Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Wireles tp-link 11b/g i antena

[es] :: Wireless :: Wireless oprema :: Wireles tp-link 11b/g i antena

[ Pregleda: 1810 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stivstivo

Član broj: 181145
Poruke: 10
91.150.110.*



Profil

icon Wireles tp-link 11b/g i antena12.05.2008. u 21:58 - pre 194 meseci
Interesuje me sta da ocekujem od sledece konfiguracije, cini mi se da je modem bolji od ovog wirelesa. TP-LINK 11b/g Wireles adapter, 7m kabla, mislim "jagi" da se zove antena ( bela okrugla antena duzine oko 1m precnika oko 10mm), daljina do aces pointa je oko 10km, opticka vidljivost bez prepreka odlicna.

Brzina za pocetak 128kbs download radi prema IDM-internet download menager, varira od 10 do 15kbs kod drugih download menagera ne prelazi 12kbs.

I to mi i nije toliko bitno, ali kada surfujem ponekad dobro otvara internet stranice a ponekad lose, prodje 10sec pa otvori 50% pa 5sec pa otvori 90% a ponekad zablokira i nece.

signal je od 18 do 20db link uvek good ili excelent prema softveru od tp-linka, a prema windows-u tj kada otvorim da vidim kakav je protok od 5 crtica imam 2 i pise signal strength low.

E sad dali neko zna kako da poboljsam signal i dali je to potrebno, dali je ovakav rad interneta ocekivan za wireles, Ako bi bolji signal nesto znacio molim vas da me uputite kakvu bi mi antena bila potrebna za stabilan internet.

Dali sa mojom karticom mogu da izvucem vise ili mi treba bolja oprema ili samo antena.
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Wireless oprema :: Wireles tp-link 11b/g i antena

[ Pregleda: 1810 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.