Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Seminarski rad : Mikrokontroler i umjetne inteligencije

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Seminarski rad : Mikrokontroler i umjetne inteligencije

[ Pregleda: 2708 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

blacky16

Član broj: 83101
Poruke: 7
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Seminarski rad : Mikrokontroler i umjetne inteligencije04.12.2007. u 21:54 - pre 199 meseci
Treba mi hitno nekakva literatura o bilo kojem mikrokontroleru ( moze bit ATMEL, PIC... bilo sta).
Moram do petka predat seminarski rad a nemam nista... nemam vremena prevodit zato mi treba na srpskom/bosanskom/hrvatskom.
Molim vas ako netko ima gotov seminarski ili bilo kakvu literaturu o tome da mi posalje ovde ili na [email protected] .
Seminarski treba da ima minimalno 8-10 stranica.
Hvala unapred svima.


EDIT: Treba mi i seminarski rad o umjetnim inteligencijama i ekspertnim sustavima, pa ako netko ima na S/B/H neka posalje molim vas!!!
 
Odgovor na temu

blacky16

Član broj: 83101
Poruke: 7
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Seminarski rad : Mikrokontroler i umjetne inteligencije05.12.2007. u 15:00 - pre 199 meseci
Evo dobio sam seminarski o Mikrokontrolerima, samo mi treba jos o umjetnoj inteligenciji pa bi molio ako netko ima da mi to posalje!!!
Molim vas jako mi je hitno danas i sutra to moram sredit. Treba mi najmanje 8 stranica opcenito o umjetnoj inteligenciji, i isto tako o ekspertnim sustavima.
Molim vas ako imate ili mozete nac da posaljete.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Seminarski rad : Mikrokontroler i umjetne inteligencije

[ Pregleda: 2708 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.