Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Antiamerički vicevi u stripu za osnovce

elitemadzone.org :: MadZone :: Antiamerički vicevi u stripu za osnovce

Strane: 1 2

[ Pregleda: 12031 | Odgovora: 33 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-222-232.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Antiamerički vicevi u stripu za osnovce15.04.2008. u 11:27 - pre 195 meseci
da,ali ovo je direktno nametanje "ukusa" [ili bolje receno neukusa]
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
*.static.ikomline.net.

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Antiamerički vicevi u stripu za osnovce15.04.2008. u 13:15 - pre 195 meseci
meni je smesno sto su oni uopste bilo kakav CD nazvali nagradom. Ako nisu imali za vise od jednog CD-a onda nisu ni taj morali (a siguran sam da im je taj CD ostao neprodat inace ga nikad ne bi poklanjali)

i sto bi reko Horvat "jbo ih turbo folk" a i Grand...
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-233-22.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Antiamerički vicevi u stripu za osnovce15.04.2008. u 13:26 - pre 195 meseci
ja bih se jos posvadjao kad bi mi to dali :D:D:D

ili igrao frizbi :)
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Antiamerički vicevi u stripu za osnovce15.04.2008. u 18:49 - pre 195 meseci
Posto vi svi fino slusate Baha i druzinu, zivite u gradovima, tate i mame su profesori, da vas obavjestim (da vam docaram).
Nisu svi koji pobjede na takmicenjima dosli iz tih sredina (nista negativno), koliko je ljudi doslo na republicko takmicenje iz biologije, geografije i sl., a da nikada
nisu slusali nista osim narodne muzike, da su im roditelji zavrsili samo osnovnu skolu? Ja ih znam dvje imenom i prezimenom.
Zista je preko svake mjere ukusa nametati nekome da slusa ozbiljnu muziku tezom "bices pametniji!!" ili primoravati da slusa Seku,Stoju & Co.
Takodje je neprimjereno igrati frizbi sa poklonom, ako ti se ne svidja, nasmjesi se, zahvali se i kada ddjes kuci spali ga,a usput kupi Mozarta!!
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-233-22.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Antiamerički vicevi u stripu za osnovce15.04.2008. u 19:01 - pre 195 meseci
ja nisam uopste ni baha ni mozart-a pominjao [priznajem,ponekad i to poslusam :)]
ali ovo je DIREKTNO nametanje necega ;)

[Ovu poruku je menjao Horvat dana 15.04.2008. u 20:51 GMT+1]
 
Odgovor na temu

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
*.eunet.yu.



+679 Profil

icon Re: Antiamerički vicevi u stripu za osnovce15.04.2008. u 19:42 - pre 195 meseci
@Laki_Gen:
Neće te "ozbiljna" muzika učiniti pametnijim, ali će te najnoviji hitovi iz Granda, Renomea & sličnih produkcijskih kuća sigurno učiniti glupljim, ako ne to, barem ćeš glupo izgledati dok ih slušaš
Moji roditelji nisu profesori, i potiču iz ruralnih sredina, ali opet smatraju da su ovakvi hitovi najveće đubre što može da ispuzi iz zemlje. Poklon CD nije problem, problem je poruka koja je poslata - kao da ti neko za Božić pokloni čokoladnog uskršnjeg zeku... (a ako akademski građani koji su organizovali ovo takmičenje ne mogu da smisle neki normalan poklon ili da sankcionišu one neprikladne, onda im je bolje da takmičarima podele hemijsku olovku i blok papir nego da dospeju u novine zbog svoje gluposti...)
A man is smart. People are stupid.
 
Odgovor na temu

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
79.101.242.*



+294 Profil

icon Re: Antiamerički vicevi u stripu za osnovce15.04.2008. u 19:45 - pre 195 meseci
"Mozzart" je kladionica, a kompozitor se zvao Mozart btw nema potrebe da crticom odvajaš padežne nastavke, čak ni za reči stranog porekla.

P.S. Ja najviše volim da slušam Betovena i Šopena. Samo mi je žao što nisam imao prilike uživo da ih čujem
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-233-22.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Antiamerički vicevi u stripu za osnovce15.04.2008. u 19:53 - pre 195 meseci
da u pravu si za mocarta :)

hahaha za izjavu :D
a i druga dela karenjine bi da procitas,je li?
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Antiamerički vicevi u stripu za osnovce15.04.2008. u 20:43 - pre 195 meseci
Djubre ili ne-djubre, vazno je pravo izbora. Misim da se moze mnogo diskutovati o tekstovima 2pac, Eminema i slicnih gangsta sr...a,ali niko ih ne zabranjuje.
Da li bi se neko zgrozio da su djeca dobila novi album nekog crnje, koji repuje o pistoljima i sl.? Mislim da ne bi.
Vazno je da ne valja Tanja Savic ili Seka, od njih ces zaglupiti kao Windows star pola godine!
Prodaj te parole nkom drugom. To je muzika, koja se nkome ne svidja i to je sve.
Zar moraju svi da budu buntovnici i slusaju Rock i Pank?
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-233-22.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Antiamerički vicevi u stripu za osnovce15.04.2008. u 20:45 - pre 195 meseci
Citat:
Laki_Gen: vazno je pravo izbora.


S OVIM SI SVE REKAO!!!
a gde je "izbor"tu?

sta fali rock-u i punk-u :)
ni elektronika nije losa ;)
 
Odgovor na temu

germanchc
drvoseca
Beograd

Član broj: 178234
Poruke: 11
*.130.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.

Sajt: www.golfoglasi.com


Profil

icon Re: Antiamerički vicevi u stripu za osnovce15.04.2008. u 20:47 - pre 195 meseci
Citat:
Emil Ranc

P.S. Ja najviše volim da slušam Betovena i Šopena. Samo mi je žao što nisam imao prilike uživo da ih čujem :D


I meni isto. verovatno bih imao prilike da ih cujem uzivo nego sam tada bio mnogo mali :) :)
www.golfoglasi.com - moj Golf koga prodajem vec nekoliko godina .
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Antiamerički vicevi u stripu za osnovce15.04.2008. u 21:15 - pre 195 meseci
Bez brige, čujem da na sledećem EXIT-u nastupaju oba(dvojica), pregovori su u toku!
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Antiamerički vicevi u stripu za osnovce15.04.2008. u 23:25 - pre 195 meseci
Jel' vam Palma nesto u rodu? :-)

Koliko ste puta u zivotu dobili glup poklon? "Dzemper na crvene strafte", "prafem zvani smrda". Kod muzike obicno ne grese, jer se raspitaju sta slusas.
Ovde to nije slucaj, sponzor svima daje isti poklon, nista se ne namece. Oni imaju novaca da budu sponzori i to je to.
Ne mozes da biras sponzora. Ako ti se ne svidja nagrada, nemoj da se prijavljujes na takmicenje.
Ja bih strasno zeleo da kada pobjedim na nekom takmicenju dobijem dvije plave sa povecim kapacitetom pluca da se igram sa njima ili barem put na Maldive ili...
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
*.static.ikomline.net.

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Antiamerički vicevi u stripu za osnovce16.04.2008. u 10:58 - pre 195 meseci
jedan CD bilo kakve muzike je skroz neprimeren poklon. Nisu oni bili na takmicenju iz muzickog pa da im se tako nesto poklanja.
Ako se poklanja nesto simbolicno jer se nema para za drugo, onda nek se pokloni nesto sto iole ima veze za takmicenjem na kojem su ti klinci bili ili pak nesto sto je skroz neutralno...

CD nekog narodnjaka koji im je ostao iz prodaje jer ga niko nije hteo, je stvarno krajnje bez veze
(znaci meni cak i nije bitno da li je u ovom slucaju u pitanju narodnjak ili rock zvezda ili "zvijezda" :), u pitanju je potpuna neprimerenost poklona za tu zgodu)
Pobednici Granda dobijaju automobile i milionske ugovore a klinci koji pobede na takmicenju iz neke nauke CD?!? Granda...
stvarno zivimo u uredjenoj drzavi sa pravim vrednostima
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Antiamerički vicevi u stripu za osnovce

Strane: 1 2

[ Pregleda: 12031 | Odgovora: 33 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.