Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Unable to find an entry point named 'FreeCredentialsHandle' in DLL 'security.Dll'

[es] :: .NET :: Unable to find an entry point named 'FreeCredentialsHandle' in DLL 'security.Dll'

[ Pregleda: 3100 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sivan347
.NET Programer
Beograd

Član broj: 84406
Poruke: 101
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Unable to find an entry point named 'FreeCredentialsHandle' in DLL 'security.Dll'05.05.2008. u 15:03 - pre 194 meseci
Pozdrav,
ovo u naslovu je greska koju dobijam kad iz asp.net 3.5 aplikacije pozovem neku metodu u WCF 3.5 servisu. U aplikaciji koristim standardno forms authentication logovanje sa login kontrolom dok je na WCF servisu security postavljen na :
<security mode="Message">
<transport clientCredentialType="Windows" proxyCredentialType="None"
realm="" />
<message clientCredentialType="Windows" negotiateServiceCredential="true"
algorithmSuite="Default" establishSecurityContext="true" />
</security>

Dok iz aplikacije pozivam objekat koji radi sa bazom sve radi ok a cim probam da pozovem neku metodu iz servisa on mi vrati error message iz naslova. Ono sto je najgore na internetu ne mogu da pronadjem nistra o ovoj greski. Na jednom stranom forumu sam dobio odgovor u dve reci Version Mismatch? bez ikakvog objasnjenja. Ako neko ima iskustva sa ovim bio bih mu veoma zahvalan na bilo kakvom nagovestaju zasto se ovo javlja.
p.s. Jos nebuloznije od svega je sto imam dve web aplikacije svaka sa svojim logovanjem koje radim na identican nacin. Jedna normalno komunicira sa wcf servisom bez greske dok druga ne.
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: Unable to find an entry point named 'FreeCredentialsHandle' in DLL 'security.Dll'

[ Pregleda: 3100 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.