Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potpuno uklanjanje MSN Messangera iz PC-a?

[es] :: Instant Messaging :: Potpuno uklanjanje MSN Messangera iz PC-a?

[ Pregleda: 2416 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mooNee
Svetomir Bojovic
Podgorica

Član broj: 46501
Poruke: 3
85.94.120.*



Profil

icon Potpuno uklanjanje MSN Messangera iz PC-a?25.01.2008. u 14:47 - pre 197 meseci
Znaci zanima me kako da potpuno uklonim messanger iz kompjutera da mu ne ostane niti jedan fajl... Skinuo sam najnoviju verziju i doslo je do toga da mi je na neki nebulozan nacin nestala kompletna lista tabova (igre i ostale zezancije), takodje nemam vise handwritting tab... Uglavnom ja pokusam da izbrisem i instaliram ponovo isti messanger i umjesto da mi se pojave ti tabovi oni se ne pojavljuju vec messanger pokrece izgleda ona stara podesavanja gdje nema tabova... Mozete li mi pomoci da rijesim ovaj problem?
Ja sam onaj koji mora da umre kad dodje vrijeme za umiranje i zato me pustite da zivim onako kako zelim.
 
Odgovor na temu

Nenad Vranjanac
nbg

Član broj: 36176
Poruke: 2840
*.adsl.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: Potpuno uklanjanje MSN Messangera iz PC-a?25.01.2008. u 19:14 - pre 197 meseci
pogresno si postavio pitanje. deluje kao da tebi treba da uklonis msn, a ti u stvari hoces da uklonis sva podesavanja.

tabovi su najverovatnije nestali zato sto si u control panel -> regional&language podesio srpski jezik. kad to uradis tabovi nestaju. vrati na english/us i resen problem.

handwriting tab potrazi u opcijama
kad imaš samo čekić, sve ti liči na eksere
postoje dve vrste ljudi: oni koji dele ljude na dve vrste i oni koji to ne cine
 
Odgovor na temu

mooNee
Svetomir Bojovic
Podgorica

Član broj: 46501
Poruke: 3
85.94.123.*



Profil

icon Re: Potpuno uklanjanje MSN Messangera iz PC-a?25.01.2008. u 19:34 - pre 197 meseci
Evo rijesen problem... Nikad ne bih ni pomislio da je to do promjene regional settingsa...
Hvala ti
Ja sam onaj koji mora da umre kad dodje vrijeme za umiranje i zato me pustite da zivim onako kako zelim.
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: Potpuno uklanjanje MSN Messangera iz PC-a?

[ Pregleda: 2416 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.