Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

OBUKA

[es] :: Vodič za učenje :: OBUKA

[ Pregleda: 4257 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dejann
Dejan Dejan

Član broj: 13392
Poruke: 5
*.proxy.cg.yu



Profil

icon OBUKA04.09.2003. u 20:49 - pre 251 meseci
Ovako ljudi,
znam osnovne stvari o kompjuterima samo ono glavno , da idem u control panel podesavam one glavne stvari , word i excel dosta dobro ALI ja bih da predjem na nesto vise, da znam mnogo vise o kompjuterima samo ne znam kako ... koje knjige da kupim jer bih zelio da se kompjuterski obrazujem.....
Daj predlozite svi po nesto i bice dobro :)
 
Odgovor na temu

del-boy
Bojan Delić
Beograd

Član broj: 9330
Poruke: 1089

Sajt: www.delic.in.rs


+21 Profil

icon Re: OBUKA04.09.2003. u 21:41 - pre 251 meseci
Nije ovo dobar forum za pitanje ovog tipa, čini mi se.

Ali ipak da probam da pomognem. Prvo nisi naveo čime konkretno hoćeš da se baviš. Da li hoćeš da budeš samo korisnik ili neki administrator. Ako hoćeš da budeš korisnik, a ne znaš ništa (nedovoljno) o računarima, uzmi neku knjigu tipa „Za neupućene“ za operativni sistem koji hoćeš da savladaš. Ako hoćeš da se ozbiljnije baviš računarima, treba prvo da naučiš DOS ili Shell, zavisi šta ti treba, i tek onda da pređeš na grafički interfejs.

Što se neke konkretne knjige tiče, ne mogu da ti preporučim, jer nikada nisam koristio ništa slično. Jedno što mogu da ti kažem da su po meni CETova i Mikro Knjigina izdanja najbolja (po meni Cetova imaju prednost), pa pogledaj na ovim sajtovima da li ima nešto što ti odgovara.
 
Odgovor na temu

Dejann
Dejan Dejan

Član broj: 13392
Poruke: 5
*.proxy.cg.yu



Profil

icon Re: OBUKA04.09.2003. u 23:05 - pre 251 meseci
Da za sada mi najbolje izgledaju
Windows 98 za neupucene
Umetnost obmane
Ne znam koja bi jos bila dobra?
Da li neko zna mogu li kako ove knjige danadjem na internetu da ih ne kupujem ako ih vec ima , i predlozite jos nesto sto bi bilo dobro za pocetak (ne bas pravi pocetak ) :)
 
Odgovor na temu

Neco
Nemanja Vujacic
Berane - Beograd

Član broj: 13646
Poruke: 44
*.proxy.cg.yu

Sajt: www.maki-apartments.com


Profil

icon Re: OBUKA14.09.2003. u 01:44 - pre 250 meseci
Mislim da bi trebao da izbjegavas knjige "Za neupucene", jer mi se ne cine bas najboljim! Prije bih ti preporucio knjige "Bez po muke" u izdanju CET-a koje ti na veoma jednostavan nacin objasnjavaju sve osnovne stvari vezane za odredjenu tematiku i pomocu njih mozes na veoma lagan i interesantan nacin da dodjes do zadovoljavajuceg znanja.

Sto se tice knjiga na internetu probaj preko Kaze da nadjes nesto (normalno na engleskom). Ako nemas Kazu: www.kazaa.com

Nobody is perfect, I'm Nobody!!!
 
Odgovor na temu

Illiron
Miloš Hadžić
Beograd

Član broj: 210
Poruke: 431
*.vdial.verat.net



+1 Profil

icon Re: OBUKA17.09.2003. u 11:36 - pre 250 meseci
Knjige za neupućene su sjajne za početak!
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: OBUKA

[ Pregleda: 4257 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.