Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

bluetooth hack !!!!!!!

[es] :: GSM - upotreba :: bluetooth hack !!!!!!!
(Zaključana tema (lock), by legija)

[ Pregleda: 4475 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kocakr
Aljosa Maric

Član broj: 168055
Poruke: 7
*.broadband.blic.net.



Profil

icon bluetooth hack !!!!!!!04.02.2008. u 16:46 - pre 197 meseci
treba mi neki bluetooth hack ali da vlasnik drugog telefona ne mora dati dozvolu.Znaci kada se konektujem na njegov mob. da on ne zna.Imam NOKIU 7373
 
0

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: bluetooth hack !!!!!!!05.02.2008. u 08:24 - pre 197 meseci
Malo vam treba ... skromno, skromno, ...
Zar ste toliko naivni i mislite da bi neko ostavio toliku rupu u bluetooth protokolima da vi možete neometano bez znanja vlasnika ući u njihove telefone i preturati im po svemu i to još iz vašeg fancy Java telefona?!?

Na taj način bi mogli ući i u tudje automobile bazirane na bluetooth tehnologiji, zar ne? Da li vam je neko rekao da je to kradja i da tražite da vas neko bukvalno ovde poduči i još da alat kako bi neometano obili tudje vlasništvo i ugrozili njegovu privatnost ili materijalna dobra recimo???

Mislim da IQ manji 80 može shvatiti da je ovako nešto nemoguće bar ne regularnim korisnicima da ne kažem i samom tajnom agentu James Bond(bez pomoći gedžeta iz "M" kuhinje).


P.S. manite se preteranog gledanja spijunskih filmova iz holivudske produkcije ... lakše će vam biti u stvarnom životu!
 
0

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
77.46.194.*



+37 Profil

icon Re: bluetooth hack !!!!!!!05.02.2008. u 10:28 - pre 197 meseci
Jos nema takav "bluetooth hack", ima samo, kada jednom vlasnik telefona dozvoli da se konektujete na njegov telefon preko bluetooth-a, sledeci put vam ne treba dozvola. Provereno i radi!
 
0

[es] :: GSM - upotreba :: bluetooth hack !!!!!!!
(Zaključana tema (lock), by legija)

[ Pregleda: 4475 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.