Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Podešavanje ADSL modema-routera (kasda)

[es] :: SOHO Networking :: Podešavanje ADSL modema-routera (kasda)

[ Pregleda: 4458 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cargo
Antonijo Mirt
Zagreb

Član broj: 24864
Poruke: 41
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Podešavanje ADSL modema-routera (kasda)03.02.2008. u 15:39 - pre 196 meseci
molim vas kako da podesim (sta treba ukljuciti u njegovim postavkama) taj modem tj router da mi mogu prikkopcati vise racunala .....hvalaaaaa
nema gaaaa
 
Odgovor na temu

DarioBH
Bosna i Hercegovina

Član broj: 86881
Poruke: 453
*.europronet.ba.



+1 Profil

icon Re: Podešavanje ADSL modema-routera (kasda)03.02.2008. u 15:46 - pre 196 meseci
Modem po defaultu bude u bridge modu, u postavkama ga prebaci u routing mod, ukljuci dhcp i upisi svoj user name i pass
 
Odgovor na temu

cargo
Antonijo Mirt
Zagreb

Član broj: 24864
Poruke: 41
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Podešavanje ADSL modema-routera (kasda)03.02.2008. u 16:14 - pre 196 meseci
kako dodem do njegovih postavkei sta upisem u browser???hvalaaa

nema gaaaa
 
Odgovor na temu

DarioBH
Bosna i Hercegovina

Član broj: 86881
Poruke: 453
*.europronet.ba.



+1 Profil

icon Re: Podešavanje ADSL modema-routera (kasda)03.02.2008. u 18:34 - pre 196 meseci
to zavisi od proizvodjaca, probaj 10.0.0.138
 
Odgovor na temu

cargo
Antonijo Mirt
Zagreb

Član broj: 24864
Poruke: 41
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Podešavanje ADSL modema-routera (kasda)03.02.2008. u 18:46 - pre 196 meseci
e usao sam ja u meni ali sad ne znam sto tamo moram iskljuciti a sto ukljuciti !! koje opcije???
nema gaaaa
 
Odgovor na temu

DarioBH
Bosna i Hercegovina

Član broj: 86881
Poruke: 453
*.europronet.ba.



+1 Profil

icon Re: Podešavanje ADSL modema-routera (kasda)03.02.2008. u 19:06 - pre 196 meseci
Nisam siguran kako je kod tebe, al u principu potrazi malo imas izbor moda rada 'bridge mode i routing mode'
kad prebacis u routing mode trebao bi ti dalje traziti user name i pass i ponuditi da ukljucis dhcp (cesto kroz wizard) i to je to
 
Odgovor na temu

4n0n

Član broj: 94410
Poruke: 68
*.tel.net.ba.



Profil

icon Re: Podešavanje ADSL modema-routera (kasda)03.04.2008. u 22:40 - pre 194 meseci
E ovako, posto se dulje vremena nitko nije javljao, pretpostavljam da su se ljudi vec snasli...
Imas sad vec CARNETov tutorial u .pdf-u tako da ne mozes pogrijesiti.

Uostalom ako ti i dalje bude pravilo problema, javi se, ja sam kod sene uspio bez problema KW5802HU koji je i modem i router i switch i AP (kinezi ;)), podesiti tako da sam LANom doveo sebi konekciju i wirelessom share-am po kuci drugu, napravio sam MAC filtriranje tako da mogu mirno spavat.

Jedino jos sto mi je ostalo, i sto jos uvijek nisam uspio naci, postoji li nacin kako dobiti .log file ili nekakv report u kojem bi bile sve posjecene stranice i vremenski periodi? Kinezi imaju "strasan" support, citave 4 stranice nakon sto upises model u google.
Ako netko ima slicnog iskustva, ili ideju kako bi se to moglo izvesti nek javi.

P.S. Ispocetka mi je izgledalo da je takvo nesto moguce samo softverski odraditi, ali onda... ne vidim razloga zasto ne bi moglo biti i ne njemu...
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Podešavanje ADSL modema-routera (kasda)

[ Pregleda: 4458 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.