Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uznemirava me (vredja) sakriveni broj, molim za pomoc!!!

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Uznemirava me (vredja) sakriveni broj, molim za pomoc!!!

[ Pregleda: 5112 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Krtolica
Velika Plana

Član broj: 159246
Poruke: 2
212.200.0.*



Profil

icon Uznemirava me (vredja) sakriveni broj, molim za pomoc!!!09.10.2007. u 09:39 - pre 201 meseci
Prvo da kazem da sam trazio na forumu i nalazio slicne teme i nisam nasao prave odgovore. A sada moj problem. Nekoliko puta me sinoc i jutros oko pola 5 uznemiravao sakriveni broj i osoba nije htela da se predstavi i vredjala me, pa vas molim ako neko zna kako da saznam koji je to broj.
Zvao sam operatera i on je rekao da treba da fotokopiram licnu kartu i da napisem koji me broj uznemirava i sve to da posaljem na fax ali ja ne znam koji je to broj. Ako je potrebno da znate imam Samsung D900i i koristim Vip 061.
Molim vas recite sto pre ako znate. Unapred hvala.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9500
*.dip0.t-ipconnect.de.



+10254 Profil

icon Re: Uznemirava me (vredja) sakriveni broj, molim za pomoc!!!09.10.2007. u 12:22 - pre 201 meseci
Citat:
Krtolica:... treba da fotokopiram licnu kartu i da napisem koji me broj uznemirava i sve to da posaljem na fax ...


Brate ! Koji debili ! Koji crnjak ! Odakle mi fax pa da šaljem prijavu ? Zar je moguće da debil - operater ne zna da se broj može sakriti ?

Inače, ovo je u 90% posledica namerno pogrešno poslatih telefonskih brojeva na onim "kontakt" TV emisijama gde paćenici razmenjuju poruke, pa se to lepo ispiše na ekran svima u zemlji. Onda neko reši da "zajebava perdera" i slično.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

bmarke
Beograd

Član broj: 36699
Poruke: 75
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Uznemirava me (vredja) sakriveni broj, molim za pomoc!!!09.10.2007. u 19:31 - pre 201 meseci
Citat:
Krtolica: Prvo da kazem da sam trazio na forumu i nalazio slicne teme i nisam nasao prave odgovore. A sada moj problem. Nekoliko puta me sinoc i jutros oko pola 5 uznemiravao sakriveni broj i osoba nije htela da se predstavi i vredjala me, pa vas molim ako neko zna kako da saznam koji je to broj.
Zvao sam operatera i on je rekao da treba da fotokopiram licnu kartu i da napisem koji me broj uznemirava i sve to da posaljem na fax ali ja ne znam koji je to broj. Ako je potrebno da znate imam Samsung D900i i koristim Vip 061.
Molim vas recite sto pre ako znate. Unapred hvala.


Baš sam sad okrenuo njihov call centar da proverim, pošto mi je odgovor koji si ti preneo delova čudno...

Operaterka me je uputila u proceduru i to:da je potrebno poslati na njihov broj fax-a 060/1235 dve stvari: fotokopiju lične karte, i prijavu pisanu u slobodnoj formi :) u kojoj stoji tvoj broj telefona, vreme kada si primio te pozive, i način na koji si bio uznemiravan (cimanje, peckanje, vređanje,pretnje itd)...

Znači, nije potrebno da ti znaš broj koji te uznemirava!

Posle u zavisnosti koji je broj bio u pitanju, ako je broj bio Vip-ov oni to rešavaju, a ako je bio iz neke druge mreže onda oni prosleđuju to zvanično toj drugoj mreži, koja je dužna da "spreči" uznemiravanje.

Nadam se da je ovo od pomoći!



samo realno...
 
Odgovor na temu

Krtolica
Velika Plana

Član broj: 159246
Poruke: 2
212.200.0.*



Profil

icon Re: Uznemirava me (vredja) sakriveni broj, molim za pomoc!!!10.10.2007. u 19:39 - pre 201 meseci
Hvala vam momci na korisnim odgovorima.
Od one veceri nisu me vise uznemiravali ali ako to ponovo urade poslusacu te bmarke.
Jos jednom hvala obojci.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Uznemirava me (vredja) sakriveni broj, molim za pomoc!!!

[ Pregleda: 5112 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.