Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Brisanje ili postavljanje nove reklame na spot

[es] :: Video softver :: Brisanje ili postavljanje nove reklame na spot

[ Pregleda: 1818 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Som
Dado Somic
NJemacka

Član broj: 47048
Poruke: 11
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Brisanje ili postavljanje nove reklame na spot09.02.2008. u 19:34 - pre 197 meseci
Pozdrav!

Molim vas za pomoć!
Molim vas ako mi možete pomoći oko jednog pitanja.
Imam puno spotova ali me zanima kako najednostavnije mogu obrisat ili stavit svoju reklamu umjesto onog dosadnog teksta koji se na dnu vrti. Htio bih to jednostavno ukloniti ili napisati nešto drugo, ali ne znam kako, jer sam potpuno novi u tome. Zaima me još ne samo tekst nego da mogu stavit neku određenu boju i spod teksta tj(u pozadinitog teksta) koji sve programi mugu to napraviti i kako se sa njima ukratko koristiti. Svi preporučuju virtual dub ali mi je pre kompliciran jer iskreno imam malo poteškoća sa jezikom.

Unaprijed puno hvala!
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
77.46.190.*

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: Brisanje ili postavljanje nove reklame na spot10.02.2008. u 11:47 - pre 197 meseci
Pa pametnije je da koristis neki od programa za editing nego Vdub.
Recimo Premiere ili Vegas...

Svede se na to da importujes video, preljepis zeljeni dio i sacekas da se kompresija zavrsi...
 
Odgovor na temu

Som
Dado Somic
NJemacka

Član broj: 47048
Poruke: 11
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Brisanje ili postavljanje nove reklame na spot10.02.2008. u 17:03 - pre 197 meseci
pozdrav tigre Mister_rap!!!

Misliš Adobe Premiere? skinuo sam sony vegas ali kako to da uradim, ako mi možeš ukratko objasnit. ne znam šta da stisne i kojim redosljedom da krenem.Nikad tako nešto nisam radio pa mi je to sve novo i ne znam odakle da krenem i šta da napravim. hvala na razumjevanju.
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
77.46.190.*

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: Brisanje ili postavljanje nove reklame na spot11.02.2008. u 14:54 - pre 197 meseci
Pozdrav i tebi tigre bengalski :)

Cemu milion poruka i novih tema !?

Molim te da se upoznas sa pravilnikom foruma, procitas TOP teme, malo koristis pretragu...
Ako bas nista ne skapiras onda pitaj ovdje!

Ja bih krenuo od manuala ali ako ti engleski nije jaca strana ovo bi trebalo da bude dovoljno za pocetak:
http://www.elitesecurity.org/t...ali-softvera-za-postprodukciju
 
Odgovor na temu

sanjin1408
pomežem ljudima kako god mogu

Član broj: 172595
Poruke: 25
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Brisanje ili postavljanje nove reklame na spot16.02.2008. u 15:01 - pre 197 meseci
pozz tigre Mister_rap

puno ti hvala uspio sam riješiti problem oko reklama ali ne znam kako da riješim veličinu file. npr. uzmrm spot od 50mb obradima ga i i stavim da ga renduje u avi a on mi od 50mb npravi 850mb, ne znam kako to da riješim????
 
Odgovor na temu

deks007

Član broj: 49277
Poruke: 1360



+42 Profil

icon Re: Brisanje ili postavljanje nove reklame na spot16.02.2008. u 15:12 - pre 197 meseci
A u kom formatu je bio spot - verovatno mpeg-2 ? Pozdrav !
Zene cesto pitaju dali su inteligentni muskarci bolji muzevi . Inteligentni muskarci se uopste nezene !
http://www.youtube.com/watch?v=3n1HbrYNq30
 
Odgovor na temu

sanjin1408
pomežem ljudima kako god mogu

Član broj: 172595
Poruke: 25
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Brisanje ili postavljanje nove reklame na spot16.02.2008. u 15:20 - pre 197 meseci
da u mpg? ali kako to da riješim, šta treba da bude u avi onda da ga obradim pa da ga opet stavim a avi da bi ispao približno isto 50-100
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: Brisanje ili postavljanje nove reklame na spot

[ Pregleda: 1818 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.