Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uključi bluetooth - Akcija Telenora

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Uključi bluetooth - Akcija Telenora

[ Pregleda: 4014 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.adsl.beotel.net.

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Uključi bluetooth - Akcija Telenora09.04.2008. u 21:34 - pre 195 meseci
Pozdrav,
šetajući Delta city-jem primetio sam na svakom spratu Telenor reklamu uključu bluetooth i budi informisan (ako ne grešim).
Kako sam pričao pre par dana sa drugom koji to plasira u Makedoniji, radi se o jednoj vrlo zanimljivoj usluzi.
Ako vam je uključen BT kada prolazite pored neke radnje koja daje popuste ili trenutno ima sniženja, stiže vam poruka o detaljnima.
Kako sam primetio u Delti trenutno jos nije u funkciji.
Da li ima jos ovakvih BT mesta po Beogradu?
http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

Nenad Vranjanac
nbg

Član broj: 36176
Poruke: 2840
*.adsl.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: Uključi bluetooth - Akcija Telenora09.04.2008. u 22:21 - pre 195 meseci
ima, na autobuskim stanicama sa njihovom reklamom salju neke mp3 sadrzaje.
sve u svemu smor. treba da drzis ukljucen bt koji em crpi bateriju, em klinci stalno smaraju.
kad imaš samo čekić, sve ti liči na eksere
postoje dve vrste ljudi: oni koji dele ljude na dve vrste i oni koji to ne cine
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: Uključi bluetooth - Akcija Telenora09.04.2008. u 22:58 - pre 195 meseci
Uključi blue tooth, potroši bateriju!
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Uključi bluetooth - Akcija Telenora09.04.2008. u 23:42 - pre 195 meseci
A kako to meni stigne poruka na telefon, valjda ja to prvo treba da prihvatim?
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.adsl.beotel.net.

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Re: Uključi bluetooth - Akcija Telenora10.04.2008. u 07:35 - pre 195 meseci
Sigurno ce stajati obavestenje kada pocne sa radom, klasika sifra je ta i ta, posle ukljucenja bt sigurno krece standardna konekcija.
Dobra stvar, sto je na nama je da li ćemo da uključimo/isključimo bt.
Ako sam došao da kupim patike sigurno neću isljučivati.
Jedino što mi pada na pamet jeste iritirajući zvukovi poruka drugih telefona i ljudi koji se sudaraju čitajući poruke .
Da li neko zna kako je ovaj sistem prošao u Evropi i sl. ?
http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

MP3MP3
Kragujevac

Član broj: 153128
Poruke: 841
*.dynamic.sbb.rs.



+36 Profil

icon Re: Uključi bluetooth - Akcija Telenora10.04.2008. u 10:18 - pre 195 meseci
Prica se da ce se u buducnosti koristiti slicna tehnologija samo optimizovana da manje trosi bateriju pa ce tako uperivanjem telefona na zgradu neke firme ljudi moci da saznaju cene i usluge...
U pojedinim gradovima ce na hotelima postavljati te predajnike i pomocu telefona(kojih trenutno nema u prodaji ali bice uskoro) tako da ce svi gosti znati sve cene i usluge kao i broj mesta u istom...
Primenjuje se i za mnoge druge stvari ali otom potom...
Procitao sam na sajtu i ne secam se linka, na zalost, tako da ne znam kako se tacno zove ta tehnologija.
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Uključi bluetooth - Akcija Telenora10.04.2008. u 23:23 - pre 195 meseci
Sta pricate ljudi, ja bio u ponedeljak u Delti i radi!!! Stigla mi neka app, ima brdo fenski sadrzaja i sve sto treba uz to, pa sam se brzo smorio i batalio... treba samo malo blize da pridjete kod onog stepenista :)
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Uključi bluetooth - Akcija Telenora12.04.2008. u 20:48 - pre 195 meseci
Khm, momci, lepo je to sve ali je u suprotnosti sa zakonom o oglašavanju. Ja srećom ne držim upaljen BT, ali kada bi mi se desilo da mi ostane uključen i dobijem takvu poruku, odmah bih rešio to putem tržišne inspekcije. Čisto iz principa.
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
77.105.3.*



+19 Profil

icon Re: Uključi bluetooth - Akcija Telenora12.04.2008. u 23:38 - pre 195 meseci
Tu foru sam primetio jos pre mesec dana U Delti kada prodjem pored Maxi-ja,samo nisam nikada prihvatio konekciju.....ide nesto...Maxi info...bla bla.
 
Odgovor na temu

Agent Smit
Boris Roža
Beograd, Srbija

Član broj: 158582
Poruke: 221
89.110.206.*



Profil

icon Re: Uključi bluetooth - Akcija Telenora19.05.2008. u 10:44 - pre 194 meseci
Ja sam video na stanici kod Beograđanke, kao uključi Bluetooth i skini stvar. Mislio sam da je to neka fora..Pa baš je to super..mislim ljudi trošite baterije, pa šta, odeš kući staviš ga na punjač i ćao. Ne razumem ovde bi svi da prže telefone a baterije da im traju danima, pa vežite si onda akumulator na leđa pa po Knezu..
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Uključi bluetooth - Akcija Telenora

[ Pregleda: 4014 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.