Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Leadtek Tv kartica ekspert ponovo

[es] :: Video karte i monitori :: Leadtek Tv kartica ekspert ponovo

[ Pregleda: 2121 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Chaba

Član broj: 118888
Poruke: 47
77.46.154.*



Profil

icon Leadtek Tv kartica ekspert ponovo16.04.2008. u 18:27 - pre 195 meseci
E pozdrav svima. Danas sam kupio doticnu karticu (Leadtek winfast tv2000 XP Expert). E sad ima tu nekih stvari koji me nerviraju:
1. posto mi je komp povezan sa muz stubom i to koristim kao zvucnike. Problem mi je u tome da ne znam kako treba da podesim zvucnu karticu (ako je zvucna u pitanju, ako nije to onda sigurno neka podesavanja kod kartice) na kompu jer moram stub da pojacam do polovine da bi redovno cuo tv, pa bi vas zamolio da mi malo objasnite kako taj problem da resim ako je moguce.
2. Ponekad mi baguje daljinski upravljac. A to je da ponekad nece da reaguje na povecanje ili smanjenje zvuka odnosno bez obzira dal pojacavam il smanjujem zvuk, ne cujem nikakvu razliku.
3. Ne mogu koristiti teletekst, odnosno vezan je za drugi problem jer bez obzira probam pokrenuti teletekst ne reaguje nikako.

I rec je o maticnoj ploci: asus a8n-e, mislim da je i ovo vazno da bi znali kako da sredim zvucnu ako je to problem, inace zvucna je Realtekova sad ne znam tacan model, al mislim da je to nebitno

Unapred zahvalan
Chio Chipset
 
Odgovor na temu

Chaba

Član broj: 118888
Poruke: 47
77.46.156.*



Profil

icon Re: Leadtek Tv kartica ekspert ponovo16.04.2008. u 19:14 - pre 195 meseci
E resio sam ovih manjih problema nije nista strasno samo nisam primetio da nije dobro uboden taj cinc koji povezuje komp i stub. A sad se mucim isto sa zvukom kod snimanja al vidim da ima vec nekih tema u vezi ovog pa cu tamo da pogledam dal mogu nesto da resim.
Chio Chipset
 
Odgovor na temu

Chaba

Član broj: 118888
Poruke: 47
77.46.156.*



Profil

icon Re: Leadtek Tv kartica ekspert ponovo17.04.2008. u 18:26 - pre 195 meseci
Evo mene opet odgovaram na moju temu :). Ipak imam problem sa daljinskim. Mislio sam da cu resiti novim drajverima al nisam uspeo. Naime radi se o tome da jednostavno ponekad komp ne reaguje na daljinski, onda drugo kad npr. ocu da pojacam ili smanjim zvuk jednostavno izadje iz programa a isto se ponasa i tada kad ocu da promenim kanal, iz cistog mira mi izadje iz programa . Kad ponovo pokrenem program isto se desava jedno vreme pa onda se jednom popravi i sve radi savrseno. A ako odradim restart sistema sve funkcionise kako treba jedno vreme. Ne mogu skontati o cemu je problem. Neko neku ideju?
Chio Chipset
 
Odgovor na temu

tomicko
Tomislav Mijic
Krupanj

Član broj: 16086
Poruke: 152
*.dialup.neobee.net.



+2 Profil

icon Re: Leadtek Tv kartica ekspert ponovo20.04.2008. u 17:06 - pre 195 meseci
Kada "polude", neki uredjaji se mogu dovesti u red kratko spajanjem kontakata za napajanje (u ovom slucaju baterija). Ta naizgled glupa fora umela je da da rezultate kod nekih uredjaja. E sad kako to kod tebe ima veze i sa racunarom, ne znam sta da ti kazem.
Cuo sam da se neko vec zalio na problem daljincem za Leadtek Expert, da ima iste tegobe kao i ti. Ja imam istu TV kartu i nikada nisam imao takvih problema.
 
Odgovor na temu

Chaba

Član broj: 118888
Poruke: 47
77.46.157.*



Profil

icon Re: Leadtek Tv kartica ekspert ponovo20.04.2008. u 19:09 - pre 195 meseci
Zasad sam skontao kada pravi probleme. A to se desava kada sa tv-a prebacim na radio, radio radi sasvim ok na daljinski al kada sad ovo promenim nazad na tv onda gubim "kontrolu" nad karticom, odnosno nece da reaguje na daljinski. Onda moram da izadjem iz programa pa da ga ponovo pokrenem i onda opet radi dobro dok ne prebacim na radio. Jedino moje resenje je sada da ne koristim radio (a ni ne treba mi). Cekacu jos malo pa cu da vidim dal ce se to resiti ako ne onda cu odneti karticu nazad na reklamaciju. Ako neko ima jos predloga rado cu ga poslusati i probati. Hvala unapred. Pozdrav
Chio Chipset
 
Odgovor na temu

tomicko
Tomislav Mijic
Krupanj

Član broj: 16086
Poruke: 152
*.dialup.neobee.net.



+2 Profil

icon Re: Leadtek Tv kartica ekspert ponovo20.04.2008. u 23:37 - pre 195 meseci
..probaj pre reklamacije da testiras razne verzije drajvera i PVR programa. Problem je, ocigledno, softverske prirode...
 
Odgovor na temu

[es] :: Video karte i monitori :: Leadtek Tv kartica ekspert ponovo

[ Pregleda: 2121 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.