Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nastavak UPLOADA nakon pada konekcije...?!

[es] :: FTP :: Nastavak UPLOADA nakon pada konekcije...?!

[ Pregleda: 3180 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Davor Stanković

Član broj: 161855
Poruke: 533
*.europronet.ba.



+26 Profil

icon Nastavak UPLOADA nakon pada konekcije...?!02.01.2008. u 22:13 - pre 198 meseci
E ovako...
Probao sam neke klijente, ali da se dalje ne mucim oko testiranja, zanima me da li i jedan FTP klijent omogucava nastavak UPLOADA sa ISTOG mjesta gdje je stao SVE DOK NIJE PUKLA KONEKCIJA?!
Naime, upload-ovao sam 1 gb sadrzaja, nakon sto mi je pukla konekcija sve je propalo...
Da li nekako mogu da se "zastitim" od toga?!
HVALA!
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Nastavak UPLOADA nakon pada konekcije...?!03.01.2008. u 00:23 - pre 198 meseci
Total Commander?
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Nastavak UPLOADA nakon pada konekcije...?!03.01.2008. u 08:31 - pre 198 meseci
Verovatno većina FTP klijenata podržava nastavak ali je pitanje da li to server može. Čak i ako uspe, dešava se da fajl ne bude u redu. Total Commander to može ali mi se čini da neće sam da nastavi ako veza pukne pa sam za neke veće uploade koristio FlashFXP.
Koji si to program koristio a da ne podržava UL nastavak?
 
Odgovor na temu

Davor Stanković

Član broj: 161855
Poruke: 533
*.europronet.ba.



+26 Profil

icon Re: Nastavak UPLOADA nakon pada konekcije...?!08.01.2008. u 14:35 - pre 198 meseci
Koristio sam smart FTP, pa sam sada presao na Voyager, koji radi posao na odlican nacin...
E sad problem kod smarta je bio sto 5 puta pukne veza i fajl koji sam prebacivao na propadne (server podrzava resume), a 6. put mi sve propadne... i dva puta mi je propalo po 1gb podataka zbog ne znam ni ja cega...
E sad sa ovim Voyagerom nemam problema, pukla je veza mnooogo puta, ali ni jednom nije propao ni KB...
 
Odgovor na temu

[es] :: FTP :: Nastavak UPLOADA nakon pada konekcije...?!

[ Pregleda: 3180 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.