Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde je najisplativije zakupiti domen (za mail forwarding)?

[es] :: Hosting :: Domeni :: Gde je najisplativije zakupiti domen (za mail forwarding)?

[ Pregleda: 3971 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Balša
Srbija

Član broj: 8626
Poruke: 469
*.sezampro.yu



+1 Profil

icon Gde je najisplativije zakupiti domen (za mail forwarding)?17.09.2003. u 16:23 - pre 250 meseci
Već duže vreme koristim jedan od forwarding servisa za mail, tako da uvek imam istu adresu bez obzira na to kojeg provajdera koristim. No, firma (www.mail.com) je u međuvremenu podigla cenu na $20 godišnje za tu uslugu. Ukapirao sam da mi se za te pare više isplati da zakupim svoj domen kod neke USA firme i sam konfigurišem prosleđivanje mejla kako hoću i kad hoću (i na koliko adresa hoću).

Dakle, samo to mi treba, nikakav hosting, nikakve prezentacije. Poželjno je da postoji dobar sistem za podešavanje prosleđivanja mejla, dodavanje ili oduzimanje adresa, itd. Eventualno i Webmail kad mi zatreba.

Koga možete da preporučite?
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Gde je najisplativije zakupiti domen (za mail forwarding)?17.09.2003. u 16:55 - pre 250 meseci
Kako mislis WebMail kad taj domen nece sluziti za skladistenje maila nego za prosledjivanje?
 
Odgovor na temu

Balša
Srbija

Član broj: 8626
Poruke: 469
*.sezampro.yu



+1 Profil

icon Re: Gde je najisplativije zakupiti domen (za mail forwarding)?17.09.2003. u 18:02 - pre 250 meseci
Citat:
Dejan Krstic:
Kako mislis WebMail kad taj domen nece sluziti za skladistenje maila nego za prosledjivanje?


Možda nisam dobro objasnio (ili nešto dobro shvatio). Treba mi da se ono što stigne na @mojdomen.com prosleđuje na ovu ili onu realnu adresu ovdašnjeg provajdera. Deluje mi razumno da ima firmi koje bi osim prosleđivanja mogle nuditi i mogućnost (privremenog) obustavljanja prosleđivanja i skladištenje na njihovom serveru i čitanje preko WebMaila. Ta mogućnost bi mi, dakle, dobro došla, ali nije obavezna - mogu, u krajnjoj liniji, da prosleđujem ovde kod provajdera koji ima WebMail.
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
*.verat.net



+11 Profil

icon Re: Gde je najisplativije zakupiti domen (za mail forwarding)?18.09.2003. u 12:28 - pre 250 meseci
Na 000domains.com uz registrovani domen imas mogucnost forwardinga emaila. Nisam bas siguran ali mislim da postoji opcija podesavanja za nekoliko email adresa. Nema nista vise ali vise i ne mozes ocekivati da bude ukljuceno u cenu registracije.

Ako ti treba pomoc da to sredis tu sam (besplatno naravno).
 
Odgovor na temu

iron

Član broj: 14308
Poruke: 5
*.verat.net



Profil

icon Re: Gde je najisplativije zakupiti domen (za mail forwarding)?24.09.2003. u 09:52 - pre 250 meseci
ja sam uzeo hosting paket na www.loopia.co.yu, i imam zaseban prostor 20MB pocetni, sa kompletnom administracijom mail domena - responderi, forwarding.... meni sljaka sve ok, to je neki qmail open source program uz kontrol panel. Meni sljaka sasvim ok uz neogranicen broj adresa itd. Mislim da mozes da kupis samo mail servis zasebno.
----------------------
do it... but be the first
----------------------
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
*.verat.net



+11 Profil

icon Re: Gde je najisplativije zakupiti domen (za mail forwarding)?24.09.2003. u 10:10 - pre 250 meseci
Na Godady imas mogucnost doplate 0.99 centi za 5 mail boxova koje mozes da forwardujes po volji...
 
Odgovor na temu

Balša
Srbija

Član broj: 8626
Poruke: 469
*.sezampro.yu



+1 Profil

icon Re: Gde je najisplativije zakupiti domen (za mail forwarding)?27.09.2003. u 02:28 - pre 250 meseci
Citat:
broker:
Na Godady imas mogucnost doplate 0.99 centi za 5 mail boxova koje mozes da forwardujes po volji...



Hvala svima na savetima i tebi na ponuđenoj pomoći (long time no see! :), na kraju sam izabrao GoDaddy.
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Domeni :: Gde je najisplativije zakupiti domen (za mail forwarding)?

[ Pregleda: 3971 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.