Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde da nadjem elektroinstalaterski prirucnik/knjigu koja vredi necemu!

[es] :: Vodič za učenje :: Gde da nadjem elektroinstalaterski prirucnik/knjigu koja vredi necemu!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 27165 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

slobodanjov
Slobodan Jovanovic
nema posla

Član broj: 183408
Poruke: 1
195.178.51.*



Profil

icon Re: Gde da nadjem elektroinstalaterski prirucnik/knjigu koja vredi necemu!03.06.2008. u 13:51 - pre 192 meseci
Sve vezano za elektricne instalacije na srpskom jeziku (knjige, softver, recnici...), tehnicki prirucnik... se moze naruciti mail-om na [email protected]
Cena CD-a 250 din+ptt troskovi (oko 350 sve ukupno). Placanje pouzecem.
 
Odgovor na temu

erooster
Distribucija Beograd

Član broj: 194688
Poruke: 3
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Gde da nadjem elektroinstalaterski prirucnik/knjigu koja vredi necemu!21.09.2008. u 20:34 - pre 188 meseci
Puno knjiga iz struke elektrotehnike i energetike možeš naći na sajtu www.csanyigroup.com
Sajt je super, ima i besplatnih softvera i knjiga. Na sajtu možeš naći i program ePlusMenuCAD za projektovanje
instalacija u AutoCAD-u. Super je, ja sam instalirao-probao-kupio!

Pozdrav,
 
Odgovor na temu

miroslavgojic
Miroslav Gojic
student
Beograd

Član broj: 127599
Poruke: 46
79.101.133.*

Sajt: miroslavgojic.blogspot.co..


Profil

icon Re: Gde da nadjem elektroinstalaterski prirucnik/knjigu koja vredi necemu!21.06.2009. u 09:28 - pre 179 meseci
Malo je prošlo vremena, kako ova tema stagnira, pa da malo osvežimo informacije,

što se tiče gore navedenog sajta i programa za podršku za projektovanje instalcaija ima dosta interesatnog, ali više je za energetiku, trafostanice, primera iz instalacija i nema, barem ne ono svakodnevno

pokušao sam da stupim u kontakt sa Jovanovicem za knjige ali se ne javlja, pa videćemo, tema je malo ostarila, pa joj dodajemo svežu krv,

trenutno u svojoj biblioteci imam sva izdanja od SMEITS-a[link]http://www.smeits.rs/?file=00064[/link]
i tu je i Kostićeva knjiga, kao i Zbirke tehničkih propisa iz elektrotehnike, a i Stošić i Mišković su nabavljeni kako već nekad spomenuh

što se tiče spisak uskoro će biti na jednom od mojih postova okačen sa svim propisima pa videćemo koliko ću moći da iskucam ima ihh baš podosta a možda da ih iskeniram i postavim kao slike

Ono što me interesuje da li neko možda ima JUS N B- --- Električne instalacije u zgradama (kompletna grupa)
tu bi trebalo da je sve navedeno kako treba da se radi, ono što me najviše interesuje jest specifikacija izvoda u stanu, našao samo nesto na elektrofakultetu u banja Luci gde ima spisak prostorija i broj strujnih krugova po prostoriji, ali ne piše odaklen su to izvadili, a i u Miškovićevoj knjizi koja je više onako za učenje nego za ozbiljno projektovanje ima jedan mali izvod ovog spiska i poziva se na tehničke propise samo ne piše koje i odakle. Pored ovog dema ima i TP EDB 13 koja se delimično dotiče instalacija u stanu ali mislim da je to više s aspekta priklučka objekta i snaga nego s aspekta same instalacije u stanu.

sve u svemu ništa novo knjige su nabavljene aii novih detalja nema, pa videćemo kud ovo sve ide



Miroslav Gojic - miroslavgojic.blogspot.com
 
Odgovor na temu

jeca27
Antika

Član broj: 325482
Poruke: 49
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+19 Profil

icon Re: Gde da nadjem elektroinstalaterski prirucnik/knjigu koja vredi necemu!27.08.2015. u 16:18 - pre 104 meseci
"Kupio sam knjigu.." - do sada bi je skenirali ili dali nekome da to uradi umesto Vas,
i drugi bi imali koristi.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Gde da nadjem elektroinstalaterski prirucnik/knjigu koja vredi necemu!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 27165 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.