Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novogodišnji 3g NET paketi

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Novogodišnji 3g NET paketi

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 21270 | Odgovora: 83 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

avala100

Član broj: 148763
Poruke: 383
*.adsl.beotel.net.



+32 Profil

icon Re: Novogodišnji 3g NET paketi21.04.2008. u 18:55 - pre 195 meseci
Citat:
B.O.K.I.: Drago mi je da si uspeo i da si zadovoljan.Inace jesi primetio da su se promenili nazivi paketa(flat,surf i pro..) u zavisnosti od kolicine podataka a na mom racunu za mart i dalje se zove 3G NetPaket 512.Sto se tice brzine kako si dobio tako brzu konekciju(7,2Mbit/sec),moja je 1,8Mbps a brzina downloada ~160kbit/sec?Ja jos uvek mrzim MTS iz dna duse jer sam korisnik ove usluge od avgusta maseca prosle godine i moj dozvoljeni mesecni protok je i dalje 512Mb iako placam osnovnu pretplatu 2300 din+potroseno preko+pdv.Ni sam ne znam koliko sam puta zvao servis i odlazio u poslovnicu da se zalim al nema vajde(samo da istekne ugovor pa cu da ih posaljem u tri lepe.....).Javi jos kakav ti je signal u zavisnosti od lokacije po gradu?Pozz....


Da, primetio sam da su promenili nazive paketa, u stvari to su sad novi paketi.
Ne znam kako sam uspeo da se konektujem tim brzinama, mislim da ima veze i koji modem se koristi, treba obraiti paznju, pise na specifikaciji koje su maksimalne brzine. (narocito obratiti paznju kod Telenora). I dalje mi je ta brzina na ceraku. a download ide do 350 kbit/sec. Kod adsl-a mi je max 110.

U subotu sam bio u KG, radilo je bez probelma. Posetio sam i Sumarice (posle jedno 30 godina ponovo...), lepo sednem tamo, otvorim lap, kad ono, sljaka bez problema i prekida.
Novi bgd radi, kasnije uvece sam probao.
Ali npr, vidikovac, oko trznog centra, ne radi (mislim 3g). Rakovica uglavnom radi. Centar radi, ali, tamo je ponekd nemoguce obaviti i tel razgovor, tako da nisam siguran...
U vojvodini, kako gde, ali tamo gde meni treba, radi bez problema, NS, okolina Rume, SM.



 
Odgovor na temu

goran_1970
Programer
Beograd

Član broj: 167938
Poruke: 11
*.maksnet.net.



Profil

icon Re: Novogodišnji 3g NET paketi21.04.2008. u 19:47 - pre 195 meseci
Mozda je neko vec pitao, ali mene zanima rade li voip servisi preko toga?
Npr. meni je Skype vrlo vazan, najvise PC-to-PC voice. Uopste, rade li svi
standardni protokoli? Kakva su iskustva sa FTP uploadom (pasive ili active
mode, svejedno)? Pitam jer ne znam kakva je latencija kod 3G. GPRS je
teoretski moguce koristiti za sve servise, ali latencija je ubitacna pa u
praksi otpada (moja iskustva iz Češke - O2 Telephonica).
 
Odgovor na temu

maric1
maric dragan
Krusevac - Vitosevac

Član broj: 44931
Poruke: 738
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.tag-web-design.net


+2 Profil

icon Re: Novogodišnji 3g NET paketi30.04.2008. u 23:32 - pre 194 meseci
moze neko da mi kaze iskustva sa edget mrezom da je koristio ovaj internet posto bih porucio ovaj paket pa me interesuje da li ce da radi brze od modema koji nazalost jos uvek koristim ;)P
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Novogodišnji 3g NET paketi

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 21270 | Odgovora: 83 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.