Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako nesto kupiti iz DISTRELEC kataloga

[es] :: Elektronika :: Kako nesto kupiti iz DISTRELEC kataloga

[ Pregleda: 2844 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mserifov

Član broj: 86649
Poruke: 789
*.as2.tz-1.bih.net.ba.

Sajt: elektronika.ba


+65 Profil

icon Kako nesto kupiti iz DISTRELEC kataloga11.02.2008. u 12:46 - pre 196 meseci
Zdravo ljudi ja zivimu Tuzli i imam problem uvijek oko nabavke dijelovi instrumenata i li bilo koje druge malo zesce elektronske opreme. Dobio sam od prijatelja Distrelec katalog i na njemu je bila naljepnica firme ITC elektronik. E sad kako ja nesto mogu naruciti iz toga kataloga: evo naprimjer ja sam htio da kupim jedan unimer. On kosta oko 40 eura i interesujeme dali cijenu koja je prestavljen u tom katalu za odredeni uredaj ja i placam.
Ja bi naprimjera narucio par stvarcica i dosao u Beograd po to.
I inace me zanima kakvo vi ljudi imate iskustvo sa nabavkom dijelova i uredaja posebice vezanom za katalosku prodaju.
Hval na odgovorima.
 
Odgovor na temu

guja011
Bgd

Moderator
Član broj: 15025
Poruke: 8056
*.rcub.bg.ac.yu.



+128 Profil

icon Re: Kako nesto kupiti iz DISTRELEC kataloga11.02.2008. u 14:50 - pre 196 meseci
1. a što bi ti dolazio u bgd uopšte?
eno ti www.elektronika.rs.ba koja donosi iz distreleca kao iz još podosta firmi.
isto možeš da naručuješ iz tog kataloga mada disterelec nije baš najjeftiniji.
2. kataloško naručivanje je dobra stvar, bar znaš rokove i cene.
 
Odgovor na temu

nebko
NoviSad

Član broj: 156044
Poruke: 223
*.ns.ac.yu.



+4 Profil

icon Re: Kako nesto kupiti iz DISTRELEC kataloga11.02.2008. u 15:43 - pre 196 meseci
Da li mozes naruciti licno ili preko svoje firme da neide prerko zastupnika ITC - ova i sl?
Jer kod ovih platis 40% vise , a jos su spori do bola, ja vec 2 meseca cekam jednu narudzbinu, te problem je u distrelecu ,pa poslali im samo racun, a ne i delove, te sad je stiglo u Svilajnac, pa vec tri nedelje je u Svilajncu i ove je konacno trebalo da stigne sa njihovom posiljkom robe iz magacina, ali je gazda kad je kreno zaboravio paket, pa ce konacno stici sledece nedelje.
Ovo sto pisem pisem prilicno ljut na ljude iz ITC-a, jer sam upravo sad dosao od njih, pa bi vrlo rado zaobisao i nihove nepotrebne marze i jos gore cekanje isporuke.

Kad nešto želis, niko te sa tog puta nemože skrenuti, moze ti samo otežati put i
stvoriti sebi neprijatelja.
 
Odgovor na temu

mserifov

Član broj: 86649
Poruke: 789
217.71.49.*

Sajt: elektronika.ba


+65 Profil

icon Re: Kako nesto kupiti iz DISTRELEC kataloga13.02.2008. u 17:15 - pre 196 meseci
Ljudi hvala na odgovorima znaci cijenu koju vidim u katalogu trbao bi i da platim. evo linka sa distrelecove stranice unimera kojeg sam ja htio da kupim. https://www.distrelec.com/isho...eabaaafaa/and/series/is/1.html

Malo je dug ali neme vaze inace kako vi nesto narucujete nabavljate dijelove i slicno. Ni oni iz rs elektronike nisu bas jeftini ali nema veze bez muke nema nauke. Naprimjer kada bi nesto porucio iz rs elektronike oni to salju postom ali bi takva posiljka bila skupa.
A vjrujte mi lakse mi je doci do beograda nego iz tuzle u banjaluku ili sarajevo.
 
Odgovor na temu

guja011
Bgd

Moderator
Član broj: 15025
Poruke: 8056
79.101.129.*



+128 Profil

icon Re: Kako nesto kupiti iz DISTRELEC kataloga13.02.2008. u 17:45 - pre 196 meseci
e pa ako ti je lakše da skočiš do beograda, evo:
http://www.mikroprinc.co.yu/
imaš veliki izbor instrumenasta pa i mastech-a.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Kako nesto kupiti iz DISTRELEC kataloga

[ Pregleda: 2844 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.