Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

razor z81, internet

[es] :: Laptopovi :: razor z81, internet

[ Pregleda: 1686 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

steslan

Član broj: 177834
Poruke: 6
*.dclient.hispeed.ch.



Profil

icon razor z81, internet19.04.2008. u 11:35 - pre 194 meseci
laptop mi u principu ne treba tako da nikad nisam imao potrebu da ga kupim. medjutim, nekom ne treba ovo staro cudo (razor z81) pa ga dao meni sa formatiranim diskom, bez drajvera. problem je izlaza na net. instalirao najnoviji drajver za ethernet karticu, ali bez uspeha. problem je na xp-u i na visti. nesto kao cackao, ali mi nista ne uspeva. trenutno je instalirana vista. kada trazim od viste da mi resi problem, kaze da nema problema ali nema ni neta. neka ideja, savet, kritika, preporuka?
 
Odgovor na temu

djolep
Beograd

Član broj: 10598
Poruke: 739



+53 Profil

icon Re: razor z81, internet19.04.2008. u 23:03 - pre 194 meseci
Pa nisi dao nikakve detalje. Sta kaze Device Manager? Radi li mrezna uopste? Koji drajver si instalirao? Kako se kacis na Internet? Pises da si masinu dobio bez drajvera. Jesi li instalirao drajvere za cipset? Jesu li drajveri sa sajta proizvodjaca? Nesto si kao cackao. Sta?
 
Odgovor na temu

steslan

Član broj: 177834
Poruke: 6
*.dclient.hispeed.ch.



Profil

icon Re: razor z81, internet24.04.2008. u 16:00 - pre 194 meseci
mrezna radi, prepoznaje mrezu. net je kablovski, instaliran je drajver za cipset (samo jedan, ima li ih vise?) i svi instalirani drajveri su sa sajta proizvodjaca. cackanje nije bilo nista spektakularno, nesto kao mala rasprava izmedju mene i viste: postoji problem pri konekciji, resi problem, nisam u stanju, indetifikuj problem, nema problema, i tako u krug.
 
Odgovor na temu

djolep
Beograd

Član broj: 10598
Poruke: 739



+53 Profil

icon Re: razor z81, internet26.04.2008. u 21:19 - pre 194 meseci
Tvoj provajder isporucuje i CD uz kablovski modem za podesavanje paramatera konekcije, ako nemas CD onda skini uputstvo sa njohovog sajta. Ako ne uspes sam mozda je najbolje da pozoves tehnicku podrsku svog provajdera. Posto su ti i laptop i provajder "swiss made" oni ce verovatno lakse ustanoviti sta je problem.
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: razor z81, internet

[ Pregleda: 1686 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.