Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Burn instalacije Windows-a na FLASH memoriju

[es] :: Windows desktop :: Burn instalacije Windows-a na FLASH memoriju

[ Pregleda: 2564 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

xXxWandererxXx
Student
Novi Sad

Član broj: 170433
Poruke: 16
77.46.167.*

Jabber: dubajicd
ICQ: 304794844


Profil

icon Burn instalacije Windows-a na FLASH memoriju01.03.2008. u 09:32 - pre 196 meseci
Evo ovako, pre par dana sam uzeo Asus EEE edition, koji nema CD/DVD uredjaj, tako da mi je instalacija bila malo komplikovanija nego inace, ali sam uz pomoc jednog sajta uspeo da napravim bootabilnu instalaciju Win-a na flash.
Instalacija je prosla fenomenalno i sada to malo cudo ima na sebi potpuno funkcionalan Windows XP, koji zauzima 1.6 GB!!!
Imam instalaciju XP Lite edition koja je u ISO formatu i ne znam kako da je burn-ujem na flash posto ne moze da se napravi procedurom opisanom za klasican WIn XP, da li je to moguce ili da li je moguce napraviti potpuno instaliran XP koji cu onda samo iskopirati na hard laptopa?
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Burn instalacije Windows-a na FLASH memoriju01.03.2008. u 20:26 - pre 196 meseci
Na žalost, ne mogu ti pomoći u vezi sa problemom koji imaš, ali bih te zamolio da nam daš link do sajta na kome si našao uputstvo za pravljenje bootabilne instalacije Win-a na flash. Verujem da će mnoge ovde zanimati kako se to radi.
 
Odgovor na temu

paparazzo
beograd

Član broj: 8009
Poruke: 58
*.adsl.beotel.net.

Sajt: www.artfoto.rs


+15 Profil

icon Re: Burn instalacije Windows-a na FLASH memoriju01.03.2008. u 22:37 - pre 196 meseci
ajde daj taj link.....
 
Odgovor na temu

xXxWandererxXx
Student
Novi Sad

Član broj: 170433
Poruke: 16
77.46.229.*

Jabber: dubajicd
ICQ: 304794844


Profil

icon Re: Burn instalacije Windows-a na FLASH memoriju02.03.2008. u 08:12 - pre 196 meseci
Ja se izvinjavam spavao sam, tacnije cekao sam da zavrsi instalaciju .

http://www.eeeguides.com/2007/...windows-xp-from-usb-thumb.html

Covek je vrlo precizno objasnio proceduru i ja sam je vec dva puta izveo dobro sto znaci da ukoliko iko bude imao problem sa instalacijom nesto je sam pogresio.

A za sva dodatna pitanja moze i mene kontaktirati, juce sam prekopao sve zivo i ne mogu naci nigde kako da stavim bilo koju drugu instalaciju sem pravog Win Xp (CD), hteo sam neki Lite preko virtuelnog da stavim ali nisam mogao. To je to, pozdrav svima.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Burn instalacije Windows-a na FLASH memoriju

[ Pregleda: 2564 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.