Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Deljenje internet konekcije na dve jednake "porcije"?

[es] :: SOHO Networking :: Deljenje internet konekcije na dve jednake "porcije"?

[ Pregleda: 2462 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Machiavelli...
Đorđe Đokanović
IT Support Engineer II
www.amazon.com
Philadelphia

Član broj: 90589
Poruke: 672
*.feather.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/dorde..


+92 Profil

icon Deljenje internet konekcije na dve jednake "porcije"?11.11.2007. u 02:05 - pre 201 meseci
Dakle, jednostavno pitanje sa pretpostavljam jednostavnim odgovorom. Bice kablovski net, kupicu ruter ( e sad recimo ovaj http://www.bestbuy.com/site/ol...e=product&id=1173577562535 ali nije neophodno da bude bas ovaj, cisto sam ga nasao na bestnuy i cena mu je OK, znaci nije mi bitna marka rutera) i zelim da podelim internet konekciju tog kablovskog modema na dva jednaka dela, recimo da mi je kablovski 512kbs hocu da nas dvojica koji je delimo dobijemo po 256, a ne da neko pocne download a da ovom drugom sve zablokira. Znam da je ovo izvodljivo na Cisco ruterima recimo, ali me zanima na ovim jeftinim modelima jel to uospte moguce?! Ako nije moguce na ovom modelu ako nekog ne mrzi da prosvlja po ruterima na bestnuy ili nekoj online prodavnici i da mi kaze model koji moze a da je iz tog opsega cene 50-80$.

Hvala unapred,
Djordje
Having an idea is like being in a nutshell, but exchanging idea and collaborate
with
others is like being in infinite ocean of knowledge.
________________________________________________________________
____

Veruj u sebe. Ako ti neces, ko hoce?!

„Bolje živeti 100 godina kao milioner, nego sedam dana u bedi.“
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Deljenje internet konekcije na dve jednake "porcije"?

[ Pregleda: 2462 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.