Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ni jedan scan ne odradi do karaja

[es] :: Zaštita :: ni jedan scan ne odradi do karaja

[ Pregleda: 1493 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

steslan

Član broj: 177834
Poruke: 6
*.dclient.hispeed.ch.



Profil

icon ni jedan scan ne odradi do karaja15.04.2008. u 18:07 - pre 195 meseci
sledeci problem:

u pocetku sve funkcionise normalno. posele nekih desetak minuta dolazi do extremnog usporavanja i totalnog zamrzavanja. pokusavam sa anti virusom, skenira ga do odredjenog trenutka i staje. ad aware i spybot isto tako. hijack log nije moguce napraviti, u jednom momentu se ukoci i to je to. pomoc je samo dugme. testa radi sam ga jednom ostavio da odradi turn off i trebalo mu je 47 min. verovatno sam pokupio nesto, ali kako naci sta i resiti ga se?
xp je u pitanju.

 
Odgovor na temu

plavigor
Igor Petrović
Beograd

Član broj: 24239
Poruke: 1551
*.adsl.beotel.net.



+10 Profil

icon Re: ni jedan scan ne odradi do karaja15.04.2008. u 19:15 - pre 195 meseci
A kako se ponaša u Safe Modu? Radi li normalno? Naravno, Safe Mode nije normalan režim, ali predpostavljaš na šta mislim... Ako se uopšte podiže u Safe Modu odskeniraj tako sistem sa AV-om, Ad-Aware-om, Spybot-om i čime god još stigneš. Pregledaj šta se sve podiže sa sistemom pomoću komande msconfig (Start -> Run -> msconfig -> kartica Startup).

U normalnom režimu prati malo sa Process Explorerom šta je sve pokrenuto, ostavi ga otvorenog do nenormalnog stanja, možda uhvatiš nešto. Što se tiče HijackThis-a, probaj sa najnovijom verzijom ili preimenuj taj .exe u bilo šta drugo (u starijim verzijama je to pomagalo). Ako imaš stalnu konekciju ka Internetu onemogući je. Ako si dovoljno spretan sa hardverom ubaci tvoj hard u tuđi računar pa ga odskenraj raznoraznim alatima...
 
Odgovor na temu

steslan

Član broj: 177834
Poruke: 6
*.dclient.hispeed.ch.



Profil

icon Re: ni jedan scan ne odradi do karaja16.04.2008. u 16:34 - pre 195 meseci
hvala na odgovoru.

odradio u safe modu. bilo virusa u ramu, tako da to objasnjava neke stvari. sada sve funkcionise u najboljem redu.
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: ni jedan scan ne odradi do karaja

[ Pregleda: 1493 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.