Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

TV Kartice Leadtek vs Pinnacle Ko zna?

[es] :: Ostali hardver :: TV Kartice Leadtek vs Pinnacle Ko zna?

[ Pregleda: 3810 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

221b
Beograd

Član broj: 147945
Poruke: 43
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon TV Kartice Leadtek vs Pinnacle Ko zna?22.08.2007. u 15:47 - pre 202 meseci
Leadtek WinFast TV USB II Deluxe / WinFast PalmTop TV ili Pinnacle PCTV Analog Pro USB
Koristio bi za laptop. Zanima me sta razlikuje u vecoj meri Leadtekove kartice medjusobno i sta u odnosu na Pinnacle. Pre svega hardverske razlike, a za softver mi se cini da Leadtek isporučuje malo bolji u smislu veceg izbora podesavanja. Imam DualCore 1.6 GHz i 1GB RAM-a....
 
Odgovor na temu

Skeptik

Član broj: 122936
Poruke: 11
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: TV Kartice Leadtek vs Pinnacle Ko zna?26.08.2007. u 20:03 - pre 202 meseci
Bice ti krivo kad za 6 meseci stigne HDTV a ti imas analognu karticu.

Kada sam pre godinu dana birao tuner za sebe, strahovito me je razocarao neki pinacel-ov model, od 60-ak evra, softver je bio jadan, cak su mi i u prodavnici rekli da je bolje skinuti nesto sa neta. Ni to sa neta nije bilo bolje. Vratio je i uzeo Winfast 2000 xp deluxe, odlicna je. I za snimanje i rad. Neverovatno, ta Pinnace-ova se palila citavih 10 sec, a Leadtec u trenutku. Da napomenem, radi se o dve interne kartice.

Kako je bilo onda, sto se tice te dve firme, ne verujem da je danas drugacije.

Pozz
 
Odgovor na temu

221b
Beograd

Član broj: 147945
Poruke: 43
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: TV Kartice Leadtek vs Pinnacle Ko zna?29.08.2007. u 18:10 - pre 202 meseci
U principu mi treba da prebacim VHS na DVD. A o najavama RTS-a o dolasku HDTV do kraja 2010 godine ne treba trositi reci. Koristim kablovsku i imam klasican CRT a ne Plasmu ili LCD. Ipak hvala za tvoja iskustva sa pomenutim firmama kartica.
 
Odgovor na temu

Skeptik

Član broj: 122936
Poruke: 11
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: TV Kartice Leadtek vs Pinnacle Ko zna?30.08.2007. u 01:42 - pre 202 meseci
Citao sam da treba da bude hdtv do Evrovizije, zbog Evrope, a na Avali vec probno emituju nekoliko kanala u DVB-T formatu. Moj kablovski provajder (ptt) kaze da imaju svu opremu, samo da se pocne emitovanje kanala, nikakvih problema nece biti. Ima dosta hibridnih kartica, sa analognim i digitalnim tjunerom. Javi kad odlucis kako je ispalo :)
 
Odgovor na temu

mvmsns

Član broj: 155234
Poruke: 3
*.metrohive.net.



Profil

icon Re: TV Kartice Leadtek vs Pinnacle Ko zna?30.08.2007. u 12:08 - pre 202 meseci
imam sledeci problem: Instalirao sam DSCALER, ali pomalo "koci" slika. Da li neko zna kako to da namestim, da slika lepo ide?
Hvala unapred
 
Odgovor na temu

mvmsns

Član broj: 155234
Poruke: 3
*.metrohive.net.



Profil

icon Re: TV Kartice Leadtek vs Pinnacle Ko zna?30.08.2007. u 12:09 - pre 202 meseci
I da napomenem, imam pinnacle karticu, i jedva sam uspeo da pokrenem sa DSCALEROM, iako je pre radila sa pinnacle softverom, ali nakon preinstalacije windowsa ne radi kako treba.
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: TV Kartice Leadtek vs Pinnacle Ko zna?

[ Pregleda: 3810 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.