon normalnog boot-a uspesno instalirao VMWare iz TEMP foldera :) Ali i nakon toga, aplikacija nije htela da se pokrene - bez ikakve greske...Radio sam i system restore na period pre instaliranja AVG antivirusa, i ostalih programa - nista....Vadio memoriju - nista... Onda je usledio format, i instalacija Windows XP Pro... Ista prica!!! Jos dve starije verzije VMWare (5.5.1 i neka 4.5) se potpuno ISTO ponasaju... Za kraj, cisto da sve bude jos nejasnije, na racunaru na poslu se VMWare IDENTICNO ponasa...Naravno, potpuno sam siguran da sam uspesno koristio VMWare 6.0.2 pre mesec dana na svom racunaru, a VMWare 5.5.1 koleginica uspesno kortisti kod kuce....Brrrr, ima li neko ideju?!?!
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
*.SMIN.panline.net.



+21 Profil

icon Re: Problem sa instalacijom VMWARE20.05.2008. u 01:21 - pre 193 meseci
???!!!
Jedino da angažuješ nekog ko se bavi egzorcizmom!

 
Odgovor na temu

Flash411

Član broj: 53039
Poruke: 1846
*.adsl.net.t-com.hr.

Jabber: flash411@jid.pl
ICQ: 296417234
Sajt: www.etfos.hr/~mgavlik/goo..


+4 Profil

icon Re: Problem sa instalacijom VMWARE20.05.2008. u 09:01 - pre 193 meseci
Procitao sam ovo,i nemogu vjerovati sta citam.
Meni se tako sta nikad jos nije desilo,bas nemas srece.
Nego,preventivno provjeri dali imas gremlina u kucistu,
jer,s obzirom sta ti se desava,ti je jedino...."objasnjenje"
za tvoju situaciju.
Gone insane,be right back..... | Malo drugacija google pretraga
http://poremecenum.blog.hr/ | http://www.etfos.hr/~mgavlik/googledirectorysearch/
____________________________________________________
Failure is not an option. It comes bundled with Windows.
 
Odgovor na temu

machiavelli
Beograd

Član broj: 7080
Poruke: 216
83.136.177.*



+164 Profil

icon Re: Problem sa instalacijom VMWARE20.05.2008. u 11:07 - pre 193 meseci
E sad obratite paznju :)) Kolega do mene, koji ima identican OS, PC, software, itd, uspeo je da pokrene VMWare instalaciju!!! Hehe...Smejem se od muke...A njemu qrtzu ne treba VMWare :)) Jel moguce da sam nekada instalirao VMWare na ovoj masini, pa nesto ostalo u registry-ju sto sprecava ponovnu instalaciju? 'Ajd neko...
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
*.SMIN.panline.net.



+21 Profil

icon Re: Problem sa instalacijom VMWARE20.05.2008. u 11:52 - pre 193 meseci
^ Kako to misliš "...nesto ostalo u registry-ju sto sprecava ponovnu instalaciju?", ako si prethodno napisao ovo:
Citat:
machiavelli:  ...Onda je usledio format, i instalacija Windows XP Pro... Ista prica!!!

??!!?
 
Odgovor na temu

machiavelli
Beograd

Član broj: 7080
Poruke: 216
83.136.177.*



+164 Profil

icon Re: Problem sa instalacijom VMWARE20.05.2008. u 12:08 - pre 193 meseci
Da, kod kuce je fresh install XP, tako da to otpada, to sto sam napisao mislio sam za komp na poslu... Sad sam skinuo petu verziju VMWare, i opet ista prica... Probao sam i neki VMWare alat za uklanjanje "tragova", i probao da pokrenem instalaciju sa /c switchem, ali opet nista... Neverovatno mi je da nikakvu gresku ne izbaci, event logovi su prazni, AV nista ne blokira, itd. Ponasa se otprilike kao da sam dvaput kliknuo na sliku na desktopu :)
 
Odgovor na temu

Baluban_S
Stevan Baluban
Beocin

Član broj: 65585
Poruke: 172
*.mynsn.net.



+7 Profil

icon Re: Problem sa instalacijom VMWARE28.07.2009. u 20:56 - pre 178 meseci


Baluban S.
 
Odgovor na temu

[es] :: Virtualizacija :: Problem sa instalacijom VMWARE

[ Pregleda: 2957 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.