Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ftp server home edition pitanje i pomoc???

[es] :: FTP :: ftp server home edition pitanje i pomoc???

[ Pregleda: 2214 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

osmania
Panet

Član broj: 26316
Poruke: 773
*.20.11.vie.surfer.at.



+7 Profil

icon ftp server home edition pitanje i pomoc???30.11.2007. u 15:08 - pre 199 meseci
zelim nesto da pitam trazio sam po ES-u ali mozda sam i promasio rubriku u svakom slucaju zelim ovo da zna i kako je to najlakse i naj bezbolniji nacin uraditi?
Imam kod kuce 16/1 MB down/upload konekciju cable net, i non stop skidam nesto sveka i svacega. Eh moj kolega koji ima u studentskom domu neku konekciju koja u biti nije losa 8 mb uvjek me mori da mu nesto snimam na dvd itd prvo nestalo mi je dvdova i vise mi je dosaodio. A najveci problme kod njega je da su neki portovi blokirni tako da on ne moze da skida nista skoro a kad surfa i tako neke stvari skidati sa nekih legalnih stranica ide jako brzo ali jel torent blokada ili tako nesto.
Nego sam mislio kako i da li moze preko FTP Server da instaliram na svoj racunar i stavim folder koji je tako reci public i njemu dam ip adresu da se preko ftp client konektuje i da skida sebi sta mu treba. naravno ima i sifru da stavim ili nemam pojma vec i zelio bi da je malo ko ima neke enkripcije sto se salje da se ne viti tako lako...
Eh sada pitanje je da li je to moguce i kako preko ftp server ili ima neka druga mogucnost jos lakse probao sam preko viste nesto da stavim neku lokalnu mrezu vako nako poludio sam bio i nisam uspio srediti...
hvala punooo na savjetima
 
Odgovor na temu

[es] :: FTP :: ftp server home edition pitanje i pomoc???

[ Pregleda: 2214 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.