Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[Word] Running Virus Scan po startovanju dokumenta

[es] :: Office :: Word :: [Word] Running Virus Scan po startovanju dokumenta

[ Pregleda: 3025 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

packypfc
packypfc

Član broj: 117404
Poruke: 403
*.nspoint.net.



+7 Profil

icon [Word] Running Virus Scan po startovanju dokumenta07.02.2007. u 21:54 - pre 209 meseci
Imam Office 2007 i jedan dosadan problem sa wordom. Naime svaki put kada startujem word u status baru mi se pojavljue poruka "Running virus scan" i to traje jedno desetak sekundi. Tek onda mogu da pocnem sa kucanjem. Imam NOD32 AV, ali ova opcija mi se pojavila jos i pre instaliranja NOD-a. Pokusao sam kod NOD-a da disable-ujem DMON opciju, ali nista. Slicno mi se desavalo i sa verzijom Word 2003. Napominjem da samo kod worda se otvara opcija ovog skeniranja, Excel, PowerPoint i ostali startuju munjevito brzo. Da li neko zna, kako ovo da iskljucim, da li je u pitanju neki integrisani AV u samom wordu koji moze da se iskljuci...?
 
Odgovor na temu

Jpeca
Predrag Jovanović
poslovni analitičar
Gowi
Pančevo

Moderator
Član broj: 25683
Poruke: 2268
212.200.27.*

Sajt: www.gowi.rs


+109 Profil

icon Re: [Word] Running Virus Scan po startovanju dokumenta08.02.2007. u 08:03 - pre 209 meseci
Da li si imao pre toga NAV? Za Nod ne znam ali NAV ima Office plug-in koji skenira Word dokumente prilikom startovanja i treba ga isključiti. Ako je to u pitanju pogledaj ovde http://help.lockergnome.com/of...-virus-scan-ftopict923374.html
Nije to loše Rembrante, samo što ne bi dodao još malo boje?
 
Odgovor na temu

packypfc
packypfc

Član broj: 117404
Poruke: 403
*.nspoint.net.



+7 Profil

icon Re: [Word] Running Virus Scan po startovanju dokumenta08.02.2007. u 10:33 - pre 209 meseci
Nisam imao nikakav drugi AV, čak štaviše, pre toga sam reinstalirao windows. Jedino što imam su dva add-ona za Office. To su ABBYY PDF Creator, i ABBYY PDF Transformer. Ali njihovi add-oni se pojavljuju i u drugim office-ovim aplikacijama, tako da ne verujem da oni usporavaju komp.
 
Odgovor na temu

svarognsa
Sarajevo

Član broj: 70040
Poruke: 12
217.199.141.*



Profil

icon Re: [Word] Running Virus Scan po startovanju dokumenta27.07.2008. u 12:46 - pre 191 meseci
Nema veze sa AV, radi se o problemu koji se javlja sa pojedinim dodacima za Word.

U Word-u 2007, otidji u "Word Options" i izaberi "Add-Ins". Na dnu ces imati ociju "Manage", tu izaberi "COM Add-ins" i klikni "Go...".

Sada imas mogucnost da iskljucis pojedine dodatke za Word (ne moras ih ukloniti, samo deselektuj kako se ne bi pokretali slijedeci put). Probaj jedan po jedan, uvijek uz restart Word-a, pa ces vidjeti koji ti pravi problem.

Ja sam imao isti problem sa Adobe Contribute dodatkom.
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Word :: [Word] Running Virus Scan po startovanju dokumenta

[ Pregleda: 3025 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.