Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problemi sa Kodak EasyShare V530...

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Problemi sa Kodak EasyShare V530...

[ Pregleda: 1515 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stewuss je
Popić Stevan
Komercijalista
Agrimatco d.o.o.
Bečej

Član broj: 160397
Poruke: 201
*.eunet.yu.



+20 Profil

icon Problemi sa Kodak EasyShare V530...03.12.2007. u 01:33 - pre 199 meseci
Imam doticni aparat i posto koristi svoju bateriju, koja je,btw, formirana na Tajlandu, kada ga palim prvi put posle punjenja - sve je super a svaki drugi put, nakon pritiska na dugme izadje socivo ali se ne pali ekran(niti aparat uopste) nego moram da sacekam oko 20sec i o5 pritisnem dugme da bi socivo uslo-izaslo i aparat se upalio...
Da li je ovo problem za servis ili ima alternativa jer servis je oko 120km u bg-u a jako retko idem tamo..
Inace, aparatom sam zadovoljan od prvog dana, muci ga dvostruki blic po mraku, tj. mene jer mi se ruke uvek makar malo tresu, ali pun je opcija, starno je meni extra stvar za tada (jun 2006) 250e i jednog pocetnika.
Jos da resim pustanje snimaka-filmova sa zvukom, ali vec trazim po forumima, najgore od svega je sto je pre to radio, cak i mv2 plejer, ali se onda nesto desilo (verovatno ja ) ali ne znam sta i sada ide slika bez zvuka.. Probao sve moguce plejere, kodeke... Jos uvek trazim po forumima...
Unapred hvala!!!
P.S. I one male plastike sto prekrivaju socivo mi malo trokiraju, jedna nece da se zatvori u 90% slucaja, neko mi rece da je to verovatno zrnce peska ili sl., pa da li to resavaju svi serviseri ili i to mora u kodakov? Kada lupim aparat o shaku onda se zatvori.. Nadam as de nisam smorio jako sa textom...
Slanina je najzdravija, jos ako se peče na ulju..

Manje su bitne cifre, bitniji su procenti.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Problemi sa Kodak EasyShare V530...

[ Pregleda: 1515 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.