Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Centralno Zakljucavanje-Signalizacija na zmigavce

[es] :: Elektronika :: Centralno Zakljucavanje-Signalizacija na zmigavce

[ Pregleda: 5369 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

solarevic
Solarevic Goran

Član broj: 175663
Poruke: 1
*.i07-17.onvol.net.



Profil

icon Centralno Zakljucavanje-Signalizacija na zmigavce19.04.2008. u 00:48 - pre 194 meseci
Pozdrav svima

Ugradio sam Centralno zaključavanje s daljinskom komandom u auto ali nema izlaz za indikaciju na žmigavce.
Da li neko ima shemu sklopa koji bih povezao s modulom (na modulu imam dve zice slobodne bela i braon),da jednom zažmiga kad zaključam i dvaput kad otključam vrata.
Unapred hvala
 
Odgovor na temu

morph11
penzioner
Uzice

Član broj: 179001
Poruke: 7
79.101.134.*



Profil

icon Re: Centralno Zakljucavanje-Signalizacija na zmigavce19.04.2008. u 12:57 - pre 194 meseci
I ja sam sam postavljao modul, ali se nisam baktao sa zmigavcima. Najjednostavnije je da zicu predvidjenu za napon ( izmeri daje li struju braon ili druga iz modula) vezes na osigurac od pozicije i imaces signalizaciju otkljucavanja i zakljucavanja.

Poz.
 
Odgovor na temu

Zeljko07
Nikolic Zeljko Z E X O N
FULLSECURITY AUTOALARMI
Beograd- Rakovica

Član broj: 131395
Poruke: 291
*.vdial.verat.net.



+12 Profil

icon Re: Centralno Zakljucavanje-Signalizacija na zmigavce21.04.2008. u 08:08 - pre 194 meseci
[quote]solarevic:
(na modulu imam dve zice slobodne bela i braon)





Proveri sta ti se desava sa tom belom i braon zicom kad pritiskas daljinac.Trebalo bi da je bela za zmigavce, ako je ona obavezno razgranaj sa dve diode (3 ampera) za levi i desni migavac.Braon moze da bude trank funkcija ali ona ti ne treba.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Centralno Zakljucavanje-Signalizacija na zmigavce

[ Pregleda: 5369 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.