Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Molim vas navedite šta je sve potrebno da bi imala lični sajt profi izgleda?

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Molim vas navedite šta je sve potrebno da bi imala lični sajt profi izgleda?

[ Pregleda: 2982 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Matadorka
Korida

Član broj: 152718
Poruke: 8
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Molim vas navedite šta je sve potrebno da bi imala lični sajt profi izgleda?28.12.2007. u 23:54 - pre 197 meseci
Moguće je da sam pogrešila folder za postavljanje teme. Nek moderatori premeste ako jesam.
Želela bih da imam sopstveni sajt sa forumom koji bi bio tematski usmeren i koji bi profi izgledao. Naime, želela bih da pitam kakva je tehnička, finansijska i pravna uslovnost za postavljanje takvog sajta.
Molila bih da mi objasnite korak po korak. :d
Trenutno me najviše interesuje cenovnik, kako dizajniranja sajta, tako i koliko se plaća net egzistencija istog.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Molim vas navedite šta je sve potrebno da bi imala lični sajt profi izgleda?29.12.2007. u 00:50 - pre 197 meseci
Odgovori na sva ta pitanja zavise od toga sta hoces da bude na tom sajtu.
 
Odgovor na temu

Matadorka
Korida

Član broj: 152718
Poruke: 8
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Re: Molim vas navedite šta je sve potrebno da bi imala lični sajt profi izgleda?29.12.2007. u 14:13 - pre 197 meseci
To bi bio filmski sajt. Da sad ne bih pisala i pisala bolje da pokažem kroz primer. Nešto slično ovome+ još forum: http://www.filmski.net/
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Molim vas navedite šta je sve potrebno da bi imala lični sajt profi izgleda?29.12.2007. u 14:46 - pre 197 meseci
Potrebni su ti: domen (ime sajta), hosting (prostor na nekom serveru gde ce se sajt nalaziti) i neko da to napravi.
Cena prva dva su zanemarljivi u odnosu na cenu treceg.
Koliko ce kostati da se napravi zavisi od detalja i toga koliko naplacuje konkretna osoba/firma koja to radi. Verovatno mozes da nadjes i nekog "komsijinog klinca" koji ce ti to uraditi za dve kile cokolade, ali uglavnom je stvar koliko para - toliko muzike.
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
194.106.187.*



+6455 Profil

icon Re: Molim vas navedite šta je sve potrebno da bi imala lični sajt profi izgleda?29.12.2007. u 15:41 - pre 197 meseci
Ili može da ode na www.templatemonster.com i za par desetina dolara kupi gotov dizajn koji će da popuni sadržajem...

 
Odgovor na temu

webex
Milorad Tošić
Vilin grad

Član broj: 50060
Poruke: 512
*.static.sbb.co.yu.

Sajt: www.webex.rs


Profil

icon Re: Molim vas navedite šta je sve potrebno da bi imala lični sajt profi izgleda?29.12.2007. u 21:59 - pre 197 meseci
Citat:
ventura: Ili može da ode na www.templatemonster.com i za par desetina dolara kupi gotov dizajn koji će da popuni sadržajem...


Vidiš da ona ne zna kako to funkcioniše pa pita... a ti je usmeravaš da sama popunjava html i prepravlja template???
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.194.*



+35 Profil

icon Re: Molim vas navedite šta je sve potrebno da bi imala lični sajt profi izgleda?30.12.2007. u 12:38 - pre 197 meseci
He, he, pa ne mora sama da popunjava(modifikuje, dodaje, oduzima), nek nadje nekoga da to uradi. ;)
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
77.46.236.*

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: Molim vas navedite šta je sve potrebno da bi imala lični sajt profi izgleda?30.12.2007. u 14:57 - pre 197 meseci
Mislim da sajt ovoga tipa mora biti dinamicki tako da joj templejt nece biti od velike pomoci...

Ako planiras da ti sajt bude vise posjecen od filmski.net pored profi dizajna i organizacije, trebace ti i ljudi koji ce pisati vijesti, biografije, dodavati galerije i sl. Imam par sajtova ovoga tipa (US) i znam kako stvari funkcionisu.

Ako imas ljude koji ce raditi gore navedeno kontaktiraj me.

 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Molim vas navedite šta je sve potrebno da bi imala lični sajt profi izgleda?

[ Pregleda: 2982 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.