Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Supermoderatori i ostali...

[es] :: C/C++ programiranje :: Supermoderatori i ostali...

[ Pregleda: 2505 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Rapaic Rajko
Bgd

Član broj: 4105
Poruke: 810
*.pexim.co.yu



+62 Profil

icon Supermoderatori i ostali...06.10.2003. u 09:23 - pre 250 meseci
Elem,

nadovezujem se na ZAKLJUCANU temu (tu malo ispod):
Citat:

Besplatni IDE,kompajleri,libs,tools za win32 ( 1 2 )


sa starim (vaskrslim) pitanjem: ste vi moderatori (svih vrsta koliko god da vas ima) BISERI RASUTI PO SVETU?

Zasto nije ostavljena mogucnost clanovima da nesto kazu...?
Uobicajeni argumenti o NESVRSISHODNOSTI daljeg toka rasprave ovde ne stoje, posto sam ja poceo da slazem neke kockice iz citave te price (konkretno, procitao sam vrlo interesantne a malo poznate cinjenice o operativnim sistemima), i slobodno mogu da kazem, ponesto sam i naucio.
Dalje, UOPSTE mi se ne svidja nacin na koji ste Leku odsekli od dalje diskusije. Cinjenica da ste u tolikom broju skocili da ga zatrpavate, meni govori da je utoliko krupnija stvar u pitanju. NE volite Linux, OK, to je vec ocigledno, ali, zar vam se ne cini BAHATIM zbog toga (licnog stava) saseci celu jednu temu...?
Ponizni clan

Rajko

P.S. Pogledajte samo koliko jalovijih (i glupljih) tema iskrsava iz tame proslosti, kad se neko seti da stavi repliku posle (recimo) godinu dana...?
 
Odgovor na temu

tOwk
Danilo Šegan
Zemun/Beograd

Član broj: 94
Poruke: 2743
*.verat.net

ICQ: 9344053
Sajt: alas.matf.bg.ac.yu/~mm011..


+2 Profil

icon Re: Supermoderatori i ostali...06.10.2003. u 13:00 - pre 250 meseci
Rajko, nije mi poznato ko je zaključao dotičnu temu, ali je sigurno da je ona imala poneku nezgodnu odliku.

Na prvom mestu, nije na odgovarajućem mestu (C/C++ forum) — zato bih je ja samo prebacio na neko drugo mesto, npr. „Advocacy“, da mi je nešto smetalo kod nje.

Što se tiče „odsecanja Leke“, problem je što naši „komercijalni programeri“ (ćalac, Ivan, donekle i Cisco-Gojko) na forumu smatraju da lični stav i svesno opredeljenje nekoga (konkretno Leke) čini da on donosi tehnički nezasnovane zaključke. Još gora je stvar što oni ne odustaju od takvog posmatranja stvari.

Ja sam sada otključao temu, a kome smeta ova vrsta rasprave, neka je samo prebaci u odgovarajući forum, ili neka ne komentariše (ako nema ovlašćenja da prebaci temu).

Možda se moje mišljenje promenilo, ali ne i činjenica da sam u pravu.
 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: Supermoderatori i ostali...

[ Pregleda: 2505 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.