Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mikrotik bridge +station mode

[es] :: Wireless :: Mikrotik :: Mikrotik bridge +station mode

[ Pregleda: 3822 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kesnep
Zoran Penšek
Vratišinec

Član broj: 57219
Poruke: 12
*.adsl.net.t-com.hr.

ICQ: 336960846
Sajt: www.vratisinec-wireless.h..


Profil

icon Mikrotik bridge +station mode03.01.2008. u 23:03 - pre 198 meseci
pozdrav..imam sljedecu situaciju
kartica na mtiku je za sad u station-wds mode i spaja se na drugi mtik koji je u ap-bridge modu
e sad me zanima dal bi na mtiku1 kartica mogla biti u bridge mode,tj.da se spaja na drugi i mtik i da se druge kartice mogu na nju spajati,nest slicno kao repeater mode..:)...jer sam imao podeseni link izmedju dva rutera preko dvije kartice u bridge modeu i u WDS i znam da sam se mogao spojiti na jednu od tih kartica..
 
Odgovor na temu

xxxxxxxxxx
Bxxxxxxx

Član broj: 156041
Poruke: 10
*.broadband.blic.net.



Profil

icon Re: Mikrotik bridge +station mode04.01.2008. u 23:07 - pre 198 meseci
Imas nekoliko opcija
1. MT1 radi u ap-bridge modu, MT2 u station ili station wds modu i ostale se kace na MT1 u neogranicenom broju
2. MT1 radi u bridge modu a MT2 u station ili station wds modu i samo MT2 moze dase zakaci na njega iz razloga sto u bridge-u moze da radi samo sa jednim klijentom
3. Ako oba MT a stavis ap bridge mod i upalis wds i stavis isti ssid i istu frekvenciju moci ce da se i povezu i da klijenti skacu sa jednog na drugi ap (nesto kao repeater) - bar bi tako u teoriji bilo jer nisam probao.

Ako grijesim neka me neko ispravi ili ako je neko probao neka napise kako je proslo.

Pozz
 
Odgovor na temu

dragec.v

Član broj: 99877
Poruke: 39
86.61.93.*



Profil

icon Re: Mikrotik bridge +station mode12.01.2008. u 00:28 - pre 198 meseci
Onda ti je bolja opcija da je prvi u AP bridge modu, drugi stavis u WDS slave, s njim se zakacis na prvi, automatski imaju isti naziv i jedan i drugi, mozes se kaciti na oba, a i medusobno su povezani.
Ako grijesim nek me neko ispravi.
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Mikrotik :: Mikrotik bridge +station mode

[ Pregleda: 3822 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.