Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Loznica bez ADSL-a,do kada?

[es] :: ISP :: ADSL :: Loznica bez ADSL-a,do kada?

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 16223 | Odgovora: 75 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

md-webmaster
Semberija-Modran

Član broj: 156216
Poruke: 44
*.teol.net.

Sajt: www.modran.com/smf


Profil

icon Loznica bez ADSL-a,do kada?05.10.2007. u 07:12 - pre 200 meseci
Da smo mi zemlja gdje se o internetu razmišlja samo kao obliku zabave i gdje je brzi internet misaona imenica sa začinom monopola pokazuje i to da Loznica sem Infografovog wirelessa(koji je papren da papreniji ne moze biti) i jednog kluba koji tu istu stvar nudi sa vašom opremom(predajnik na tkz.Ploči)nema drugih mogućnost kvalitetnog i brzog interneta.Do kada???Ako ima ko na ovom forumu a da je blizu PTT ili informacije o ovom takoreći problemu neka se javi.
talašljika
 
Odgovor na temu

forrest_gump
IT administrator
Loznica

Član broj: 65179
Poruke: 89
*.inffo.net.



Profil

icon Re: Loznica bez ADSL-a,do kada?18.11.2007. u 21:52 - pre 199 meseci
Ja sam tek sad videla ovu tvoju poruku... Ja spadam u nekih 120 ljudi koji su se prijavili za adsl u Loznici i chekam ga vec jaaaaako dugo... Trenutno koristim wireless i to od ovog, kako si ga nazvao, kluba (i ne pitaj koliko mi je zivaca otishlo i koliko godina zivota skraceno zbog njihovog neta) i svakako su jeftiniji od monopolista, mada recimo, ne mozesh da koristish emule, torrent i sl sem ako ne platish dodatnih 500din za to...

Jednom rechju, nemash normalnog neta po normalnoj ceni... Shto se tiche monopoliste za wireless - imam placen paket i kod njih, ali ga koristim samo za nuzdu i samo kada klub zakaze, i brzina je luda (konkretno u ovom trenutku je oko 650kbps), ali zato je skuuuuupooooo....


Ima govora da adsl-a nema upravo zbog tog monopoliste, i da on 'podmazuje' da to shto kasnije stigne kod nas...

Kada ce biti adsl-a u Loznici?
Ne zna se.


Imam utisak za jedno 2 godine, ali se nadam da greshim...

Ajd u zdravlje i mozda bismo trebali da se organizujemo da pokrenemo tu stvar u nekom pravcu...


pozzz!
''My mom always says-Life is like a box of chocolate.. You never know what you gonna get!''
 
Odgovor na temu

md-webmaster
Semberija-Modran

Član broj: 156216
Poruke: 44
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.modran.com/smf


Profil

icon Re: Loznica bez ADSL-a,do kada?19.11.2007. u 07:15 - pre 199 meseci
>A jasm pomislio da sam lud kao Ahmed Sabo u "Tvrdjavi" Mese Selimovica.
Reci mi samo kod koga koristis bezicni internet,ja sam se raspitivao kod
inffo.nete-katastrofa e sada ta internet klub sto ima antenu negdje na
"Ploci" nije mi pristupacan zbog opticke vidljivosti.Tako da ostajem tu gdje
sam.Bruka,kod nas se internet dozivljava iskljucivo kao vid zabave a ne
jedan od uslova da budemo blizu normalnom svijetu da ne kazem EU.
Ovo oko podmazivanja je istina to cine prije svega ljudi iz "Infografa" koji
su Loznicu uzeli kao svoju bastu i tu cine sta im je volja.Na ovo bi trebao
neko da reaguje iz opstinske vlasti.Iako nisam Loznicanin po rodjenju i to
ne zelim ni biti meni je bas zao Loznice sto neko o ovom gradu ne misli a
ADSL je primjer za to.Ja te pozdravljam i poziva da budes gost na mojoj web
prezentaciji i forumu.
talašljika
 
Odgovor na temu

lo-community
LO-ZNITZA

Član broj: 163407
Poruke: 28
89.216.193.*



Profil

icon Re: Loznica bez ADSL-a,do kada?19.11.2007. u 07:56 - pre 199 meseci
Kakva je zainteresovanost za "wireless community" u našem gradu...
Možemo ovde videti(pročitati) baš dobre primere organizovanosti poput Užica,Bgwireless-a,NS i ostalih.
Ja povremeno dolazim do LO...evo nisam bio skoro 1god.
Od početka naredni godine biću sve češće,jer otvaram neku firmu u gradu...pa
tje da se pozabavimo i ovom problematikom...
Cene pomenute firme su krajnje deračke..ne bih dalje da komentarišem neka ljudi vide iz primera..dole...
Code:

Wireless 350MB 350 mb700
Wireless 700MB 700 mb1000
Wireless 1000MB 1000 mb1200
Wireless 1500MB 1500 mb1600
Wireless 2000MB 2000 mb1800
Wireless 4000MB 4000 mb3400


Sajt "loznica.com" umesto da služi za prezentaciju Opštine Loznice,kulturnoj,turističkoj prezentaciji,samim događajima u gradu,neki forum..iskorišćen je za potrebe privatnog ISP-a..
Mislim dalji komentari su suvišni...

A šta mi možemo da radimo!!!
Da čekamo, i pričamo ko je monopolista,dali će aDSL doći u LO do 2050,da ogovaramo i spamujemo po forumima...NE
Treba i mi kao i ostali da pokrenemo,pa što da ne i "community"...
Mislim da bi nam dosta ljudi i sa ovog sajta pomoglo (tehničkim savetima)...
pozz..
Javite se LOZNIČANI..


 
Odgovor na temu

forrest_gump
IT administrator
Loznica

Član broj: 65179
Poruke: 89
*.inffo.net.



Profil

icon Re: Loznica bez ADSL-a,do kada?19.11.2007. u 08:39 - pre 199 meseci
dakle, ja sam kod mbnet-a (pomenuti klub) i oni imaju antene na Plochi, tachnije na Shancu, ali su nedavno postavili i na Klichevcu (sad sam prikljuchena na nju poshto mi je bliza), a mozda i josh negde.. Ako hocesh mogu ti dati njihove brojeve na PP da se chujesh sa njima. Ali sa njima se pojavljuje hiljade problema, od toga da vrlo chesto uopshte nemash signal, do toga da skoro nikada nemash protok koji si platio i sl... Ali da su jeftiniji od Infografa - jesu. Imash neka 3 paketa

64kbps (ne znam tachno cenu),
128kbps (900 din) i
256kbps (1700 din)

i ako hocesh da koristish P2P programe onda pljunesh josh 500dindzi...
Pri svemu tome oni ti ne garantuju (dobar) internet ako nema optichke vidljivosti, ali i kada je ima, kazem ti, vrlo chesto se desi da je internet ili slabiji od dial up-a ili ga chak i nema.. Juche sam npr bila ceo dan bez neta (zbog snega i nestanka struje), a agonija se nastavlja i danas pa moram da koristim infonetov paket.. A on tako brzo i tako skupo odlazi...

Ovo sa adsl-om je @#%$!@!!
Mestashca koja su na ivici da budu sela, poput Bajine Bashte, adsl imaju vec nekoliko meseci i to nekoliko providera, a u Loznicu ne moze ni Telekom da dodje... A kao shto rekoh, deo opreme (ako ne i sve) je odavno stigao..

Shta da vam kazem ljudi - ne znam kako i shta, ali sam ja za sve shto moze da se uchini da adsl stigne shto pre u Lozanu.
Ne razumem se u te community stvari, ali shta god da pokrenete - tu sam i rachunajte na mene obavezno. Internet mi zaista treba i besmisleno mi je da moj grad spada u mozda 5% gradova u Srbiji koji nemaju kvalitetan net po normalnoj ceni.

Pa, kako da se organizujemo?

pozz
''My mom always says-Life is like a box of chocolate.. You never know what you gonna get!''
 
Odgovor na temu

lo-community
LO-ZNITZA

Član broj: 163407
Poruke: 28
89.216.193.*



Profil

icon Re: Loznica bez ADSL-a,do kada?19.11.2007. u 09:58 - pre 199 meseci
Stvarno ne znam, za moje potrebe ovde u BG-u koristim SBB paket 1024/512...mogu misliti kakvo je tu u LO rasulo...tj. za šta su korisnici sve uskraćeni!!!
p2p,dc++,online-gaming(ne samo to)..ma sve!!!
Ja drugu šaljem neke slike, oko 5mb sve ukupno...
Čovek se zabezeknuo...
5mb pa šta misliš koliko se to skida !!!!
Bože još da se vratimo na poštanske kočije...tegraf i sl.
Citat:
Pri svemu tome oni ti ne garantuju (dobar) internet ako nema optichke vidljivosti, ali i kada je ima, kazem ti, vrlo chesto se desi da je internet ili slabiji od dial up-a ili ga chak i nema.. Juche sam npr bila ceo dan bez neta (zbog snega i nestanka struje), a agonija se nastavlja i danas pa moram da koristim infonetov paket.. A on tako brzo i tako skupo odlazi...

to su uglavnom smetnje nastale nestankom struje gde se nalaze AP-ovi(na ko-zna-kojim mestima)
Ko zna kakav je kvalitet linka,kako su projektovali mreže i koje antene koriste,koliko imaju AP-a i gde...
Citat:
Ne razumem se u te community stvari, ali shta god da pokrenete - tu sam i rachunajte na mene obavezno. Internet mi zaista treba i besmisleno mi je da moj grad spada u mozda 5% gradova u Srbiji koji nemaju kvalitetan net po normalnoj ceni.

za "community" poseti
bgwireless.net
nswireless.org
wireless.uzice.net

Mislim da opšina koja ima nešto preko 80k stanovnika...bar treba da ima aDSL pa čak kao i konkurenciju neki CABL i wireless...
Znam da većina mojih drugova-kolega poseduje računar...i da skoro svaka druga kuća ga ima.A gde su tu preduzeća,škole,banke,kladionice(koje jednostavno nemogu bez stalnog pristupa)..
Sva sreća pa je TotalTV moguć(haha) u Loznici pa ljudi mogu bar neke kvalitetnije strane kanale da gledaju.
Ono pre je bilo blago rečeno UŽAS
Nekih 20 BIH -RENOME-GRAND SHOW kanala..


 
Odgovor na temu

forrest_gump
IT administrator
Loznica

Član broj: 65179
Poruke: 89
213.244.236.*



Profil

icon Re: Loznica bez ADSL-a,do kada?23.11.2007. u 09:53 - pre 199 meseci
Ja predlazem da krenemo sa shtrajkom gladju..

Lichno sam razmishljala da poshaljem neko pismo, zalbu nekome, ali ne znam koje su institucije nadlezne za to? Mislim, shta mi vredi da to pismo/zalbu poshaljem Telekomu kada su oni i potplaceni da adsl ne uvode.. Da se zalim nekom ministarstvu - opet mislim, shta znachi jedno pismo od jednog nezadovoljnog (ne)korisnika. I onda se mislim ima li nekog nachina da okupim sve ljude koji chekaju na adsl i da napishemo neku peticiju i poshaljemo to nekom?


Imate li vi kakvu pametnu ideju za reshavanje ovog problema?

pozzz
''My mom always says-Life is like a box of chocolate.. You never know what you gonna get!''
 
Odgovor na temu

techouse
Djurke, Borko
Lo

Član broj: 61386
Poruke: 92
213.244.209.*



Profil

icon Re: Loznica bez ADSL-a,do kada?28.11.2007. u 14:19 - pre 198 meseci
ja koristim inffo i zadovaljan sam brzinom, uzimam 4000gb koji mi traju nekih 20 dana, klepanje po usima nema sta, ali drugi izbor ne postoji
 
Odgovor na temu

Remorseless
The Remorseless One
State Government

Član broj: 149544
Poruke: 156
*.inffo.net.



Profil

icon Re: Loznica bez ADSL-a,do kada?03.12.2007. u 04:51 - pre 198 meseci
E pa ljudi trazili ste - evo vam:

DSL centrala se zapravo nalazi u Posti Loznice. Zamislite. (proverena informacija)

- zasto DSL ovoliko kasni u loznici ?

za ovo ne mogu da garantujem da su tacne informacije ali evo sta ja "znam"
Vlasnik Inffografa je ujedno i predsednik privredne komore za zapadnu srbiju pod ciju nadleznost nazalost potpada i razvoj interneta. na izvesnom skupu gospode zaposlenih u gorenavedenoj organizaciji i predstavnika telekoma receno je: (naravno od strane telekomovih ljudi - ma ista bagra) "Ceka se odobrenje samo jednog coveka" - naravno za pocetak instalacije adsl centrale - ovo je bilo DAVNO.
naravno nije tesko zakljuciti ko i iz kojih razloga nije dozvolio razvoj interneta u nasem "selu"

- adsl je "skoro" tu

centrala se nalazi u posti ali mozete zamisliti pitanje je da li ce je instalirati do kraja godine
hm, koliko to moze da bude tesko ? kada ce - ne zna se

- sto se inffo.neta tice

svi koji su bar 1x uplatili wnet paket kod njih verujem da su zazalili a najgore su prosli oni koji su cak i opremu uzeli kod njih. zamislite, mom komsiji su trazili 250e za instalaciju potrebne opreme! wlan kartica ~35e kabal 10e (mnogo) i antena 75e = 250e ?! WTF ?! naravno, svako ima pravo da kreira cene kako njemu odgovara a ljudi koji pazare nesto ovako skupo su stvarno stoka. jos je bolje, na krovu izvesne zgrade u centru postavili su "nazovi" antenu, boga pitaj kakvu krs masinu da izigrava ruter (verovatno nesto sto vredi 50e) i pazite sad: svako ko je uzeo wnet u toj zgradi je "kupio" tu opremu - znaci, svakome su izasli u susret recima: ovo je sad Vase. =) pro nema sta

nazalost i jedino nam ostaje da se tesimo da je dsl tu iza coska ali opet moramo da cekamo!
(neko bas voli da se igra sa nasim zivcima)

a kad dsl konacno postane LIVE mogu samo da kazem da cu da uzivam u smehu dok se ovi lopovi budu davili =)

p.s. neki VELIKI um je izjavio kako adsl nece biti moguce uvesti u domacinstva koja su udaljena vise od 3km od poste!
GENIJALNO
Mislis pobeci sto dalje kuda pogled samo ide al oci milosti nemaju i kad ih zatvoris sve vide
 
Odgovor na temu

md-webmaster
Semberija-Modran

Član broj: 156216
Poruke: 44
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.modran.com/smf


Profil

icon Re: Loznica bez ADSL-a,do kada?03.12.2007. u 11:24 - pre 198 meseci
>Znaci moglo bi ali neda se ili ne daju ljudi.
talašljika
 
Odgovor na temu

mower from ...
Sasa Savic
Srbija,Loznica

Član broj: 9460
Poruke: 127
*.inffo.net.



Profil

icon Re: Loznica bez ADSL-a,do kada?03.12.2007. u 12:41 - pre 198 meseci
Pa videcemo da li cemo dobiti ADSL do kraja ove godine kako najavljuju, odnosno "jos uvek je realna najava instalacije opreme krajem godine", *ebala ih njihova najava ....

Sto se tice DSLAM-a svi znaju da budjavi u posti jos valjda od letos kad smo i trebali da dobijemo taj ADSL ,jedino ako ga nisu poklonili drugom gradu/opstini/selu :D.

Pozdrav svim Loznicanima.
 
Odgovor na temu

Remorseless
The Remorseless One
State Government

Član broj: 149544
Poruke: 156
*.inffo.net.



Profil

icon Re: Loznica bez ADSL-a,do kada?03.12.2007. u 14:39 - pre 198 meseci
Nazalost, prvobitna zamisao je bila da Loznica dobije dsl istovremeno kad i svi ostali gradovi (ne medju prvima ali...) - znaci, da nema pomenute osobe, sigurno pre godinu ipo dana. jos jedna prica postoji, da je posta imala potrebne finansije za nabavku opreme ali da je to potroseno na... ???
mada je meni mnogo realnije da je neko sve ovo stopirao jer mu tako finansijski odgovara.

ne znam da li bismo mogli da ubrzamo proces pisanjem neke peticije ili da uradimo nesto slicno.
well, bice, a kad bude - bice i frka za slobodan port =)
jer kao sto je i "red" u zemlji srbiji, prvo ide familija pa prijatelji, pa...
Mislis pobeci sto dalje kuda pogled samo ide al oci milosti nemaju i kad ih zatvoris sve vide
 
Odgovor na temu

HelloWorld
Vladimir Andric
Loznica

Član broj: 157383
Poruke: 43
212.200.79.*



Profil

icon Re: Loznica bez ADSL-a,do kada?05.12.2007. u 15:46 - pre 198 meseci
Ja sam jos od aktiviranja adsl-a u bg-u ishao par puta u infograf da pitam da li ce biti u loznici (potreban nam je kao lek). One glupache sekretarice su samo slegale ramenima i negirale glavom. Ako mene pitate, radije bih sada ushao u septichku jamu nego u infograf.
Ja sam od drugih ljudi cuo jos pre godinu dana da je stigla oprema... ali pravo da vam kazem nikada to nisam video kao manipulaciju mr. Dragoslava X. vec kao nesposobnost ovih u posti. Dobro je da mi je neko otvorio ochi. Sad imam razlog i da ih prezirem.
Sto se tice potezanja bilo kakvog ljudskog linka za ovo, mislim da je nemoguce, jer preko dotichnog se ovde teshko gazi, ali ako ne uvedu onda kada su obecali, ja predlazem pravi shtrajk. Evo, ja se javljam kao dobrovoljac da budem sa nekom devojkom, na trgu (ledja prema ledjima, ako mora) budem umotan u ribolovachku mrezhu i da vichem shta bude trebalo da se viche... Mislim, moze i bez devojke, ali onda i bez muskarca ;)
NOTHING OF THIS IS REAL! YOU PULL A PLUG - I DISAPPEAR! ---==="13th FLOOR"===---

 
Odgovor na temu

mower from ...
Sasa Savic
Srbija,Loznica

Član broj: 9460
Poruke: 127
*.inffo.net.



Profil

icon Re: Loznica bez ADSL-a,do kada?05.12.2007. u 16:49 - pre 198 meseci
Citat:

HelloWorld
Ja sam od drugih ljudi cuo jos pre godinu dana da je stigla oprema... ali pravo da vam kazem nikada to nisam video kao manipulaciju mr. Dragoslava X. vec kao nesposobnost ovih u posti.


Problem je sto radnici u posti nemaju ama nikakvu vezu sa instalacijom/montazom DSLAM-ova ,to rade neke druge firme ... tako da nije problem do radnika u posti vec ko zna gde ....
 
Odgovor na temu

kokili
slobodan kostic
trgovac
Nis

Član broj: 165553
Poruke: 1
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Loznica bez ADSL-a,do kada?08.12.2007. u 21:54 - pre 198 meseci
ja iskreno mislim i nadam se da ce internet u Loznici proraditi uskoro,ja ne zivim u Loznici ali sam vezan za taj grad i cesto dolazim,moje misljenje je da tamo neko koci celu situaciju ko je ili u posti ili na vlasti jer zasto bi nekom smetalo da ljudi u gradu u kojem skoro svaka druga kuca ima kompjuter smeta sto hoce da imaju samo ono sto imaju drugi,zar su oni nepismeni i neznaju da koriste internet.

Nadam se da ce se ova prica uskoro zavrsiti i da cu uskoro biti na normalnim vezama sa svojim drugarima i drugaricama iz tog prelepog grada.........

Drzim vam palceve Loznicani...............Kole........
s.kostic
 
Odgovor na temu

lo-community
LO-ZNITZA

Član broj: 163407
Poruke: 28
213.244.209.*



Profil

icon Re: Loznica bez ADSL-a,do kada?09.12.2007. u 13:18 - pre 198 meseci
Citat:
HelloWorld: Ja sam jos od aktiviranja adsl-a u bg-u ishao par puta u infograf da pitam da li ce biti u loznici (potreban nam je kao lek). One glupache sekretarice su samo slegale ramenima i negirale glavom. Ako mene pitate, radije bih sada ushao u septichku jamu nego u infograf.
Ja sam od drugih ljudi cuo jos pre godinu dana da je stigla oprema... ali pravo da vam kazem nikada to nisam video kao manipulaciju mr. Dragoslava X. vec kao nesposobnost ovih u posti. Dobro je da mi je neko otvorio ochi. Sad imam razlog i da ih prezirem.
Sto se tice potezanja bilo kakvog ljudskog linka za ovo, mislim da je nemoguce, jer preko dotichnog se ovde teshko gazi, ali ako ne uvedu onda kada su obecali, ja predlazem pravi shtrajk. Evo, ja se javljam kao dobrovoljac da budem sa nekom devojkom, na trgu (ledja prema ledjima, ako mora) budem umotan u ribolovachku mrezhu i da vichem shta bude trebalo da se viche... Mislim, moze i bez devojke, ali onda i bez muskarca

I to ispred Shangrile..

Mislim ko nam je kriv...
Ja sam lepo rekao da napravimo "wireless community"..makar neki lokal za razmenu,online gaming i sl.....ali koliko vidim zainteresovanih ima samo za kukanje...
Iz toga bi možda kasnije proisteklo i neko povezivanje sa ostalim zajednicama,pa možda i neki paketi...itd....ali

Šta ko neda !!!???
Mislite li da dotični gospodin(gospoda) može/mogu da zavrću slavine(aDSL) tek tako...pa nije bre više ovo kameno doba...
Koliko ima zainteresovanih za "brzu" konekciju u Loznici...iskreno ja znam bar 20ljudi (najviše)..
Ostali kada im pričam belo me gledaju (šta je to p2p,šta je to UL DL,šta je to hub,...i slična pod-pitanja...)..Što znači realno par nas smo možda u ovoj priči,želji,nadanju(ja sam SBB cabl koristio odavno..dok sam bio u BG-u)..ostali šta ???..

Ali ja nisam čovek koji kuka već...

U pregovorima sam sa "nekim" ISP-em (wireless)...
Pa možete uskoro očekivati nešto novo u Loznici..(nemogu previše da otkrivam)..
I paketi će biti stvarno pristupačni...
FLAT npr 256/128 1300din free setup i sl. ...
Ali otom-potom..
Javljam vam...






 
Odgovor na temu

HelloWorld
Vladimir Andric
Loznica

Član broj: 157383
Poruke: 43
212.200.79.*



Profil

icon Re: Loznica bez ADSL-a,do kada?09.12.2007. u 18:58 - pre 198 meseci
Ali bash ispred Shangrile

Ja znam da nema veze sto ljudi gledaju belo kad im spomenes neke stvari i da bi svi koji imaju komp i fiksni fon resili da uzmu adsl. Ako ne, ja bih ih lako nagovorio

Shto se tiche "wireless community"-ja u Loznici, zvuci simpaticno, ali kako za opremu. Ipak znas da kod nas nije opsuteno kao u zapadnim zemljama da resimo tek onako da potrosimo par hiljada evra... Ja sam pre nekih mesec dana kontao da probam da odradim neki wlan u okolini, tipa krug od 100-200 metara oko moje kuce, i da se klinci povezuju zbog online gaminga, i za sherovanje filmova, muzike i kojechega josh... Ideja je ostala samo ideja. Nisam se raspitao ni za opremu niti sam pitao klince da li bi to hteli. I ja bih najvise voleo da to bude ilegalna mreza. Tj. Cosa Nostra, tj. Nasha Stvar

Ako pokrenes bilo sta sto se tice novog wireless provajdinga u Loznici, imash support !!!
NOTHING OF THIS IS REAL! YOU PULL A PLUG - I DISAPPEAR! ---==="13th FLOOR"===---

 
Odgovor na temu

sasa80
bozic sasa
loznica

Član broj: 108912
Poruke: 33
*.inffo.net.



Profil

icon Re: Loznica bez ADSL-a,do kada?10.12.2007. u 18:46 - pre 198 meseci
Samo napred Loznico bice adsl 2050 nazalost ako su ove informacije tacne da je navedeni lik zaduzen za nasu oblast za telekomunikacije STRASNO!A sta mislite da posaljemo pitanje za dobrog komsiju na tv Pinku o nasem problemu he he he dali bi on uspeo da nadje odgovor za nas? Iskreno se nadam da ce se jednog dana u nasem gradu dogoditi nesto lepo povodom nekog boljeg interneta i naravno jeftinijeg samo napred uz vas sam.



P.S Napaceni korisnik inffo.net wirelesa/// Loznica AP 50 i AP 57 na gucevu.
sasa
 
Odgovor na temu

mower from ...
Sasa Savic
Srbija,Loznica

Član broj: 9460
Poruke: 127
*.inffo.net.



Profil

icon Re: Loznica bez ADSL-a,do kada?14.12.2007. u 15:44 - pre 198 meseci
Heh, odgovor Telekoma u vezi odlaganja ADSL-a u Loznici

Citat:

Postovani,

realizacija ADSL u Loznici je odlozena zbog problema sa isporukom narucene
opreme. Resenje ovog problema je van moci nase Izvrsne jedinice tako da
nismo u mogucnosti da preciziramo rokove zavrsetka pripremnih radova.



S postovanjem,
 
Odgovor na temu

lo-community
LO-ZNITZA

Član broj: 163407
Poruke: 28
213.244.209.*



Profil

icon Re: Loznica bez ADSL-a,do kada?15.12.2007. u 08:03 - pre 198 meseci
Od Februara 2008 pomenuta firma u Loznici krece sa aDSL-om
Sele se i na novu lokaciju..
informacija 100% proverena iz prve ruke..
pozz
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Loznica bez ADSL-a,do kada?

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 16223 | Odgovora: 75 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.