Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Streamovanje sadržaja sa tv kartice na drugi računar u lan mreži

[es] :: Video softver :: Streamovanje sadržaja sa tv kartice na drugi računar u lan mreži

[ Pregleda: 2165 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Streamovanje sadržaja sa tv kartice na drugi računar u lan mreži08.03.2008. u 20:26 - pre 196 meseci
E ovako! Imam Leadtek Winfast 2000XP Global koja se nalazi na mom računaru i hteo bi da streamujem video i audio na drugi računar u lan mrežu (povezan UTP kablom preko rutera). Da li je to moguće i kako izvesti?

Unapred hvala!
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
*.eunet.yu.



+3 Profil

icon Re: Streamovanje sadržaja sa tv kartice na drugi računar u lan mreži24.03.2008. u 18:01 - pre 195 meseci
Mislim da to zavisi od softvera koji koristis za reprodukovanje TV-a. Konkretno sam imao iskustva sa programima za striming satelitskog TV programa ProgDVB i striming videa sa svog racunara uz pomoc VLC-a.
Probaj malo da koristis pretragu jer na ES nema poseban podforum za TV kartice. Imas teme na videu i na windows aplikacijama...
 
Odgovor na temu

Baky BiH
Balaban Nenad
Kulturni Centar Gradiska, Tech. Support
Gradiska

Član broj: 40444
Poruke: 5
*.wireless.rskoming.net.



Profil

icon Re: Streamovanje sadržaja sa tv kartice na drugi računar u lan mreži08.04.2008. u 22:09 - pre 195 meseci
Ja sam to takodje radio sa Hauppauge winTV u VLC-u ali vuce nevjerovatnih 20mbps! Ne mogu nikako skontati sta je.. Ne mogu naci nigdje opciju u VLC-u da smanjim video bitrate
 
Odgovor na temu

pantic68
zoran pantic
sabac

Član broj: 50312
Poruke: 913
91.150.70.*



+11 Profil

icon Re: Streamovanje sadržaja sa tv kartice na drugi računar u lan mreži09.04.2008. u 00:11 - pre 195 meseci
Imas u opcijama stream/save>setings>stream output, da biras vrstu kompresije i bitrate.
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: Streamovanje sadržaja sa tv kartice na drugi računar u lan mreži

[ Pregleda: 2165 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.