Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kurs za kreditnog savetnika - iskustva

[es] :: Vodič za posao :: kurs za kreditnog savetnika - iskustva

[ Pregleda: 3857 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zmajce-bg

Član broj: 167097
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon kurs za kreditnog savetnika - iskustva23.12.2007. u 21:10 - pre 199 meseci
da li je neko zavrsio kurs za kreditnog savetnika?

da li je neko posle ovog kursa nasao posao i kolika je okvirno plata?

procitala sam teme sa slicnom tematikom ali su mi ostale nedorecene.
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.83.beocity.net.



+52 Profil

icon Re: kurs za kreditnog savetnika - iskustva23.12.2007. u 22:36 - pre 199 meseci
Ko uopšte organizuje te kurseve? I kome to uopšte treba?
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.adsl-3.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: kurs za kreditnog savetnika - iskustva24.12.2007. u 01:02 - pre 199 meseci
Organizuju da bi zaradili, da ne kazem "uzeli pare". Podseca me na onaj kurs, isto je neko pisao ovde, o savetovanju fizickih lica u koji fond da uloze novac.
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: kurs za kreditnog savetnika - iskustva24.12.2007. u 13:36 - pre 199 meseci
davore,

šta misliš da bi trebalo da uradi osoba koja je završila (VI) ekonomiju bude konkurentna za posao u banci?
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.83.beocity.net.



+52 Profil

icon Re: kurs za kreditnog savetnika - iskustva24.12.2007. u 19:02 - pre 199 meseci
Generalno, ako iz nekog razloga ne polažeš mnogo nade u lutriju zvanu selekcija kandidata - nemaš iskustvo i/ili projekte iza sebe koji su relevantni za posao za koji apliciraš, možeš da probaš sa promenom pristupa tako što ćeš budućeg poslodavca gledati kao svog poslovnog partnera i pokušati da svoj položaj popraviš tako što ćeš im ponuditi nešto što im može biti od velikog značaja. Primera radi, Gojko (Vujović) i Ivan (Dimković) su svojevremeno na ovaj način došli do pozicija u firmama koje su itekako cenjene, svaka u svojoj delatnosti.

Sa druge strane, kursevi poput ovih su realno bezvredni jer te obučavaju za posao koji inače podrazumeva obuku od strane budućeg poslodavca. Takođe je i sam kvalitet te 'obuke' pod veeeeeelikim znakom pitanja, jer koliko je meni poznato tim poslom se pretežno bave ljudi koje možemo svrstati u jednu od ove dve grupe:

- propali bankari,
- prodavci magle.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: kurs za kreditnog savetnika - iskustva

[ Pregleda: 3857 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.