Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

JoomFish - problem sa instalacijom

[es] :: Web aplikacije :: JoomFish - problem sa instalacijom

[ Pregleda: 1499 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stankoz

Član broj: 61789
Poruke: 56
*.telrad.net.



Profil

icon JoomFish - problem sa instalacijom15.05.2008. u 21:22 - pre 193 meseci
Prilikom instalacije JoomFish dobijam grešku:

Fatal error: Class 'JLanguageHelper' not found in C:\xampp\htdocs\sos1\administrator\components\com_joomfish\install.joomfish.php on line 45

O čemu se radi, ne mogu nikako da instaliram. Koristim Joomla 1.5.3 i pokušao sam instalaciju JoomFish 1.8.2
Postavio sam System-Legacy na Enable.

Pokušao sam i sa instalacijum JoomFish 2.0beta ali mi tokom instalacije javlja stalno neke greške, međutim, na kraju ipak dobijem instaliran JoomFish 2.0. Međutim, problem nastaje kad u omogućim (enabled) modul JoomFish2.0, tada mi pada stranica i dobijam opet neku fatal error.

Pročešljao sam već gomilu foruma, ali nisam našao rješenje. Da li uopšte može da se instalira JommFish na ovu verziju Joomle 1.5.3?

Ili možda drugačije pitanje, da li da koristim uopšte JoomFish. Treba mi sajt koji će biti na srpskom, engleskom i njemačkom jeziku.

Šta mi onda savjetujete?

Unaprijed se zahvaljujem.
 
Odgovor na temu

stankoz

Član broj: 61789
Poruke: 56
*.telrad.net.



Profil

icon Re: JoomFish - problem sa instalacijom16.05.2008. u 08:32 - pre 193 meseci
instalacija joomFish 2.0beta mi je kobajagi uspjela, mđutim kad u module manageru postavim JoomFsh na enabled na stranici mi se pojavi samo ovo:

Fatal error: Call to a member function getActiveLanguages() on a non-object in C:\xampp\htdocs\sos1\modules\mod_jflanguageselection\mod_jflanguageselection.php on line 61


ima li spasa i zna li neko neko drugo rješenje za multijezički sajt? Vidjeo sam da postoje druga rješenja ali svi koriste ovaj joomfish, ima li ko iskustva sa nečim drugim?
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: JoomFish - problem sa instalacijom

[ Pregleda: 1499 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.