Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vezivanje PBX na PSTN

[es] :: Fiksna telefonija :: Vezivanje PBX na PSTN

[ Pregleda: 2687 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vinse

Član broj: 157791
Poruke: 111
128.241.40.*



Profil

icon Vezivanje PBX na PSTN13.10.2007. u 22:41 - pre 201 meseci
Zanima me koji servis treba uzeti od Telekoma da bi se povezali sa PBX-om. I dok mi danas jos izgleda sve moguce, aDsl, voip i dr nije mi jasno kako se nekad ovo radilo. Takodje kako je npr izvrsena numeracija. Koliko brojeva dobijam od telekoma i dr. Ako moze samo u najprostijim crtama, svakako nameravam da citam detaljniju literaturu, ali kao uvod. Hvala.
Why must I lie
Find alibies
When will you wake up and realize
I can't surrender to you
Play for affection and
Win the prize
I know those party games too
 
Odgovor na temu

Dejan2003
Belgrade

Član broj: 13928
Poruke: 385
195.178.62.*



+8 Profil

icon Re: Vezivanje PBX na PSTN15.10.2007. u 12:31 - pre 201 meseci
Citat:
Vinse: Zanima me koji servis treba uzeti od Telekoma da bi se povezali sa PBX-om. I dok mi danas jos izgleda sve moguce, aDsl, voip i dr nije mi jasno kako se nekad ovo radilo. Takodje kako je npr izvrsena numeracija. Koliko brojeva dobijam od telekoma i dr. Ako moze samo u najprostijim crtama, svakako nameravam da citam detaljniju literaturu, ali kao uvod. Hvala.


Sta kazes, u najprostijim crtama, hmmmm!!!!
http://www.telekom.nadlanu.com...I/Usluge.aspx?ac=solo&br=1
poprecne veze ili zakupljeni vodovi za prenos glasa, ili trece nije se ni radilo!!!!!!
Onoliko za koliko si napravio zahtev
Po nacinu postavljanja pitanja, treba ti mnogo vise nego uvod
 
Odgovor na temu

romanista

Član broj: 155958
Poruke: 1
*.vladars.net.



Profil

icon Re: Vezivanje PBX na PSTN15.10.2007. u 14:32 - pre 201 meseci
Citat:
Vinse: Zanima me koji servis treba uzeti od Telekoma da bi se povezali sa PBX-om. I dok mi danas jos izgleda sve moguce, aDsl, voip i dr nije mi jasno kako se nekad ovo radilo. Takodje kako je npr izvrsena numeracija. Koliko brojeva dobijam od telekoma i dr. Ako moze samo u najprostijim crtama, svakako nameravam da citam detaljniju literaturu, ali kao uvod. Hvala.


Nekad su se PBX-ovi povezivali na telekom preko obicnih analognih linija, koje su obicno bile povezane u PBX seriju. Danas je to obicno bazni ili primarni pristup, u zavisnosti od tipa i velicine centrale, i naravno potreba i mogucnosti kupca.
 
Odgovor na temu

Dejan2003
Belgrade

Član broj: 13928
Poruke: 385
195.178.62.*



+8 Profil

icon Re: Vezivanje PBX na PSTN15.10.2007. u 14:56 - pre 201 meseci
a mi te svi ohrabrujemo da pored ISDN, imas opciju ETH porta, i preko njega da koristish VOIP telefoniranje
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Vezivanje PBX na PSTN

[ Pregleda: 2687 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.