Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

zabrana paste-a na racunar

[es] :: Windows aplikacije :: zabrana paste-a na racunar

[ Pregleda: 2163 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

maxxxxxxx
bgd

Član broj: 38090
Poruke: 1
*.efgpropertyservices.co.yu.



Profil

icon zabrana paste-a na racunar11.02.2008. u 15:00 - pre 196 meseci
Potrebna mi je mala pomoc.
Ukratko na FPS-u mi se pojavljuje masa gluposti od strane korisnika.
Ono sto me zanima je : da li postoji neki software ili skripta koja bi zabranila paste opciju odredjenih file-ova ( avi, mp3 , mpeg..) na lokalnim masinama ???



Ili kao druga varijanta neki bat file koji bi pretrazivao foldere na odredjenoj particiji i brisao zadate ekstenzije??

hvala unapred
lkjlkjlkj
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.adsl-1.sezampro.yu.



+3778 Profil

icon Re: zabrana paste-a na racunar11.02.2008. u 18:18 - pre 196 meseci
A sta je to FPS u tvom slucaju? Da nije mozda neka vrsta file servera? Ovako FPS moze biti "Frames Per Second" ili "First Person Shooter"...
 
Odgovor na temu

laki_srt
laki_srt
ucenik

Član broj: 166987
Poruke: 183
*.tippnet.co.yu.



Profil

icon Re: zabrana paste-a na racunar11.02.2008. u 18:37 - pre 196 meseci
iscupas dugme V i desni klik sa misa i nema sanse da pastujes..........i da iscupaj i dugme sa istom funkcijom kao i desni klik.
ako zelis da zabranis uopste smestanje fajlova postoji program sa kojim mozes izabrati koji folder da cisti i posle ponovnog starta windowsa program obrise te fajlove. bas zgodan program to su god nas u skoli instalirali pa sad ne mozemo da punimo kompove glupostima,naravno ako ne udjemo kao administrator .hehe
ne znam kako se tacno zove program nebih da lupim bezveze ime,al ako ti je to potrebno,neko sigurno zna kako se zove taj prog
 
Odgovor na temu

obucina

Član broj: 38191
Poruke: 723

Jabber: obucina


+7 Profil

icon Re: zabrana paste-a na racunar11.02.2008. u 19:45 - pre 196 meseci
To ti nista ne vredi, jer mogu da promene ekstenziju i da ti postave fajl koji hoce.

Upozori ih jednom, upozori ih drugi put, zatim im postavi kvote na diskove, nakon
toga mozes postaviti zabranu pisanja po diskovima na nedelju dana, i na kraju, ako
i posle svega nastave, smanji im kvote na minimum ili im zabrani da pisu po lokalnim
diskovima.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: zabrana paste-a na racunar

[ Pregleda: 2163 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.